Ukubumbahoo

Kdyby Doba Ledová 3 nešla do kin ve 3D, pravděpodobně bych si tento díl nechal ujít. Pravdou je , že je třetí díl zábavnější než druhý a najde se zde spousta scének a hlášek, které pobaví, nechybí samosebou ani bláznivá, za ořechem honící se veverka, ale nadruhou stranu tento díl nepřináší nic extra. ()

agassi68

Vzhľadom na to, že predchádzajúce diely som nevidel bolo to pre mňa svižné, farebné, plné akcie, naháňačiek a rodinných vzťahov. Samozrejme, že mi to pripomenulo niekoľko známych filmov od ktorých sa brala inšpirácia /alebo sa priamo kradlo/ no neubralo mi to na celkovom dojme. Škoda, že za našich mladých čias boli len lóšaďka so zbojníkmi na špagátoch. Ale žral som to ako teraz deti tieto počítačové megaprojekcie :) ()

Olík

Nové dobrodružství oblíbených hrdinů na místě, kde jejich kroky nejsou tak suveréní jako doma a do cesty se jim pletou potvory, které měli být již spousty let pod drnem. Po sterilní dvojce se Sid, Diego a Manny vrací ve formě roku 2002. Film je nabitý jednoduchými, ale o to více účinnými gagy a hláškami, čemuž napomáhá i nová postavička dobrodruha na volné noze – jednookého lasičáka Bucka. Jen dvě malé výtky – Narození malého mamuta je zbytečné a příliš cukrkandlové a hlavně Scratteho oříškové story již ztratilo svoji originalitu a tím i svoji vtipnost. I přes to všechno, zbytek k mé naprosté spokojenosti šlape jak má a já se dobře bavil :) ()

hEROic

paradni animovana komedie... nemusim animaky, ale tenhle me po dlouhe dobe dostal :) lovec Buck byl brutalni :) 80% ()

Luk Skywalker

Standardní pokračování, který pobaví a ničím neurazí. Na to, že se jedná trojku, tak je to na tom mnohem lépe než pokračování u jiných filmů. ()

Fawkes

Po slabší dvojce si tento díl ode mně 4 hvězdičky rozhodně zaslouží. Má mnohem záživnější a propracovanější děj než Doba ledová Obleva. Současně vizuální stránka série je opět mnohem výš. Hoďku a půl jsem se dobře bavil. (80%) ()

Akana

Ještě mě to baví, ale už nenadchne. Ne že by tu byl nedostatek vtipných gagů, ale už se to tak nějak točí v kruhu. ()

Octane

Výborná zábava, viděl jsem to už asi 5x a pokaždý jsem skvěle bavil. Buckova pravidla a další hlášky nemají chybu. ()

BeranSon

No konečně! Po neomalené dvojce jsem nečekal tak pestrý nápad, s jakým tvůrci přišli. Nějaké pasáže jsou neskutečně povedené a hlavně bych vypíchl vtip s jakým je to celé dělané. Dinosauři zahráli určitě důležitou roli v celém zpracování a na tom se stačilo jen vyřádit. -7/10- ()

towstit

Ovela lepsie ako druha cast. Nove postavy, nove prostredie, novy rozmer. Co viac by ste chceli. Kto necaka hlboky pribeh, ako u Pixar Movies, a chce sa prist zabavit, oddychnut, tak Ice Age 3 je film pre vas ako stvoreny. ()

darkreider

Nestáva sa často, aby som súhlasil s POMOvým komentárom :) Iba jedna odchýlka oproti jeho hodnoteniu a to o jednu hviezdu dávam viac. Rozhodne lepšia ako dvojka, niektoré vtipy ma rozsekali na kusy a hrdo priznávam, že som sa bavil rovnako(ak nie viac) ak všetky tie decká v kine. 3D na vysokej úrovni. Chlapci sa posnažili! ()

Skleni

Jéjooooooo. Aké krásne. Milé zvieratká. Zlatučká veverička s nekonečným príbehom o oriešku. Úžasné príbehy mamuta a mamutice. A to všetko zabalené do jemného humoru v podaný priblblého sida. Ale... hmm... počkať! To neni tento film! To je síce Ice Age, ale jedna či dva. Trojka je akurát tak pekná. Sem tam humorná a milá. Ináč nenápaditá. A to je velký problém. Príbeh nezachránila ani pomerne "od veci" začiatok s klasickým humorom ala Ice Age. Kde ide o sánkovanie, demoláciu a nezhody medzi "svorkou". Film som dopozeral s pocitom, že sa mi nedostalo patričného príbehu. Príbehu, ktorý by ma zaujal či uspokojil. Zachraňovala to nová postavička čoby humorný, až zcvoknutý Buck. Ale aj to je filmový prostriedok posledných rokov, kde sa ničoho nič vyroní vo filme šialená postavička. A tá drží film nad vodou. Aj tu je to tak miestami. No neviem. Hudba je zvuk je na dobrej úrovni, grafika rovnako. No príbeh otras! Ak nepríde niekto s novým osviežujúcim námetom tak dúfam, že tento ľadový príbeh bude posledným. Aby sa nepokazila séria zbytočne. 59% ()

Stíba

Ano, je to vcelku jedoduché ale co je na tom?? Podle mě se jedná o perfektní oddechovku, smál sem se velice často a to je por mě u takovéhleho filmu hlavní. Lidé by občas měli zkusit nechtít za každou cenu najít co nejvíce chyb ale spíše si chtít film užít a já si tenhle opravdu užil. Série Ice Age se mi vryla pod kůži již prvním dílem, druhý díl byl o trošku slabší než díl první avšak díl třetí byl opět famózní! A 3D efekty také nebyly vůbec špatné. Pro Ice Age mám zkrátka slabost a těch 8 liber za lístek bych dal klidně dvakrát... :-) Nebýt 3D váhal bych mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, takhle se ale přikláním k pěti. Go on veverko a spol. ...!!! :-)) ()

Helmut02

Tak nám kvalita jednotlivých dílů upadá. Je to logické. Od pevního filmu nikdo nic nečekal a stal se z něj hit. Bez toho by pokračování nebylo. Teď jde jen o to, vytřískat z toho co nejvíce peněz. Zkrátka podobný osud jako Shrek. Dlouho jsem pak přemýšlel nad tím, proč se mi film tolik nelíbil. Teoreticky má všechny předpoklady pro to, být velmi dobrým. Nakonec jsem přišel na dvě věci. Hlavní dějová linie je totiž v pohodě a vůbec mi nevadila. Většina dalších "postav" taktéž. Manny, Diego, Ellie, vačice i Buck jsou taky v pohodě. Jenže Sid už není zdaleka tak vtipný (v jedničce mi přišel dokonce vtipnější než veverka a to především díky českému dabingu Jiřího Lábuse). A pak je to právě veverka. Její scény už značně vyčpěly a nejsou vůbec vtipné (tedy až na tu poslední, tam si to spravila). Možná bylo chybou nasazení druhé veverky. Těžko říct. Ale jinak jak říkám. U mě posun dolů. ()

Blaogranas

Tak jsme svědky, kdy třetí pokračování hravě předčí to druhé. Úsvit dinosaurů měl snad všechno, včetně nějakého napětí, nového parťáka, vlastně dvou (včetně veverčice), Sidův úlet, novorozeně, ... A musím uznat, že malou mamutí holčičku s takovýmahle očkama jsem ještě neviděl ;-) Opět tedy výborná, dá se říci rodinná podívaná, ve které si svoje najdou jak děti, tak i ti starší. ()

nurielka

Humor vo forme Leňochoda mi fakticky veľmi chýbal. Mám dojem, že som sa smiala oveľa viac ako tých päťdesiat malých deťúreniec, ktoré v kine boli spolu so mnou. Asi to všetci nepochopili tak ako ja. Škoda, že už nemám 10 rokov. Ale asi keby som toľko mala nesmiala by som sa tiež. Štvrtá hviezda za Nový svet po ľadovcami. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016