poster

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

 • USA

  Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

 • Slovensko

  Doba ľadová 3

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ****

  Rozpočet $90miliónov Tržby Celosvetovo $878,802,649(28.11.2009)

 • Xmilden
  ***

  Nebýt výborné stíhací jízdy ke konci filmu, která mi okamžitě připomněla Star Wars jen těžko by se mé hodnocení přehouplo přes dvě hvězdy. Přece jen mi není 10 let a tak ty mrkací orgie malinkatých novorozeňat se u mě nesetkávají s valným pochopením. Lenochod Sid je také dost vyprázdněná figurka. Ve třetím díle přichází k oživení o postavu Bucka, který je rozený zabiják a takový pralesní James Bond křížený s Rambem. Jak jsem již zmínil jedná se o třetí díl série a tak jako i série Shreka začíná trpět i Doba ledová známým nešvarem a to nabalováním postav. Z minulého dílu přešly vačice, do dalšího dílu volně přejde malý mamut, jenž jak tipuju bude hlavním zdrojem problémů v Době ledové 4.(8.7.2009)

 • 2Pac
  ****

  Samotny film je tak za tri, avsak bonusovy bod davam jednoznacne za 3D spracovanie...btw...inak ako 3D by sa uz animaky robit nemali ;-)(22.7.2009)

 • Nathalie
  ***

  Akční těhule, páprdovský mamut, utřinos lenochod adoptující rexíky, krizí identity zmítaný tygr, dva mončičáci a lasičák Jan Žižka z Trocnova, udatně bojující proti katolické, pardon dinosaurické přesile, kterou symbolizuje Rudla, postava vpravdě žlababovská. Svět ledový a svět jurský se konečně setkaly v 3Dimenzi a ohýbají ji, kam se dá. Trojka není obzvláště chytrá, nápaditá, ani přelomová. Je dovádivá, odzbrojující, předvídatelně komická a nezřízeně romantická. Jen ty veverky...nemohu si pomoci, ale jejich sexuální rituály jsou místy skutečně znepokojivé a motiv ušlápnutého podpatofláctví coby ostrov cynismu v oceánu ideálů nadbytečný. Trojka ukazuje, že veveřák nemá koule. Zato má žalud.(8.7.2009)

 • TeeAge
  ****

  Akčný megazážitok v 3D, vychutnateľný s celou rodinou v kine. Pekné, vtipné, metrážovo uhádnuté. Dúfajme, že sa to nezbúra štvrtým dielom, pretože pôvodné čaro jedničky sa už nemyhlo ani z jednej z pokračovaní. Videno v Cinemax Košice, 4.7.2009.(21.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace