01Zuzana10

Najlepšia Ice Age. Po vlažnej až studenej 2 sa nám dinosaurí diel predstavil vo veľkom štýle. Určite to nebolo len našou skupinkou, smialo sa celé kino. A to dosť často. Hoci niekedy mi prišlo, že kvôli niekt. vtipom by film nemal byť pre all audience :)). Veverička Scrat získal dôležitejšiu úlohu, prirodzenejšie prepojenú s príbehom. I Žaluď, ktorého mi prišlo ľúto.. "alone, again, naturally" ako sa spievalo. Príbeh jednoduchý, no prešpekulovanejší zábavnými detailami. Obraz ma príjemne prekvapil. Spomeňte na ľadové ozdôbky - rodiny, alebo špliechajúca voda. No voda vo vodopádoch nevyšla. Ale ten krásny dinosaurí svet. Parádička. Super večer :) ()

stration

Co udělat po výborné jedničce a vyvařené dvojce aby Doba ledová zase táhla zvláště ty menší diváky? Správně! Nacpat do třetího dílu nikdy neselhávající dinosaury. Povedlo se to na výbornou a opravdu jsem se v kině i s pětiletým synkem perfektně bavil. Doba ledová 3 nemá v podstatě místo na vydechnutí. Pořád se něco děje, někdo někoho honí, někdo někam padá a podobně. Všechno pochopitelně proložené miniepizodkami veverky s oříškem a tentokrát více než rovnocené partnerky. Pro mě rozhodně milé překvapení. ()

MATADOR

Nové dobrodružství, mírný pokrok, oproti dvojce, ale přesto velmi klišovité. Trojka je fajnová, má příjemný příběh, pár povedených fórků, ale ve většině případů se mi zdá ta sranda až moc nucená. Prostě už je takové divné, těžko uvěřitelné, ale zase respektuji, že je to pro nejmenší, kterým se to určitě líbit bude, i přes nějaké mouchy, které malý divák těžko zaregistruje. ()

Thomassi

Pro mě určitě nejlepší díl serie. Hodně chytlavý, děj výborný právě kvůli dinosaurům, super hlášky a lasice Buck, nebo co to vlasně je, úžasné. ()

katuska138

Po ne moc povedené dvojce nastupuje třetí díl, trošku jiný než ty předešné a se všemi postavami opět ve své nejlepší superhláškovací formě. ()

dawe04

Spíše než samotný film oceňuji tvůrce, jak mě zase vylákali do kina na ten samý "putovací" příběh. V jedničce se putovalo za účelem navrácení, ve dvojce se putovalo před něčím a teď se putuje, aby se něco zachránilo. Připomíná to obrácené vykrádání - od nejneoriginálnějšího až po vcelku zajímavý nápad. Nejen příběh se opakuje, ale postavy dělají pořád ty samé chyby, aby je potřetí napravili. Na druhou stranu dinosauři se nikdy neokoukají a dojde i na řadu originálních scének (tyrannosauří rodinka a (ne)věrný Scrat s jeho vyvolenou). Jakž takž se tedy jedná o neškodnou zábavku pro děti, ale čtyřka už vážně není nutná. ()

Duotone28

Parada...miestami som sa citil ako v Spielbergovom Jurassic Parku....skvele spracovanie, skvele akcne sceny...skoro 100% zabava,nazdar ()

FilmFan24

Tentokrát víc dobrodružnější, akčnější a ledovatější...a Scratt opět boduje! Zamiluje se do Scratty, která je jeho pravým opakem Jedno mají ale společné - dostat oříšek!!! Třetí pokračování je vtipné a celé nabušené akcí. Ideální film pro celou rodinu. ()

togaf

První Doba ledová mě pobavila a překvapila. Tím to mělo skončit, ale kdepak. Už ani ten Scrat není co býval...no co se dá dělat. Katastrofa to ale nebyla, jsou i horší pokračování zdařilých jedniček. ()

Želik

Zábavné a milé, v kine plnom detí sa ťažko ubránite tomu, aby ste sa smiali aj päťkrát opakovanému vtipu. ()

kajas

Po průměrné dvojce jsem nečekala zázraky, ale tohle nemělo chybu! Kam se hrabe třetí "Shrek"! Div mi netekly slzy smíchy... ty hlášky... "Támhle je Sid!" "Vida!" "Ne, Sid!" "Vždyť říkám, vida!" "Nejdřív zachráníme Sida a potom tu tvojí Vidu!" Jo a scéna, kdy Scrat stěhuje gauč, je taky skvělá. Kdy už mě někdo vyslyší a natočí o něm celovečerní film? ()

Aleee89

Jednička a dvojka byly super filmy na oddych. Dvojka u mě dokonce lehce předčila jedničku, takže jsem se postupem času koukla i na třetí díl, ať mi ve výčtu nic nechybí. A musím říct, že už to není ono. Je to pro děti, takové infantilní. Některé animáky jsou schopny bavit i dospělé, ale Doba ledová 3 to moc nedokázala. Vtípky k zasmání i vtípky ohrané, to všechno se tu najde. S grafikou to dneska oproti pixarovským kouzelníkům moc nevytrhnou... Děti to asi bavit bude, veverka je sázka na jistotu (ale už to taky není tak vtipné), jenže co z toho, když mi to připadá už takové vyčpělé... ()

Dubro

Ak porovnám madagaskarský Útek do Afriky, na ktorý som sa tešil, s treťou Dobou ľadovou, ktorú som pozrel z povinnosti, musím konštatovať, že dinosaurus vyhráva a tým 3D to nie je. Dostal ma prehľadnosťou príbehu, novou vychytenou postavičkou a hustou stíhačkovou scénkou. Nadovšetko ma však dokázal rozosmiať napriek týmto ťažkým časom, keď musím chlastať staré vína, jesť staré syry a voziť sa na aute bez strechy. Jednoducho krízové obdobie. Hodnotím na 4 hviezdy a 70%. (Poniektorí tiež hodnotia na 70% a dávajú iba 3 hviezdy. To je na mňa pomerne ťažká matematika.) ()

Kopik

Po trochu slabší dvojce přichází parádní pokračování a možná dokonce zábavnější než první díl. Já se bavil pocelou dobu, graficky velice nádhera a Scrat jako vždy nezklamal. Takže já osobně mohu jenom doporučit. ()

Fanucci

Další díl Doby ledové, který jako tradičně vytahuje do lepšího průměru veverka a v tomto případě Buck...60% ()

maverick10

Stejne paradni jako oba predchozi dily. Vtipny a moralne poucny, jak u techto detskych rodinnych vecicek byva zvykem. Je to preci jenom animak zamereny na jinou cilovou skupinu, nezl-li maji moji oblibenci z Pixaru. A tomu take podrizuji postavicky, pribeh a akci. A taky tak by se na to melo nahlizet a zeptat se deti, jesti se jim to libilo..... No a hadejte co vam takove dite asi rekne :-) ()

SonG

Pro sérii Doby ledové mám prostě slabost. Ne že bych holdoval animákům, ale lenochod a veverka prostě nemá obdoby a totálně mne od prvního dílu učarovaly. Dawn of dinosaurs je dalším výborným dobrodružstvím teď už dost rozrostlé party rozličných stvoření, která ani na chvilku nenudí. Jen lenochod Sid dostal podle mne málo prostoru, ale z toho mála co předvedl jsem se popadal za břicho. Rytmus trochu kazil ústřední pár mamutů, otázky typu ,,Už budeš rodit?" neee, ještě nééé" mne trošku nudily a určitě se nehodily k jinak skvělému zbytku. Ice Age 3 je určitě lepší než její předchůdce ,,Obleva,, ale i tak klopýtá výtečným prvním dílem. Dávám silnější 4 hvězdy, vidět to ve 3D, možná by se pět hvězd lesklo v hodnocení tohoto filmu. Jo a nakonec, stojí za to se na Ice age podívat už jen kvůli propasti se zeleným plynem:-D ()

honajz2

Vše začne tím, že Sid najde velké vejce. Ve vajíčkách jsou dinosauři, máma dinosaurů vezme si mláďata, ale Sida unese, všichni ostatní jdou Sida zachránit. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016