Blondýnka Kate a její partner Brad spolu žijí už několik let, užívají si života a v jednom mají jasno. Oba pocházejí z rozvedených rodin, a tak sami nechtějí žádnou svatbu, žádnou klasickou rodinu, žádné děti, žádné příbuzné. A to znamená i žádné Vánoce v rodinném kruhu. Proto se každý rok omluví svým rozvedeným rodičům i zbytku příbuzenstva a odletí si užít svátky k moři. Letošní cesta na Fidži však skončí dřív, než začala, kvůli mlze byly všechny lety zrušeny. Bradovi a Kate se nepodaří sehnat žádnou náhradní dopravu, navíc je osloví televizní reportérka do živého vstupu k situaci na letišti. Vzápětí jim začnou volat příbuzní, kteří je viděli v televizi, a tak dvojici nezbývá nic jiného, než slíbit, že během jednoho dne oslaví čtvery rodinné Vánoce. Jsou odhodlaní zkrátit návštěvy na minimum, ale netuší, co všechno je čeká. (TV Nova)

curil

Průměrná komedie, která se dá asi opravdu zkouknout jenom na vánoční svátky a asi jenom jednou. Pár vtipných scének při návštěvách prostřídaných se životními radami zkušenějších, což mi asi nejvíc lezlo na nervy. Jsem zvědavej, jaký role bude hrát Vince Vaughn za deset patnáct let. ()

missaak

Ja se na film docela tesil a celkem se bavil asi prvni hodinu, pak nastal obavany zvrat a pomerne nedodelane zakonceni, ovsem pro "milovniky" rodinnych seslosti (jako ja :-D ) zajimave. ()

Paladin25

Svižná komédia s výborným hereckým obsadeným. Po jej zhliadnutý som dlho rozmýšľal či tento rok s priateľkou neodletíme na Vianoce preč :D ()

kenny79

Dobrá komedie na štědrý den. Z velké nabídky televizních pohádek jsem dal přednost této komedii a nelituji toho. ()

Miloško

Prekvapilo ma to.Ani nie dejom,ktorý je už obohratý,ale veľmi zaujímavým príjemným humorom, super postavami,a hlavne výborným duom Vaughn-Witherspoon. Vaughn je typ herca stvoreného na komédie,a on dodáva svojim postavám to jeho typické herectvo-ktoré ja nazývam,konverzačný humor. Super. 7/10 ()

Plague.

Takhle schizofrenní film jsem snad ještě neviděl. Samotná myšlenka je vynikající, ale provedení žalostné, scény se pohybují od 4* až k odpadu, takže dá se říci že se jedná o hodně výjimečný film, bohužel jen svou rozpolceností. ()

p.i.t.b.u.l

Po opravdu nudným začátku se zdálo, že se to konečně rozjede. V jednu chvíli jsem o tom byl fakticky přesvědčený, ale ono zase nic a opět to spadlo do nudného klišé. Oba herci nepatří k mým oblíbeným, nicméně oba již natočili pár komedií, které se mně líbily. Tahle do mého seznamu patřit rozhodně nebude. Sice se ve filmu objevili světlá místa, která mně rozesmála, ale co naplat, když jsem zbytek filmu protrpěl. Hrozné a k tomu hloupé dialogy, ještě nudnější komické situace (až na pár vyjímek), velice špatně zahrané postavy, vůbec se mně k tomu nehodily. Na konci filmu jsem byl rád, že už to skončilo. Víckrát již nikdy. Dávám 25%. ()

Dextwer

Taková nevšední Vánoční oddechovka. Osobně jsem se pobavil a Vince Vaughn patří k mým oblíbeným komikům. Správná komedie pro zasmátí. Zajímavosti: * Všichni čtyři představitelé rodičů, tedy Robert Duvall, Sissy Spacek, Jon Voight a Mary Steenburgen, získali během své kariéry za své herecké výkony oscara * Během natáčení scény u večere byla Reese Witherspoon udeřena keramickým talířem do obličeje. Zranění si vyžádalo pět stehů a způsobilo zpoždění natáčení o tři dny * Mnoho důležitých scén ve filmu bylo výsledkem improvizace herců. Moje hodnocení: 65 % ()

lobo87

Veľké prekvapenie od Setha Gordona a z môjho pohľadu určite lepšie ako jeho Šéfovia na zabitie. Prvú polovicu je to neskutočne nadľahčená a vtipná komédia, pri ktorej ma od smiechu bolelo brucho. Hlavne herecký výstup Brada je úchvatný. Potom film trošku pritlačí na dramatickú a sentimentálnu strunu, čo je trošku na škodu. Popravde by som bol rád, keby mali ešte širšiu rodinu a stihli ešte nejakú tú návštevu... 70% ()

chrustie odpad!

Proboha to je tak brutalni sracka, ze mi to presne sedi k vanocni filmove nabidce zdejsich televizi. Kazda z postav je tak trapna a tragicka, ze me to od srdce boli. ()

Domas88

Super komedie plná vtipu a Vince Vaughn je tady machr.. A Reese mu super konkuruje a bavíte se celou dobu... Opravdu super k zasmání vřele dopručuji.. ()

Rezet odpad!

Americký komedie mám poměrně rád, ale tohle je....no prostě film, kterej se snaží bejt vtipnej a těžce mu to nejde. Místo toho zvítězil v kategoriích zbytečnost, trapnost nadevše a neuvěřitelná nuda. A bohužel mě ani nenapadá jediný důvod, jediná scéna proč by to měl někdo vidět. Navíc o Vánocích. ()

ZHODNOTITEL

Poněkud vysoké hodnocení na to, co to je. Hlavní dvojice jistě pěkná ale o ničem. během ani ne hodiny a půl se nám představí čtyři odlišné světy plus svět ústřední dvojice. Takže vám nikdo ani nestihne moc přirůst k srdci. A tím to asi tak končí. Neurazilo to, ale že bych to musel vidět znovu... ()

Joe16210

Tohle je občas mega trapný, občas vtipný, ale žádné veledílo to rozhodně není. Ty dvě hvězdy jsou tak akorát. Ale jako kulisa třeba k vánočnímu úklidu je to dobrý. ()

hrumsrt

Vánoce u otce Brada - 70%. Vánoce u matky Kate - 40%. Vánoce u matky Brada - 50%. Vánoce u otce Kate - 70%. Co se povedlo jsou postavy- ať už mají zajímavý náznak charakteru, či hvězdné obsazení. Na druhou stranu dát toho tolik do jednoho svátku prostě nefunguje a působí to stroze a přehuštěně. Jeden z těch slabších Vánočních filmů, na které tak rád koukám... 55% ()

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2