Čtvery vánoce

• Nový Zéland

Four Holidays

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo, 2008, 85 min

No co, že film má tolik procent a kolikrát je fakt hrozně blbej. Já se u něj nasmál tak, že bych to ani nečekal. A upřímně nechápu tak špatný hodnocení. Možná tam chybělo víc vtipnejch scén, ale ve výsledku to fakt zase až tak strašný není. Je to taková pohodová ptákovina, a jako ptákovina to taky funguje. Tak proč někdo nemá přirozený smysl pro humor a musí to kritizovat jako neskutečnou kravinu, protože většina těch věcí prakticky není ani možná?(13.1.2011)

• Nikon

V průběhu "druhých" Vánoc jsem musel sledování znechuceně ukončit. Pokud se film v druhé polovině zlepšil, tak se za hodnocení omlouvám, ale dokoukat se to vážně nedalo.(27.12.2009)

• Chickenka

Zas tak vtipné to nebylo.(28.12.2011)

Tak jako žádný umělecký film to není, ale zasmál jsem se celkem dobře, tak ty 4 hvězdy teda dávám, i když vono zase takové to klišé, kdy je někdo jakoby celou dobu slepý, a pak najednou procitne, je trošku trapný ;-) Ale to u těhle filmů prostě bývá(29.1.2009)

Tohle je takový odpočinkový milý film.. Žádný složitý děj nebo nějak výjimečné postavy.. Prostě jen americká romanťárna o dvou lidech, kteří společně se všemi rodiči slaví Vánoce, přičemž postupně zjišťují, že jim to asi neklape tak, jak by mělo.. Několikrát jsem se opravdu srdečně zasmála.. Například když Brad zachraňuje vánoční představení v roli výřečného Josefa nebo když jeho matka (která mimochodem spí s jeho kamarádem z dětství - z toho byl také docela trapně směšný moment) troubí při hádací hře klaksonem.. Anebo Kateina hláška "Tu fixu, kterou máš v puse, jsem počůrala".. :) Reese mi v tomto filmu trochu připomínala mně.. Taky jsem občas taková pomalejší :D A co se týče Vince Vaughna, ten byl ve své roli neodolatelný a neuvěřitelně vtipný.. Řekla bych, že si vedl obstojně :P Jak to ale ovšem v amerických romantických komediích bývá, Kate a Brad se nakonec samozřejmě udobřili.. Ale ten závěr byl stejně moc milý a vtipný.. :)(26.12.2011)