Celkom zaujímavý pokus o trochu inú romantiku vo vianočnom filme, ale aj napriek dostatku vtipných momentov, to po scenáristickej stránke nedosiahlo na zaujímavý ROZCHOD!. Na Vianoce fajn, len sa treba pripraviť na pomiestnu otravnosť (neposlušnosť detí, pár zbytočne naťahovaných a preexponovaných scén)...(9.1.2011)

Kate a Brad ze sirotčince by ušetřili spoustu divákova času, ale na druhou stranu, mezi americkými komediemi, co mají v názvu slovo "Christmas" a v nich jejich atmosféru navozuje leda červenobílá Santa Clausova pokrývka pleše, patří Čtvery vánoce k lepšímu průměru. Co na tom, že mezi Reese a Vincem nefunguje žádná chemie. Spíš je to fyzika - konkrétně antigravitační efekt..(27.12.2011)

• spaceboyCZ

Vince Vaughn proste v komediich nefunguje, nejde mu to, kazi to. Kolik jich jeste chce natocit, aby to konecne pochopil????(5.12.2008)

Film o tom, že rodinné návštěvy vždycky skončí hádkou, obzvlášť, když musíte jít na 4 v jeden den. Nebylo to až tak špatný, jako vánoční film co si hraje na komedii, proč ne. Ale řekla bych jednou a nikdy víc. Opravdu nedokážu pochopit jak hlavní hrdinka dospěla za celý den k přesvědčení, že by vlastně chtěla mít děti. Já se naopak utrvdila v tom, že děti? Nikdy! Vždyť jí tam šikanovali a ona si to stejně nerozmyslela? Ze začátku jsem nechápala, proč nechtějí jet na Vánoce k rodinám, já taky nemám ráda návštěvy příbuzných (kdo má), ale je to holt povinná sebevražda aspoň jednou ročně, ale po konci tohohle filmu jsem dospěla k názoru, že kdybych měla rodinu jakou mají oba (hlavně Vincův otec a Reesina matka), taky bych radši jela na Fiji. 3*(9.2.2011)

Hodnotím tak vysoko, protože jsem se v průbehu filmu asi tak 5x upřímně zasmál a to se mi již delší dobu u komedie nestalo. Navíc, snad poprve mi nevadil herec Vince Vaugh, kterého fakt nemusím a v tomhle snímku byl dobrý i vtipný.(18.11.2008)