Čtvery vánoce

• Nový Zéland

Four Holidays

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo, 2008, 85 min

Už podle názvu jsem očekával něco ohromně nudného a trapně romantického. Kdepak! Super zábava od začátku do konce, jedna hláška za druhou, super bláznivý rodinky, krásných 75%.(29.12.2011)

• spaceboyCZ

Vince Vaughn proste v komediich nefunguje, nejde mu to, kazi to. Kolik jich jeste chce natocit, aby to konecne pochopil????(5.12.2008)

• Ant

Když vezmu v potaz to, že je to prý vánoční film a onu sváteční atmosféru je třeba hledat lupou, tak je někde problém. Ústřední dvojka je sice sympatická, ale spíš pusobí jako dva sourozenci. Aspoň že trocha toho vtipu někde pod povrchem zůstatala. O konci je škoda se zmiňovat, protože nikdo se o žádnou originalitu ani nepokusil. 2,5*(13.12.2008)

• NinadeL

Cože? Proč tohle existuje?(10.6.2014)

• JohnnyD

Dobrý námet, sympatický ústredný pár, dobrí podporní herci ale ako celok typický súčasný vianočný produkt. Trošku sentimentu na koniec, zvyšok nevtipná ľahko hrubozrná komédia.(29.12.2011)