Čtvery vánoce

• Nový Zéland

Four Holidays

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo, 2008, 85 min

Po čase zajímavá romkom, která nenudí. Pár vtipných hlášek, trocha zbytečných kokotin a výborná dvojka Vaughn & Witherspoon.(8.11.2009)

První část filmu byla vtipná. Hlavně veškeré scény s bratry Barda mě spolehlivě sejmuli. No a dárky na limit 10 USD, to znám z dětsví taky, akorát že u nás byl finanční limit jen na dárky pro mě, který se posunul jen jednou a to roku 1996, když došlo k všeobecnému zdražení černých ponožek. Druhá půlka filmu je dobrá leda tak jako zvuková kulisa pro odstrašení holubů co mě sedaj na okenní parapet a klovou do něj.(14.1.2011)

Priemer táto komédia plná hlášok hravo spĺňa... k tomu sympatická dvojica, slušné prevedenie a hneď tu máme odpočinkovú jednohubku na nedeľňajšiu "svačinku"... 6/10(27.10.2009)

• mysiak

Na to čo som čakal..čo bola otravná, nezaujímavá vianočná komédia som bol prekvapený...tvrdší čierny humor skvelý Vaughn a Witherspoon - jej moment na nafukovacom hrade je skvelý...jasné príjdu tu tie klišé a v tej zapláve skvelých cameo - najmä Jon Favreau to až tak nevadí...jedná z tých lepších vianočných komédii, ktoré boli v posledných rokoch natočených(4.12.2009)

NOVA CINEMA HD - Těch aktuálních 55% je podle mého naprosto spravedlivých. Není to bůhvíjak vtipná komedie, kde navíc kvalitu a zábavu u filmu hodně sráží český dabing. Spousta známých tváří je dabována ne dvorními dabéry (Witherspoon, Duvall, Voight) - vše špatně. Největší problém jsem měl ale s Vincem. Pan Hlavica, byť je to skvělý dabér, mi na Vince krajně neseděl. Navíc jsem nechápal, když pan Vondra ve filmu daboval vedlejší postavu (Tima McGrawa), tak proč se rovnou neujal hlavní role. To je spíše otázka k zamyšlení na jiný server (zdravím dabingforum.cz). Nicméně Four Christmases si myslím, že by mě ani v originálním znění tolik za srdce nevzaly. 55% (with J.)(12.12.2015)