Komentáře uživatelů k filmu (944)

 • golfista
  ***

  Akční jednohubka s hloupoučkým scénářem. Je to ale natočeno tak svižně, že vás ani nestačí napadnout, jaké že se tu dějí pitominy .... :) Také Angelina je v akčních scénách naprosto uvěřitelná, takže na konci ve vás sice zůstane pocit, že to byla kravina, ale také překvapení, že jste se docela dobře bavili ...(30.8.2010)

 • POMO
  ***

  Téma ruských špiónov, trénovaných v duchu X-men školy, vyznieva zastaralo, naivne a znemožňuje filmu strhnúť diváka realističnom, ktoré je kľúčovou zbraňou moderných (bourneovských) špionážnych thrillerov. Akčné scény a celkový spád však Phillip Noyce zvláda ešte lepšie než v Patriot Games, a pri pohľade na Angelinu, ci už s nohavičkami alebo bez nich, vám je vlastne jedno, o čom to celé je.(13.8.2010)

 • kleopatra
  ***

  Chtělo by se říct: dělejte si prdel z modelíny! Ale to by možná nebyla taková zábava.(1.10.2010)

 • Houdini

  Oscar 1 nominace: Zvuk(25.1.2011)

 • verbal
  **

  Je to průměrné jako patnáct centimetrů, jak tvrdí ti méně nadaní! Leda tak v Ásii! Tady těžký podprůměr. Angelina se evidentně svezla na anorektické vlně a vypadá, jako by propouštěl KOOH-I-NOOR. Mimo to je jako blondýna pěkně odpudivá a už ji NEMYLUJU! Se svými třiceti kily pořád mlátí nějaké chlapy, což místy vypadá jako potyčka v gay klubu. Úplně celý film furt někde lítá a šplhá, a to na stominutovou stopáž záživností téměř hraničí s Tarkovskym! Filmy postavené na tom, že je někdo trojitý, čtveřitý či dokonce pětitý a víceitý agent se unavily už v osmdesátých letech a i zde je závěr tak "šíleně" překvapivý, jako když z dvoumetrového narozeninového dortu vyskočí striptérka.(25.8.2010)

 • Tosim
  **

  Jediné štěstí je, že Liev Schreiber má tak dobrý ruský přízvuk.(30.9.2010)

 • Tom Hardy
  ***

  Feministická verze seriálu 24 hodin. Solidní režii (hutně podpořenou dynamickou hudbou Jamese Newtona Howarda) podkopává scénář, který je typicky přeplácanou "wimmerovinou" (hrátky s historií, zvraty na každém rohu, přepálené nápady). Angelina Jolie je nicméně výborná a v současné době je jedinou herečkou, které lze na 100% věřit akční scény, ač se v nich dějí sebevětší hovadiny. Ve výsledku jde o svižnou naháněčku s debilní zápletkou, která má velmi světlé full contact momenty. Jack Bauer by si měl se Salt o čem povídat. Více zde.(1.8.2010)

 • Isherwood
  **

  Nemám rád, když někdo kopíruje scény z mých oblíbených filmů (Noyce je strašlivý rutinér) a doslova mě vytáčí, když si po deseti minutách tipnu vývoj a on se bezezbytku naplní (Wimmerovi dát distanc na deset mil od Hollywoodu). Vzhledem k tomu, že víc se toho vlastně ve filmu nestihne stát, divím se leda tak tomu, kde beru to relativně vysoké hodnocení.(27.9.2010)

 • Djkoma
  ***

  Salt je jasná ukázka filmu, kterým se bude jedna skupina diváků (zvráceně) bavit, a ta druhá sprostě nadávat, kritizovat a urážet každé jeho "okénko". Tady nebude žádná snaha o zbytečnou realističnost ve stylu bournea, ale spíše až komiksové provedení cesty jedné agentky za "spravedlností" a "pravdou". Skoky z kamionu na cisternu, rychlé proskákání výtahové šachty i záchrana z každé situace působí rozhodně přepáleně, ale divákovi ponořenému do filmu nevadí a baví se jimi na silné vlně neustálého pohybu děje vpřed. Tady není prostor pro nudu, protože zde se bude mlátit až do krve a střílet. Noyce podle mě udělal další krok ve svém stylu směrem k akčnějšímu stylu, které Salt jednoznačně potřeboval, ale jeho starší filmy určitě neobsahovali. Akci zvládá na celé čáře, což je velmi potěšující! Film stvořen pro přímou zábavu, kterou splňuje. A já ji fandil od začátku:). PS: člověk, co nechápe, proč Salt utíká, si asi odběhl pro popcorn a už tam zůstal. Proč tedy kazí průměr?:) Stejně tak narážka na MI v podobě silikonového obličeje. V MI to neva, tady je to blbé? Ok;-). PPS: Ejiofor si už zaslouží větší roli:( PPPS: Kurte, jakej Edvard Tomáš?:)(20.8.2010)

 • Malarkey
  ***

  Angelina Jolie je sice na plakátě nádherná s tím příčeskem a černými vlasy, ale ve filmu jí ten účes moc dlouho nevydrží. To pak způsobí, že změnou příčesků, úborů a identit se začne měnit i film a od rozjetého začátku se přesune k naprosto umlousanýmu středu a trapnýmu závěru. Tyhle komedie ze CIA už nemaj takový grády jako měli tenkrát. Všude se hledá jenom akce, akce dobrá, ale s rozklepanou kamerou. A tu pomalu a jistě přestávám chápat. Beru to, když je film natočenej formou dokumentu, ale když to vytáhnou do normálního akčního thrilleru, tak je to k nasrání. A nejhorší je, když se rozklepaná kamera, s důrazem na styl, objeví v český televizi. Okamžitě se taková Pojišťovna štěstí změní kvalitou v naprosto stejnou akční sračku jako tenhle film. A můžou si za to hošani sami. Je jen otázka času, kdy to začne bejt otravný i pro ostatní diváky. Představte si hustě rozklepanou zběsilou akci a ladnou scénu z nového Casino Royal, kde je ke konci filmu natočeno zničení Astonu Martin tak, jak se akce točit má. Třeba to jednou zase pochopí.(17.9.2010)

 • gouryella
  **

  To byla ale debilovina = divím se, že jsem to vůbec dokoukal do konce(15.10.2010)

 • Cervenak
  **

  Veľká škoda, že to má taký prázdny scenár, debilné zvraty a nulovú prácu s postavami už zhruba od tretiny filmu. Angeline totiž tú nasratú killerku celkom verím, akčné scény sú natočené zručne a Noyce už viackrát dokázal, že ke´d má dobrý scenár, vie natočiť aj trochu tej drámy či thrillerového napätia. Zmarená šanca. 5/10(2.9.2010)

 • Enšpígl
  **

  Je to ode mě už ohraná písnička, ale bohužel jí opět musím zazpívat, má název třaslavá kamera. Je to akční film a akční film dělají především akční scény, ale ty jsou tady naprosto znehodnocený třeslavou kamerou. Pokud má někdo potřebu neustále něčím třást, tak mu doporučuju alej nebo ovocný stromy, ale ne akční filmy. To už je asi po stý co přijde nějakej debil zatřese si kamerou a já jak vůl za to ještě zaplatím. Je to škoda, protože kdyby Salt točil normální člověk a ne někdo koho vzrušuje třesení, dám Saltu klidně čtyři hvězdy. Hlavní představitelka má skvělou fyzičku a navíc je sexy i když má z ksichtíčku modro červené omalovánky a samotný děj má tempo závodního auta a rozhodně nenudí. Leč bohužel. Chtěl bych vidět dotyčnýho třasláka jak by se mu líbilo, kdyby mu ženuška přišla v sexy oblečku do pokoje, on celej nadrženej že bude všeobecně populární sexíček, ale místo toho by s ním jeho milá 100 minut třepala.(19.8.2010)

 • J*A*S*M
  ***

  Kurt Wimmer absolutně nezná míru, protože to, co se děje v poslední půlhodině, by působilo přehnaně i v parodii na akční špionážní thrillery. Salt se však snaží býti vážným filmem, což se bohužel spíše nedaří. Scénář mu to prostě nedovoluje. S vypnutým mozkem se na to ale kouká dobře, Angelina je cool jako málokdo a Noyce za kamerou ví, co dělá. Zkrátka slušně odsýpající nesmysl, který se vám do paměti sice nevryje, ale jednorázově pobavit dokáže. 6/10(19.8.2010)

 • larelay
  ***

  No ja neviem, co cakate od akcneho filmu :) Malo to spad, bolo to rychle, nelogicke, dobra hudba, kopec akcie, akoze "prekvapenie", vsetko, co sa da od dobreho priemerneho akcnaku cakat, no nie?(18.8.2010)

 • T2
  ****

  Rozpočet $110miliónovTržby USA $118,311,368Tržby Celosvetovo $295,713,467Tržby za predaj Blu-ray v USA $17,056,352 //počet predaných kusov 803,943Tržby za predaj DVD v USA $31,563,341 //počet predaných kusov 2,015,453 ║ Ženská náhrada za Jasona Bourna nie je až taký priešvih, ak by sa doladil scenár a niektoré úseky vo filme by nepôsobili tak úsečne, príliš zjednodušene, skratkovito, bola by to fakt dobrá konkurencia pre Bourna, takto to je "len" zručne spravený akčný film, ktorý na výhodu nemá slabšie chvíľky a valí sa dopredu ako veľká vlna, herci sú fajn, akcia a hudba tiež spraví svoje. /videl v kine 2x: 70%/(17.8.2010)

 • imf
  ***

  Potřebovalo by to lepšího scenáristu. Jako sůl. Prvních dvacet minut přitom budete mít jen podezření. Angelina se snaží trumfnout Matta Damona (i v lezení po římsách), Phillip Noyce oldschoolový vizuál občas ozdobí zpomalovačkou a zápletka je otřískaná, ale hezky se rozjíždí. Jenže pak se Kurt Wimmer (Ultraviolet) utrhne ze řetězu, začne vymýšlet jeden zvrat za druhým, ordinuje Angelině superschopnosti (nebo alespoň nadpozemskou dávku arogance vůči fyzikálním zákonům) a zabývá se detaily asi tak moc jako autoři fan fiction masturbací o agentu 007. Zápletka se zkrátka začne krabatit tak moc, že vás přestanou zajímat charaktery i osud všeho kolem. Noyce se sice snaží upomínat na staré dobré Vysoké hry patriotů a Angelina umí střílet a kopat, jenže to není nic platné, když Wimmer do scénáře naházel vizuální onanie a připitomělé zvraty. Noyce ho neudrží na uzdě a slepě plní jeho povely, takže Angelina ve zpomalovačkách rozhazuje trsy granátů, skáče z auta na helikoptéru, pak na výtah a nakonec se pokusí sejmout dvakrát tolik cílů, než je v podobných filmech slušné. Jako řemeslo se to dá akceptovat, pokud máte zacpané uši, ale letos zřejmě neexistuje film, který by důrazněji naznačoval, že bez dobrého základu (scénáře) se můžete přetrhnout a stejně vám to nebude nic platné. Salt osciluje mezi směšnými zvraty a dialogy, jež podává s vážnou tváří a nadsazenou akcí, která se chce vydávat za seriózní technothriller. A vždy když se chce posadit na obě židle zároveň, začnou vám cukat koutky. Nebo slzné kanálky. (5/10)(14.7.2010)

 • Adrian
  **

  Skoda obstojnej akcie v tak blbom scenari.(20.8.2010)

 • Superpero
  ***

  Blbost, ale svižná. Hrozně to odsejpá a stále se něco děje. Angelině tyhle drsný role jdou a až na ty mutantní skoky ve výtahové šachtě působí cool. Liev Schreibrer je taktéž hodně dobrej. Pokud chcete akčňák u kterýho nemusíte vůbec přemejšlet, tak je tohle ideální volba.(22.9.2010)

 • TheMaker
  *

  Velký průšvih!(4.4.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48