Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Alementina

Natesena z traileru jsem v kine zjistila, ze vsechno vtipne uz jsem videla v tech trailerech. Doporučuju se nedivat na trailery a nechat se prekvapit, protoze pak se pobavite. Butler je proste samec alfa :) ()

ABLABLABLA

Docela dost povedená romantická komedie. Některé vtípky byly klišé, některé nové...Zasmála jsem se a o to šlo. Herečku Katherine Heigl mám ráda, a myslím, že tahle role jí sedla. Většina lidí říká, že nejlepší byla v Chirurzích, ale já si myslím, že než seriál jí spíše sedí tyto romantické komedie. Gerard Butler mi do této role taky sedl. Jako drzý a neomalený moderátor. Jinak dobrá hudba, ale ta scéna na konci s balóny byla vážně až moc umělá... jinak skvělé... ()

Ferry

Mně se to docela dost líbilo, bylo jasné už od začátku, jak to dopadne a i když tam byly klišovité scénky, tak to pobavilo, párkrát jsem se docela pěkně rozesmál, což se mi u těhle typů filmů moc často nestává. ()

blackrain

Gerard Butler je univerzální herec, který se hodí jak do akčního filmu, tak do romantické komedie, což už po několikáté dokazuje. Ani v jedné z takových rolí neztrácí nic ze svého pověstného charizma. Tady mu role po boku Katherine Heigl pěkně sedí a je vidět, že si ji náležitě uživá. Vůbec mi nevadilo, že režisér vsadil na klasickou a již mnohokrát profláknutou zápletku. Držel se velmi dobře daného schématu a vyšlo mu to. ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale s tímhle filmem mám spojené jenom samé dobré pocity. Ano, mám rád Gerarda, s tím se prostě nedá nic dělat, ale ta komedie mi přišla zábavná, chemie mezi postavami naprosto skvělá. Já vím, že to hodnocení je přece jen trochu nadnesené, ale já se při zhlédnutí skvěle bavil, a to je to hlavní, co jsem od filmu očekával. Z toho důvodu dávám vysoké hodnocení, protože tuhle romantickou komedii si i celkem pamatuji, což také není pravidlo. ()

Marci

Nejdřív jsem hodnotila za 3 *. Musela jsem ale jednu přidat. Tahle komedie vám neslibuje nic víc a ani nic míň - "jen" to, že se u ní báječně pobavíte. A to není málo. Navíc už dneska vím, že se na ni s chutí zas někdy ráda podívám. ()

Mikita

Možná lepší 3*. Bavila jsem se i při oplzlých a trapných fórech. I to k životu občas patří a tohle je taková pohodová oddychová romantická komedie, kde mi vše víceméně sedlo. Ano, dalo by se to udělat lépe, ale takhle to také fungovalo, včetně rozkošných želédvojčat. Mile mě překvapil výběr hlavních hrdinů. Vážně zábava, která se líbila i mým skoro padesátiletým rodičům. Doporučuji. ()

movieband

Americká ptákovina, která člověka dokáže místy i pěkně zahřát. Butler perfektní, Heigl roztomilá. Na vyplnění času proč ne. ()

01Zuzana10

Film príjemne pobavil, hlavná trojica zaujala, iskrilo to medzi nimi, i keď zápletka je od základu tradičná a už videná. Škoda len, že na záver spomaľovali slušné tempo, kt. dosiaľ mali. /BTW zdá sa mi to, alebo podobné témy sú momentálne in? - pod. ako "He is not that into you"/ ()

PogoJoe

Tahle romantická komedie si nehraje na nic seriózního. Od začátku víme, jak to skončí, není to trapné (moc), ale spíše hravé. Není to geniálně vtipné, ale mile úsměvné. Není to těžký oříšek plný mouder pro vaše přemýšlivé hlavičky, je to nenáročný relax plnící pravidla žánru. ()

Thomassi

Velmi příjemné překvapení na plácku s romantickými komediemi. Romantiku teda zrovna moc nemusím, ale pokud se u toho člověk zasměje, tak proč ne? A tady to bylo krásně vykompenzovaný. Nějaký to ťuťu ňuňu tam bylo, ale hlavně, a to je pro mě důležitější, tam byla spousta skvělých a trefných hlášek a rozhodně by se tam našly i dobré momenty. Katherine Heigl to tady rozpálila a ani se nedivím, že dokázala rozhodit někoho, jako je Gerard Butler. Oba dva se skvěle doplňovali a tím pádem vše klapalo. Já jsem to slupl jako malinu, líbilo se mi to, příběhově možná ne tak dokonalé, ale zato po herecké stránce paráda. A bylo to, 4* prostě musí být. ()

FilmFan24

Co se škádlivá, rádo se mívá aneb kterak afektovaná a do své práce zahleděná blonďatá skoroblběna Katherine Heigel dostala pořádnou životní lekci od chlapáka Geralda Butlera, který přece ví co ženy chtějí a po čem touží. Nikterak originální, ale díky ústřední dvojici příjemné pokoukání. ()

Derek

absolutny priemer, butler sa mi zda dost skaredy, heigl je kocka ale hra strasnu kravu, humor sem tam (najvic som sa nasmial pri orgasme v restike), romantika nic moc... na jedno pozretie... ()

dawe04

V té době ještě okouzlující Kathrine a ne tak otravný Butler (i když ten začátek...). Vcelku svěží komedie, která v průběhu překvapuje stavěním romantických šablon do poněkud drsnějšího světla. Konec nepřekvapí, ale v celku nemůžu říct, že by tu něco vyloženě nefungovalo. Zejména, když jsem dva dny zpátky viděl Killers. ()

togaf

Brr. Z Katherine Heigl udělali neurotičku a z Gerarda Butlera šovinistu. Neměly by se postavy na konci téhle "komedie" proměnit k lepšímu? Pokud ano, nepodařilo se. Otravný film, který ve mě vyvolal jedinou emoci - vztek. ()

Želik

Americká romantická komédia, ktorá pobaví. Heigl je priemerná žena, s ktorej sa stane sexi kočka a Butler je tvrdý chlapík, ktorého srdce nakoniec obmäkčí láska. Koniec aký som čakala :) ()

sssssycak

Hmm... první film, co jsem viděl na HBO... průměrné, místy nudné, některé momenty celkem vtipné... uvidíme, co dalšího, doufejme zajímavějšího, mi tento kanál naservíruje... ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami