Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

BS

Návod k použití: 1. vypnout mozek 2. zapnout Ghosts of Girlfriends Past. Pokud tenhle postup dodržíte garantuji vám, že se budete bavit... Btw. scéna s kytkou mě dostala :) ()

Beky

Dvě věci: Překousněte prvních 15min a dívejte se, se svojí partnerkou nebo partnerem!! Mně se to tak líbilo, bylo to super originální, navlečení klasického příběhu byl výborný tah, herecké obsazení skvělé, úžasné, prostě jedna z nejlepších ROMKOMDRAM roku 2009!! Doporučuju všem a nebojte se nízkého hodnocení, protože špatný film to není, pohleď jen na všechna ta hodnocení??!! Jednou větou: Nebojte se pomalého tempa, vnímejte vše jak rejža chce:)! ()

Pavlínka9

Průměrná americká komedie, která ale má něco do sebe. Samozřejmě se jedná o film, kde od začátku víte, jak to skončí. To je prostě jasný. Ale přesto ten film má něco speciálního. Hodně, opravdu hodně moc se mi líbilo ztvárnění "návratu do minulosti" děvkaře Matthewa. Bylo to udělané opravdu zajímavě, i když veškeré ostatní scény byly jako vystřižené z každé průměrné americké komedie. Ale ty návraty - tak ty mě opravdu pobavily. Moc se mi totiž líbilo jak Matthew koukal a sám řikal, že si jednotlivé části pamatuje trochu jinak. A byl z toho docela špatný, jelikož si začal uvědomovat, že své "jediné lásce" ubližuje. Jinak - já fakt nevim - ale Jennifer Garner by asi měla jít na nějakou HODNĚ velkou plastiku obličeje, protože na mě působila šíleně strhaně a opravdu se mi ta ženská nelíbí. Ale Matthew... ;) Jo a ještě - zdá se mi to a nebo Michael Douglas posledních cca 10 let dostává role pouze starých a sprostých grázlů?? Kteří ke všemu mají ještě působit jakože vtipně???? ()

BoncheR

No...čo povedať? Asi len že film je od začiatku až do konca celkom predvídateľný, no miestami pobavil. ľahučký podpriemer: 40% ()

Maki89

klasický námet zhovadený na bývalky a super obsadenie v tak tupom filme, až to nechápem...ako jo, bola tam Emma Stone a bolo to o fotografovi, čo sa mi ako cvakačovi rátalo... ale radšej som pri tom filme retušoval fotky ako sa naň díval... ako audio podmaz to dokonale stačilo... 3/10 ()

lennyd

Connor Mead (Matthew McConaughey) nemá o přítelkyně nouzi. Jako fotograf se setkává se spoustou krásných žen, které mu většinou leží u nohou - a dokonce už vychytal i rozchody, kdy se dokáže rozejít se třemi dívkami najednou během konferenčního hovoru. Nyní jej ale čeká střet s romantikou nejhrubšího zrna - jeho bratr se rozhodl oženit, a Connora pozval na svatbu. Zde kromě všech svatebních serepetiček (ze kterých má Connor akorát srandu) jej čeká i setkání s dávnou dětskou láskou Jenny (Jennifer Garner), ale hlavně s duchy jeho bejvalek i jeho strýce.... Tak toto byla sympatická komedie, a i když už do prvních minut je jasné, že nakonec hlavní hrdina prozře a do své dávné lásky se zamiluje (omouvám se všem naivům, kterým jsem prozradil nečekanou pointu). Vcelku mne kromě scénáře, který nevyžadoval nějakého velkého přemýšlení, potěšilo i herecké obsazení, byť Jennifer Garner vcelku nemusím, ale to mi vynahradil M. McConaughey (ne, opravdu nejsem na kluky) i Michael Douglas... ()

venison

Vykradená "Vánoční koleda" aplikovaná na proutníka místo boháče.. Když se s tím člověk smíří, tak je to celkem koukatelný, i když vtipná komedie z toho nikdy nebude.. Jennifer Garner se sem v roli dětské lásky hodí.. Matthew McConaughey zastává ještě roli, kde šlo o to víc na něj koukat než hodnotit jak hraje.. Michael Douglas hodně překvapil.. Film pro hodně nenáročného diváka :-D ()

VasaX

Další z řady romantických komedií o pokání. Malé etické a morální lekcičky navěšené jako baňky na vánočním stromečku. Je to sice koukavé a hezké, dojme vás to, však stejně jako každý rok. Sladké momenty zahřejí na duši a oťuknou slzné kanálky, sem tam se v životních lekcích leckdy poznáme. Ale tato variace na to samé je naštěstí věčná a vděčná, protože je velká šance prožití příjemného večera u filmu co neurazil. Což je mnohem víc než může kdejaký žánr či podžánr, sic třpytíc se zvučnými jmény filmů, říct. Protentokrát se nechte ukecat příjemnými herci a ohrátou, ale hezkou dějovou linií. ()

blackJag

Povrchní parafráze na Dickensovu Vánoční koledu nečekaně snesitelnější, než by člověk čekal. Jistě, proslovy tady jsou, patetické a nepatřičně dlouhé. Ano, jsou tu i figurky, které se chovají hloupě jen proto, aby přihrávaly hlavním postavám, přitom svoji samotnou přítomnost jen těžko obhájí, ale ač můžete mít k dvojici Garnerová - McConaughey své oprávněné výhrady, celé se to jaksi kloubí a spojuje v sledovatelné romantické klišé, přihřívané bonmoty z obou stran barikád (ať už od bonvivánsky naladěného Douglase, samotného McConaugheyho nebo nabroušené Gardnerové). Nejlepší je, že to pověstné NĚCO je na obou úhlech pohledu. Jak na spoustě nezávazného sexu a bezuzdného hýření, tak na čistě vztahově monogamní politice. 60% ()

zigíš

nebudeme si nyšt nahovárat, Matthew McConaughey je dvojrozmerný herec. Ale ked dáte dohromady 2D herca a 2D herečku (v tomto prípade jennifer garner) môže to fungovať (jakože tu to funguje) ()

FrajerTom

Jo jasně je to klišé tak hustý, že v něm stojí lžička.. Ale neoddiskutovatelné kouzlo Matthew McConaugheyho prostě funguje a já prosím všechny ženy aby si upřímně sáhly do svědomí a přiznaly, jestli z něj nejsou na kolenou .. :o) Tím nejlepším na celém filmu je však nejspíš naprosto úžasný Michael Douglas.. pohodový, charismatický ale absolutně nad věcí a přitom nevyčerpatelná studnice moudrosti - Dokonalá postava!! Po celý film, ve kterém vlastně jedna absurdní situace střídá druhou jsem si říkal kam to celé směřuje a najednou Bum! - zazněl Elvis a všechno do sebe zacvaklo.. a mně nezbylo než si po skončení říct – k sakru.. to byl ale příjemnej film.. :o) ()

Bagr_007

Romantická komedie, která není ani romantická, ani zábavná. Neskutečná přehlídka špatného herectví a otravných postav. Celý tenhle pokus o variaci na Vánoční koledu se snaží divákovi předat hluboké myšlenky a stejně z toho vzejde akorát jedno velké nic. ()

Guzo

Naprosto klasická romantická komedie obalená do hávu tajemna v podobě duchů a Vánoční koledy (jen to není na Vánoce, jak se také dozvíme). Matthew McConaughey u mě nepatří mezi naprosté sympaťáky, ale pokud zrovna neměl dlouhé vlasy, nebylo to tak hrozné. Navíc musím ocenit naprosto originální a nečekanou závěrečnou scénu (až v titulcích, tak pozor). ()

D28

Hoci ako členka estrogénovej bandy som mala občas chuť zakričať ako hlavný hrdina:"Zobuďte ma, keď začne akčná pasáž,"musím pochváliť autorov.Romantická komédia je možno najtvrdší oriešok v rámci filmových žánrov,nutne potrebuje k úspechu aspoň trochu originality a šmrncu.Na prvý pohľad antiromantický hrdina sa osvedčil už niekoľkokrát, viac ako duchovia by ma vystrašili prázdne reči či pohľady, takže mierne nadhodnotenie beriem ako poďakovanie za navodenie príjemnej romantickej predvianočnej nálady, čo je vzácne. ()

Jaro.Krafcik

Film mal ozaj parádný rozbeh. Pár scénok ozaj podarených. Ale nakoniec film padol do priemeru. Komédia ktorá mohla z fantasy stránky vytažiť viac. Aspoň ten Douglas pobavil. 3* ()

jenik71

Dávám pouze dvě hvězdičky, protože na zábavu mi to přišlo prostě málo. Chvilku komedie, místy duchařina, částečně romantika, špetka psychologie, ale takto namíchaný koktejl mi prostě nějak nechutnal. Na tak zajímavé herecké obsazení je to slabota. Občas mě pobavil snad jen Michael Douglas, když kolem sebe rozséval moudrosti a životní postřehy. ()

Problémové filmy

Problémové filmy