Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Popluh

Šílená sračka s nesnesitelně "hrající" Megan Fox, ve které se těch pár povedených hlášek dokonale ztratí. Režisérka Karyn Kusama naprosto neumí pracovat s atmosférou a dvě nejatmosféričtější scény filmu totálně dok*rví. V prvním případě scény zjevení Jennifer v kuchyni nenechá předchozí plížení řádně vyznít, v druhém případě pak pečlivě budovanou atmosféru průchodu rozbořeným domem kazí nesmyslnými prostřihy do sexuální scény. Hvězdička právě za těch pár hlášek a závěrečné titulky, které byly vtipné a alespoň v mých očích vyloučily případné pokračování. 20 % ()

Riddick77

Ha, tak taková obludnost se jen tak nevidí. Obrovská nuda s naprosto tupým příběhem a navíc ani ne až tak sexy Megan Fox. Očividně ona není herečka, ale pouze přívěšek k někomu zdatnějšímu, nelze na ní stavět film. Nicméně jsem tuto obludnost dokoukal zdárně do konce a ta jedna hvězda je za Amandu Seyfried a jakž takž fajnovej konec. Ale od odpadu to není daleko a široko daleko největší hororová nuda roku! Ruce pryč, filmově to opravdu kouše do očí !!!! ()

GodComplex

Succubus Megan Fox. Neni to tak spatne, jen skoda, ze je to cele tak typicky americke. Jako navod na podpis smlouvy s dablem k propagaci sve hudby to ale funguje skvele. 5/10 ()

Sidonka

Je to sexy, je to humorné, odlehčené a má to spád. Já dávám čtyři hvězdy z více důvodů, na druhou stranu chápu i ty diváky, kteří tohle béčko pošlou rovnou do horoucích pekel. Co mě na tom upoutalo a o co se tam jedná? Je to erotický horor o amatérské rockové skupině, která se snažila prorazit na výslunní za každou cenu.Protože jsem jednoho egoistického rockera znala,( šel si též bezohledně na ostatní za svým cílem), je mi tento příběh poměrně blízký. Pak je tu ve hře i ctižádostivá fanynka Jennifer (herečka Megan Fox), která si zahrává s těmi, s kterými by neměla. V touze dostat se do světa budoucích celebrit s démonickým zpěvákem v čele, který tajně vykonává satanské praktiky, se kapele sexy dívka vnutí do přízně, už pro to že chce vypadnout z města,městečko se zdá nadprůměrně obdařené dívce malé. Nakonec za svůj sen obětuje život, duši, příčetnost a po rituálu, který na ní kapela vykoná, se dívka promění v hotové monstrum. Hudebníci jí náklonnost opětují, vyhlédnou si jí už na koncertě, vezmou jí k sobě do auta, odvezou do lesa a na oplátku za vykonaný satanský obřad se skupina proslaví po celém USA. No jo, všechny fanynky nekončí zrovna slavně, zůstanou využité, poznamenané, vysáté, sen se změní v noční můru.- A pak je tu ještě třetí strana, pro příběh podstatná. A sice kamarádka Jennifer, tzv. Needy (hraje ji Amanda S.), tichá a zdrženlivá, projevující k atraktivní Jennifer až obdiv a silné kamarádské city, které nejsou zcela opláceny už pro rozdílnost povah. Needy (Amanda S.) si nakonec půjde za pomstou, dovysvětluje příběh ze svého úhlu pohledu a stává se hlavní postavou. - Já tenhle horor s mírnou nadsázkou prostě beru. Už pro to připomenutí starého známého rčení: kdo s čím zachází, s tím také schází. A že někteří, kteří chtějí od života moc, až příliš, nakonec nemají nic. Hlavně je to však odlehčená, mírně pokleslá atmosferická zábava, u níž se bavím - P.S. Zajímavé je, že když jsem část filmu viděla před lety, odsoudila jsem to jako "naprostou blbost" a tehdy to nedokoukala. Tok času a okolností občas moje názory změní. ()

Freemind

Uhuhu, tady se připojím k příteli J*A*S*Movi, Jennifer je na csfd trochu nespravedlivě zavrhována, je to vcelku slušně natočený film - v rámci žánru teenagerských horrorů, samozřejmě. Jistě, musíme si odmyslet povinné high school rockové kapely, či sadu hlavních postav připomínajících prokreslením charakterů 10 hlavních obyvatel šmoulí vesničky - v tomto případě mě ale těší, že i tuctová horrorová komedie může dostat dobrou kameru a střih. ()

Lum3n

Tak to se opravdu nepovedlo. Upíří horor to není, komedie taky ne (když už tak nechtěná), žánrově by to šlo zařadit asi někam mezi nudný slátaniny. Ta hvězda je za líbačku Amandy a Megan, což byla jediná scéna, kdy jste měli pocit, že ten film funguje. ()

Macejko

Príjemná, s nadhľadom podaná pocta oldschoolovým teenage vyvražďovačkám. Nič viac, nič menej. Karyn Kusama rozhodne vie, ako natočiť film atraktívne, a pritom neurážať inteligenciu filmovo znalého diváka (tým nemyslím nutne seba), čiže nepoužíva žiadny videoklipový strih a podobné blbiny, skôr si pomáha hudbou a zvyšok nechá na hercoch. Jennifer´s Body je skrátka dobrá jednohubka. A mimochodom, Amanda Seyfried je asi milionkrát viac sexy, než Megan Fox. ()

iolaos

Bacha, kouše! je hodne tezce prepisknuty brak...chci vsak podotknout, ze na takoveto nicnerikajici, sic do znacne miry originalni koktejly, jsem nikdy nebyl a v tom bude asi kamen urazu... vrcholně protivná sl. Megan je urcite radikalne kundóózní neherecka, ale nevim jak to bude dale s jeji oslnivou karierou, protoze ta aktorkou nebude s timto skillem nikdy. Od poloviny stopaze sem mel asi takovy pocit, jako u dalsi proflakle zomie z dilny strycka Romera... to radeji vytřu hadrou ten galon nablite nafty v kuchyni, než dokoukat na tohle.........kdo vymyslel techto 100minut, je ikonou zoufalstvi.. fuckup............3/10 ()

SarumanKo

Občas som mal pocit, že je to paródia. Jednak na typické teen-vyvražďovacie horory, jednak paródia Megan Fox na samú seba... Je krásna, to áno, a hodí sa do úlohy Jennifer ako nikto iný, ale už by to setsakramentsky krásne stvorenie mohlo ukázať aj nejaké herecké umenie (alebo nejaké iné umenie, ale v každom prípade niečo nové, lebo už nudí...). Dokonca by som povedal, že Needy v podaní Amandy Seyfried ma zaujala viac. Inak to však nie je taká mizéria ako by sa mohlo zdať. Dialógy znesiteľné a scenár síce otrepaný, ale vo svojej jednoduchosti k filmu pasoval dokonale. Navyše je to horor, ktorý šetrí brutalitou, čo môžem jedine pochváliť. Ak by to ešte malo nejakú fajnú hutnú atmosféru, neváhal by som s hodnotením ísť vyššie. Takto je to miernulinký nadpriemer. (55%) ()

blackrain

Můj bratr prohlásil, že Megan Fox by stála za hřích a že byla naprosto k sežrání. Já bych ji sežrala taky, protože hrála v tomhle paskvilu, který mi přišel k smíchu hned při úvodní scéně, kdy křehká Amanda Seyfried napadla sestřičku v blázinci a skoro jí vyrazila zuby. To ale zřejmě nebyl záměr filmařů. Nakonec jsem našla na filmu i něco dobrého a tím byla muzika. Ta krásně polechtala mou zhrzenou dušičku a ona konečně našla klid. ()

lestyna

Nijak překvapující film který po jeho shlédnutí pustíte z hlavy.Když jsem viděla jeho obal který hlásal do světa Bez cenzury,myslela jsem že se aspoň trošku pobavím,ale místo toho jsem byla akorát tak zklamaná.Neříkám že jsem se při sledování nudila ale nadšená jsem z toho taky nebyla takže 50%. ()

kaylin

Snímek „Jennifer's Body – Bacha, kouše!“ je vlastně takovým klasickým filmem o tom, jak je možné se vyrovnat s tím, že člověk končí střední školu. Jen je to pojato jako horor, hodně krvavý horor, který ale funguje a který má silné stránky právě v tom, že zachází za hranice krvavosti, i když zase ne moc, no a pak také proto, že je zábavný. Já jsem se u tohoto snímku dobře bavil, i když trochu stříhání by mu rozhodně neuškodilo. ()

Remedy

Ač je koncept filmu tisíckrát ohraný snad ze všech možných hledisek, samotný příběh je vyprávěn poměrně sympatickou formou. Megan Fox je přímo k nakousnutí (i když to bohužel funguje právě naopak) a společně s Amandou Seyfried vytvořily typický archetyp beautiful-ugly girl. Po vynikajícím "Juno" zabrousila Diablo Cody do trošku "primitivnějších", ale o to zábavnějších a temnějších vod a dala vzniknout typické pop-cornovce, která potěší a opravdu skvěle funguje jako nenáročná oddechovka. Slabší 4*. ()

dr.Orlok

Film není úplně špatný, ale je z něj docela znát pozadí vzniku.Oscarové scénaristce Juna vzali nejspíše hned první verzi scénáře a tudíž film neprošel žádnýmým dramaturgickým vývojem, protože je přece od oceňované autorky. Tato adorace jde až tak daleko, že herci nesměli změnit při natáčení jediné slůvko. Ne, že by některé dialogy a momenty nefungovaly, jenže mám neodbytný dojem, že kdyby se na tom v počáteční fázi zapracovalo více(také ty flashbacky nemusely vypadat tak trapně), tak by Jennifer's Body mohl být daleko lepší film než je.Slabé tři hvězdy. ()

Easykk

Proboha Megan, vrať se laskavě k Tranďákům poněvadž tohle Ti teda nejde, vlastně ono by Ti to možná šlo, ale to bys nejdřív musela sežrat režisérku - jenže ty můžeš jen kluky viď, to neva, tak si smlsni na scénáristoj (sakra vona to je taky holka) - tak teď už vim proč to dotočili, tys je nemohla sežrat protože celej štáb byly samý holky, aháááá, a mě furt vrtalo hlavou jax je mohla nechat to dotočit a tys musela viď. Nojo no, tak příště se prosím v nějakém tom záběru u bazénu aspoň sehni, ať vidíme něco co by za to aspoň stálo ju ;) ()

FilmFan24

Nevím, jestli z tohoto podivného mišmaše horroru, komedie, romance a blbých řečí, pronášených půvabnými kráskami Megan Fox a Amandou Seyfried, bude někdo na větvi. Hlášky typu "Vypadal jako rajská se zubama" se jaksi míjí účinkem. Jediné, co bylo aspoň trochu k světu, byly vybrané písničky, které ve filmu zazněly... ()

grogodil

Šťavnaté high school dialógy teenegerov, ktorí majú už v sedemnástich viac odtrtkané, než podaktorí ich rovesníci oddýchané dodala Diablo Cody, kozy a figuru do filmu zaobstarala sexica Megan Fox...a to by bolo asi tak všetko. Škoda, že s niečim zaujímavým neprišla aj režisérka, mohlo z toho byť naozaj zábavné béčko ()

Dexter1

Hviezdička je za Megan´s Body. A tešil som sa, že ho uvidím celé aspoň od chrbta ale nič. Aspoň prišlo k lesbickému bozku keď už nič. Čo sa týka príbehu tak nič. Slabé, deravé a klišoidné s trápnymi hláškami a miestami dobrým soundtrackom. Film nefunguje ani ako oddychovka a ani ako vypnutie mozgu. A krvi samozrejme pramálo a mŕtvych tiež. ()

Kangax odpad!

Priznávam, nevidel som to celé ale napriek tomu hodnotím takto. Pochybujem že v druhej polovici (ktorú som už fakt nevládal pozerať) sa to zlepšilo....S modernými pseudohororovými "komédiami" som už nadobro skončil. život nie je taký dlhý, aby som strácal čo len hodinu takýmito zlátaninami.... ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)