Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Terva

A jak to přesně začalo V Ďáblově kotli : http://gowaterfalling.com/waterfalls/devilskettle.shtml já vím, že to zní zvráceně, ale je to jen vodopád. Heslo filmu : Jenifer má ráda kluky....syrový, je velice trefné. Podprůměrný, lehce erotický a krvavý thriller z Megan Fox ( Jenifer Body ) a Amandou Seyfried http://static.reelmovienews.com/images/gallery/amanda-seyfried-pic.jpg ( Needy ). Ve filmu zazní I´m not gonna teach your boyfriend how to dance with you od Black Kids : http://www.youtube.com/watch?v=xaOQEGpbujM , Sacred heart od It dres today, Death od White Lies : http://www.youtube.com/watch?v=LTh9IuSTOY0 i třeba Violet od Hole : http://www.youtube.com/watch?v=SP_1uGTV77c a spousta další dobré hudby. ()

Johny_fork

Takhle nějak bych natočil Stmívání.. Megan je vážně sexy a, i když se děj pořád opakuje dokola, bavil jsem se, hlavně ve chvílích, kdy megan pustí z úst nějakou přisprostlou hlášku a pak někoho sní:). Jako oddechovka na jedno podívání, nemám výhrady. ()

Chermy

Tak tohle jsem opravdu nečekal! Svěží originální scénář, včetně zpracování! Hororová zábava, jakou jsem už dlouho neviděl! Zase jednou mi místní kritici připadají, jako by hledali svatý grál v každém lunaparku! No hlavně že nový Indiana Jones a království stupidní lebky se líbil...bože!:-/ ()

moviesfan

Ano, tohle byla kujovina, ale dobrá. Film má mnoho přiblblých scén, ale když se nad ně člověk povznese, tak se dokonce i usměje. Tohle je můj případ. Jinak Megan je vážně kočka i v tomhle filmu. ()

JohnCZ

Chvíli komedie, chvíli horor, ovšem podstatné je, že obojí prakticky vůbec nefunguje. Není to ani moc zábava a dvě hvězdičky dávám jenom proto, že se na to díky Megan a Amandě vcelku dobře kouká a že konec trochu napravil jinak dost špatnej film. Natočeno je to dobře - kamera, technická stránka a ani herecky bych si nestěžoval. Ale film samotnej je strašná kravina... bohužel. ()

joehot

Megan Fox s Amandou Seyfried, to je spojení, které mělo být zárukou úspěchu. Jenomže atmosféra nikde, logičnost uletěla kdesi v prvních stránkách scénáře, který je tak prostoupen stereotypem, že se i poslední díly Walker Texas Ranger zdají býti originální a člověka, který měl na starosti střih, bych pustil do kina, ať se nejprve podívá na nějaký film. Nakonec nejlepší scénou filmu (nepočítaje závěrečné titulky, které jsou velice povedené) je líbačka obou hereček :), z nichž ani jedna nezklamala (aniž by kterákoliv oslnila).. A tak jsem se poprvé ošil radostí, až když se za volantem vozu objevil Lance Henriksen :D ()

Marek1991

Veľmi sexy horor, ale občas nechutný, naivný a trápny a ako hororová komédia sa to u mňa neujalo. Dialógy o ničom, ale vlastne celé to bolo také veľké nič, ktoré vytrhlo z nudy iba pár scén. ()

liquido26

Zábavná teenagerská kravina, kterou čtyřma hvězdičkama hodnotím hlavně proto, že to bylo krvavější a drastičtější než bych od tohoto typu filmu vůbec čekal :-) Jasně, žádný jatka, ale krví a černým humorem se taky nešetřilo :-) ()

corpsy

Nekoná sa žiadna katastrofa. Nieje to nudné, otravné, alebo trápne. Je to len akési...jednoduché. Film, ktorý mohol byť vo svojom žánri jedným z tých čo majú gule, sa nám bojí dať to, čo očakávame. Všetci vieme čo. ()

PauloZ

Nejedná se o žádný filmařský skvost, je to velice předvídatelné a tuctové, ale proč ne:) Věřím, že se to 90% teen publika líbí, protože je to "horor", mladí lidi a emo hudba, která neni místy zlá. Konec byl celkem dobrý a Amanda Seyfried je pěkná baba. ()

F.man

No já jsem trochu na rozpacích. Na jednu stranu je Jenniefer's Body fakt děsně prázdná sračka, která diváka i lehce inteligentního musí urážet celých 98 minut. Na stranu druhou ale některé scény a hlášky volají po tom, aby je každý uber cool sarkasta zařadil do svého slovníku. Takže ve výsledku asi půjde o film, který jasně a dobře cílí na svou skupinu. Megan Fox, lesbian kiss, emo, krev, hlášky... Proč ne. Vždyť i já šel při "nemáš tampon" do kolen. Hvězda za hlášky a druhá za to, že jsem se místy fakt bavil. I just got Aquamarine on DVD. It's about a girl who's, like, half sushi. She must've had sex with a blowhole or something. ()

Kryton

Splněný sen nadrženého puberťáka. Je tu sexy Megan Fox, které role sedla. Pseudorocková muzika jako soundtrack, zabíjení a černý humor. Film je ryze na jedno vidění a nic více. ()

Zayl

Co se stane, když spojíte Megan Fox s hororovou satirou? Inu, záleží na přístupu. Můžete v tom vidět nevkusný, prvoplánový teen-kill brak, nebo promyšlenou zábavu, která s přehledem dokáže strčit do kapsy jiné pseudo-intelektuálské americké faktory strachu. Z mého hodnocení vyplývá, že se řadím do druhé skupiny a ne jen díky sexy Megan, která tomu dala správný punc bizarního provinění, ale i za protiváhu k přesládlému Stmívání. Na rozdíl od nějž, Jennifer's Body dokáže příběh ozvláštnit za pomoci vtipných hlášek a feministických vsuvek, které záměrně a satiricky podrývají žánr. Už jen z těchto důvodů se Jennifer's Body vyplatí vidět. ()

zdepapepa

Skutečně veselá pubertální taškařice. Vrátil bych se zpět k několika recenzím, kde jsem hvězdičky přiděloval za určité části filmu místo hodnocení filmu samotného, protože některé filmy nejsou bohužel na komplexní hodnocení tak soudržné, tedy - bylo nebylo, v jedné malé vesničce se jedna průměrná indie kapela rozhodla po všech strastech, jakou v dnešní době indie kapely zažívají (což je jimi i explicitně zmíněno!) udělat ... koukněte na film a dozvíte se to. Druhá by byla pro sem tam povedenou písničku, sem tam i diegetickou, a že se na Megan Fox docela dobře kouká. Ba co víc, hraje tam i má oblíbenkyně Cynthia Stevenson. Třetí hvězda za některé scénáristické perly, ať už to je samotná premisa indie kapely, kterou jsem zmínil na začátku, Megan Fox mluvící téměř výhradně ve dvojsmyslných větách a závěrečná tečka v podobě "Tonight's gonna be their last show." ()

Krissty

Nebýt těch trapných hlášek, které se k daným situacím absolutně nehodily, byl by to vážně super film.. Je to prostě hororová komedie, ne klasický horor, proto to beru trochu s rezervou.. Pobavila jsem se a moc se mi líbil příběh.. Amanda Seyfried byla super a Megan Fox se tak nějak dala snést... A trošku přehnané byly ty sexuální scény.. Občas to bylo až trapně erotické, to tvůrci trošku přepískli.. Byla bych ochotná dát filmu i 4*, ale zůstanu u silnějších 3* :) ()

Bakllazaan

Megan je hezka jako opičí hnát a její herecký výkon je na hranici snesitelnosti. To i Jana Paulová se strhne k větším výkonům. Za pohled tu stojí fakt jen Amanda Seifried , navíc tam ani neni žádná soulož co by za něco stála... a to je tak všechno...tádýdádýdá. 20% ()

Paxxx.cz

Je to v podstatě blbost, ale herečky zde byly vybrány dobře. Pěkelně hezká Megan jako ďáblice a milá Amanda, která mi mimochodem hrozně připomíná Dakotu Fanning, v celku 40%. ()

Tayen

Takový lepší díl Buffy, přemožitelky. Hlášky byly sice úsměvné, ale nic, co by mě zvedalo ze židle. Herecké výkony, takové, jak je čekáte - průměrné. Většina toho stojí a padá na Megan Fox. Je to vážně hodně sexy krásná herečka a moc bych jí přála roli, která si nebude zakládat jenom na těchhle jejich vlastnostech, a dá jí šanci hrát - doufám, že to umí. Podobné filmy bohužel jenom podrývají její kariéru a situují ji do pozice onanistického symbolu, který moc dlouho jako hvězda zářit nebude. Příjemná hodinka a půl, ale do kina na to netřeba. ()

mysiak

Tento film zaútočil na všetkých nadržancov..dvojka Megan Fox a Amanda Seyfried..dobrá kombinácia aj Diablo Cody..ale zádrhel tu bol...divná zápletka, málo humoru..ale zase tu je dosť krve..sexy bozk..na rozcestí medzi lepším hororom..a slabšou komédiou ()

Bajda

Těšil jsem se na béčkovou komedii, ale mělo mě napadnout, že když mohli zaplatit Megan Fox, asi to myslí vážně. Scénář, postavy, příběh...všechno je naprosto stupidní a těch pár hlášek by jste spočítali na prstech jedné ruky. Kvalitou je to béčkový, ale chybí tomu ten "béčkový nadhled"... 1* dávám povrchně za dutou, ale sexy Megan Fox. Pokud se chcete podívat na "špatný zábavný film" tohoto typu, doporučuju Zombie Strippers. Dostanete víc násilí, vtipů i holek :-) ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)