Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Eldrick

Kurva drát, tohle mělo být kurevsky nadrbané sexy béčko s ultra-megasexy Megan Fox, ale přitom je to tak lacině infantilní. ()

SonG

Tento film je jako skládačka a lepidlem je Megan Fox. Bez Megan Fox bych tuto skládačku s radostí vyhodil z okna...Příběh postavený na pointě, kterou by vymyslelo 3 leté děcko, realističnost či nějaký extra nápad??Nic z toho neuvidíte....ALE pro fanoušky Megan Fox, mezi které patřím i já, je tento film povinností shlédnout. Výsledek?Megan Fox 90%, film 10%... ()

lioncel

Filmy s podobnou tématikou se už před mnoha lety (ještě v éře videa) vyznačovaly především tím, že zvídavé chlapecké oči mohly alespoň párkrát zahlédnout kousek zakázaného dívčího tělíčka a k tomu samozřejmě i nějakou nepodružnou svižnou akci. Tady se nám sešly dvě velmi hezké nadějné dívčiny, které ovšem ku veliké škodě ze svých půvabů pouze něco naznačily, ale rozhodně nijak moc "odvážné" nebyly. K tomu i ten děj byl nějaký moc zrychlený, jen považte, hladová Megan se ani moc ne na baštila a záhy nám hned zhasla. Ale zase tak úplně špatné to nebylo, to neříkám. ()

kagemush

Zajímavý tenhleten trend, kdy trhání ještě živýho masa na kusy, chlemtání krve z dutiny břišní, propíchávání kdekoho (teď myslím nějakou zbraní),nebo alespoň prokousnutí krku moc nevadí, no bradavku (dámskou) ale (a to v jakoby lechtivém snímku) jeden nezahlídne. Takže asi tak-zabíjejte se dle libosti, ale jak si prcnete jste zatraceni. Hy(a)men!!---Jinak to celé neoriginální, bezduchá kravina se sundtrackem, který si ze mě snad občas dělal prdel, docela tam pasoval, ale nudil,-ovšem (a hlavně proto dám 70%) s hromadou drobných, leč výborných vtípků--jako třeba na konci cameo pana Henriksena, kdy jsem se alespoň na chvilku octl Na prahu temnoty:-),-nebyl tohle vlatně prequel??:-),-nebo když je mladý citlivý sportovec roztrhán démonem a následně vidíme jak jeho pohozené torzo okusuje něžná laň!!,-či kam až může vést malá lež o pannství,- atd. ()

berusche

Možná nejsem cílovka nebo jsem špatný čtenář skrytých poselství (což bych se nedivila), ale tohle mi přijde jako totální blábol. Člověk se těšil na sexy scény plné obscénností a krve a dočkal se pohádky pro děti. Nemluvě o tom, že látka vypadá spíš na mimozemskou aktivitu, námět na film o okultistech a scény odpovídají smrtícímu viru. Jedna hvězda za blitky, ty vždycky zaručeně pobaví. ()

M.i.k.e

Osobně sem se u Jennifer´s body nenudil,ovšem podvědomě sem asi čekal trošku něco víc.Minimálně sem doufal v konečně kvalitní horor,ovšem tím JB rozhodně není.Těžko říct,jestli se podobné kousky v dnešní době ještě dají počítat mezi horory.Každopádně díky ústřední dvojici je na co koukat a cílová skupina,na kterou je JB zaměřeno si zcela určitě příde na své.pro mě je to po prvním shlédnutí (v nevysoké kvalitě) za 3 a 60%,každopádně dám ale Jennifer šanci ještě na DVD... ()

Chen

Nebudu se tu rozplývat nad tím, jak je Megan Fox sexy (na čemž film nepřekvapivě hodně staví), ale spíše se pozastavím nad tím, že film je poměrně rozbředlý, nemá pořádnou gradaci a finále je hodně slabé (plus to, že ústřední záporáci jsou zlikvidováni mimo "obraz"). 50 % a to jsem hodný :)) ()

Aljak

Vedel som do čoho idem, takže nemôžem povedať, že by som bol prekvapený... Ja osobne horory absolútne nemusím (spoločne so sci-fi patrí medzi moje vôbec najneobľúbenejšie žánre), ale aj tak mi to nedalo - bol som zvedavý na tento "skvost". Musím skonštatovať, že to bola čistá tragikomédia - a asi na dlhú dobu to zostane posledný "horor", do ktorého som sa pustil. Ten scenár bol teda naozaj veľmi, ale fakt dosť zlý - aspoň že z času na čas mal tento film aj svoje svetlé chvíle a dokonca sa pri zopár hláškach dalo aj zasmiať. Za iných okolností by to bol Odpad, ale dávam 2 hviezdičky: jednu za herecké obsadenie (Megan a Amanda veľkou mierou prispeli že to bolo sledovateľné až do konca) a druhú za veľmi dobrú hudbu (celkovo za výber skladieb a soundtrack). ()

Garson

Megan Fox(Jennifer) versus Amanda Seyfried(Needy)?Transformers versus Mamma Mia?Když se dvě kamarádky ocitnou v baru na představení rockové skupiny a vzápětí vše shoří tak jako jedny z mála přežijí díky duchapřítomnosti Needy.Vzápětí Jennifer odjede s kapelou dodávkou do lesa kde jí chce tahle rocková skupina obětovat ďáblu s myšlenkou že jim tahle panna přinese štěstí,ale protože Jennifer už má svoje první za sebou vymkne se rituál kontrole a z Megan Fox se stane požíračka vesnických kluků které loví na svůj dekolt.Když se však zakousne i do kluka své nejlepší kamarádky tak si to Amanda Seyfried prostě nemůže nechat líbit i přesto že její kluk už je po smrti.Needy se tedy vrhne v posteli na Jennifer a zapíchne jí.Film je koukatelná megablbost a i když je Megan Fox prostě kus musím jí odsunout za Amandu Seyfried která má prostě navrch svou hereckou "nevinností". ()

Petoss1

Okrem dvojice hlavných predstaviteliek, ktoré tiahnu film, v ňom nebolo skoro nič zaujímavé. Megan Fox je dračica a Amanda Seyfried je k sežráni. Atmosféra žiadna, dej nič extra a žiadne žánrové výstrelky sa nekonajú. A tak sa núkali. Všetko sa to zbehne napodiv rýchlo, takže som sa nemal šancu nudiť. Lesbická scéna bola fajn a jej úlohou bolo pritiahnuť diváka, keď už príbeh stojí za prd. Určitá originalita sa nájde, ale čakal som viac. 55% ()

shyster

Scénáristce Diablo Cody se nepodařilo navázat na 5hvězdičkovou Juno. Scénář trpí mnoha chybami, nedomyšlenostmi a hlavně snahu za každou cenu hláškovat. Megan Fox tu nemusí ani moc hrát, stačí jen když si zaplave nahá v jezeře:-) Musím ale ocenit režisérku, která alespoň trochu zachraňuje čest tomuhle filmu. ()

Nautila

Byla by to fakt fajn stranda, kdyby to ale nědělal někdo, kdo si myslí, že ví něco o mladých. Narážky na emo, internet a filmy vyznívají trapně, mluva ještě více. Při jakékoliv "cool" hudbě jsem si zacpávala uši. Megan je sice hódně sexy, přesto, když už šla do tohohle žánru, mohla ukázat více. Ty dvě hvězdičky jsou vlastně jen za její obličej a nohy. ()

MrPierc

Vcelku zábavná teenagerská komedie, která má jednodušší scénář než Kouzelná školka na ČT1, ale funguje to. Provokativní Megan Fox, která jí kluky a má kruhy pod očima. Písničky ve filmu určeny pro náctileté prokládané sexy záběry těch či oněch holek. No možná kdybych na to vzal do kina mého psa, tak se nudit bude taky, ale vyrovnala to alespoň Amanda Seyfried. Nejlepší hláška: je to pravda, psali o tom na Wikipedii !!! ()

bourec

Když režisérka natočila přiblblej film Aeon flux,nemůžu se divit,že vytvořila tuhle taškařici.Svoji úrovní a provedením my to připomělo Svítání,taky blbost.Určitě v popisu filmu neměla bejt komedie,ale parodie,horor to taky nebyl,to snad i poznám,ne!Doma jsem měl delší verz"Bez cenzury".A co tam jako vyřadili za scény,vždyť v týhle verzi nebylo nic ,co by se dalo cenzurovat.Další kapitolou byla hudba.Fakt nesnášim ty miliony kytarovejch kapelek,neškodnejch,nemastnejch,bezbarvejch,a tady mě to úplně tahalo za uši.Tenhle film je hodně slaboučkej,ale je pravda,že jsem to čekal,a koukal jsem na to jen ze zvědavosti.30%. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)