Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

intro

Celkem zbytečná americká hororová středoškolská podívaná. Dvě hvězdy dávám za obě hlavní protagonistky. Ty za ně stojí. Film ne. ()

obscurite

Celkem slušný černý humor. Příště snad jen víc uvěřitelné dialogy a propracovanější děj. Jinak obě dámy film vytahují o trochu víš, než by bylo původní hodnocení. ()

Jerris008

Celkem jsem se ani nenudila, Megan je krásná, ale už mě iritovaly záběry na ní, kde se stále tváří nepřirozeně, nakrucuje se před kamerou a celé to vypadá jako kdyby se zapomněla někde na fotomodelingu a snažila se vypadat skvěle každou vteřinu. To mi dost kazilo dojem z filmu. Ale možná to byl záměr tvůrců, aby se takto jevila ()

Kopite

Tak za toto ti, milá Megan Fox, nepoďakujem. Nechápem zmysel tohto filmu, ak z neho chceli spraviť erotické predstavenie MF, mali z nej zhodiť ešte o niekoľko kusov oblečenia viac. ()

kakyn

Popravdě? Nic moc... Rádoby krvavej horor kterej je podle mě určenej spíš pro holky.. na mě to moc nezapůsobylo a to ani Megan Fox jako zombie/upír nebo co.... klasickej béčkovej "horor" ()

BeeEsh

Jennifer's Body rozhodně nepůsobí jako horor ani jako komedie, nýbrž jako totálně zmrvená parodie. Film obsahuje typická hororová klišé v podobě ztlumené hudby, rychlých otočkách, cákanců krve a ty zvratky byly taky pěkně nechutné. Bohužel mám dojem, že film se nedá postavit pouze na tom, že se obsadí sexy Megan Fox, Seyfried ji dle mého názoru předčila. Nechápu podstatu té rockové kapely. Celý emo nádech si taky mohli odpustit. Pokud měl být snímek "...Bacha, kouše!" narážkou tvůrcům, aby konečně upustili od tématu s upíry, démony či zombíky - povedlo se. Nic totiž není nevyčerpatelné. Jednu hvězdu dávám za pár vtipných hlášek a za Amandu, která se ve filmu naběhala víc než ve Vyměřeném čase. ()

Havala

Dost stupidním způsobem nafilmovaná upírovina - Megan Fox mi připadala jak zfetovaná už před tím než ji naložili do té dodávky. Občas záblesk dobrých efektů a lekaček, ale silně ojediněle. ()

MyrnaAlec

Pokud se vaše kapela jmenuje Nerovná silnice, tak to už nic jiného než magie k úspěchu nepomůže ! Zároveň je třeba POŘÁDNĚ si přečíst manuál a všechno prověřit ! Ale to "rockeři" podcení a poté se rozjede celkem nenápaditá vyvražďovačka v řadách teenegerů. Megan Fox je fakt sexy, to je asi jediný plus. ()

Xpojntman

Megan Fox je kočka, tady teda tak trochu ďabelská kočka, ale furt sexy. Amanda Seyfried taky hraje docela dobře. Ale tyhle hvězdy počty hvězd nemohou samy vytahnout. ()

PlysovyMacko

Školská kráska sa vďaka nepodarenému rituálu stane krvilačným démonom, čo vraždí spolužiakov. Film ako horor nefunguje a je postavený na atraktivite Megan Fox a jej neustálom zavádzaní mužov. Pánska časť publika si zapamätá lesbickú scénu. Celkový dojem -film je v kategórií teenagerská blbosť. ()

oliveros

Hm, moc dobre pozerateľná jednohubka, ktorá takým svojským spôsobom reaguje na kvantá súčasných tínedžerských blboviniek ako aj iných zástupcov horrorového žánru. Skutočne som mal pri sledovaní pocit, že tu sa to podarilo, že konečne "satira" nevyznieva trapne ale naozaj pobaví. Chvíľu som uvažoval nad štyrmi hviezdami ale pre tento typ horroru sa mi to zdá veľa. ()

Blazis34

Film s hvězdým obsazením dvou hlavních postav. A to krásné herečky Amanda Seyfried a Megan Fox. Nevím proč, ale tyto dvě mně vůbec do jejich rolí nezapadají. Sice Megan Fox, která přes den svádí kluky je opravdu okouzlující, noční postava zombie ji moc nesedí. Být režisér, tak natočím spíše nějakou romantickou komedii s těmito herečkami a né takový lehký sci-fi horor. Ale já režisér nejsem a pro mě nezkušená režísérka Karyn Kusama to nezvládla úplně na jedničku. Film, který ničím zvláštním neupoutal hodnotím na 40%. ()

White-Man

Jedna hvězdička za Megan, druhá za snahu. Absolutně ničím zajímavý film ve kterém, až na hromadu Emíků, nic není. nebýt toho, že v jedné z hlavních rolích byla obsazena Megan Fox, ani bych se na tento film nekoukal. Není to kdoví jaký propadák, viděl jsem už horší filmy, ale prostě tento film nemá co divákovi nabídnout. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)