poster

Hranice ovládání

 • USA

  The Limits of Control

 • Slovensko

  Hranice ovládania

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ****

  Trochu zbytečně tajemné, ale i Jim má nárok na úlet. Jinak je to krásná podívaná, výtvarný zážitek a hudební labužník si taky užije. Milé pokoukání(11.2.2010)

 • asLoeReed
  *****

  Co říct? Isaach De Bankolé je sexy, protože filmař Jim Jarmusch je sexy. Například v hudbě. A ještě něco: nevěřil jsem, že když se vydám v Praze do Světozoru, ukáže se to zrovna jako nejmrtvější kino, co jsem měl šanci zažít (počet diváků - 4 i se mnou; a moc ku pomoci to nebylo). Ostatně... více zde: http://25fps.cz/clanek/nazev:paradoxni-vrchol-tvorby-„cool“-filmare-jarmusche(21.8.2009)

 • Němi
  ****

  Jarmuschovo Ztraceno v překladu nelze příliš užít jako bežný film, spíš se jedná o dvě hodiny ve společnosti jeho autora. Pro mě velmi příjemné dvě hodiny, kdy je Jarmusch téměř fyzicky přítomen.(15.11.2009)

 • TheMaker
  *****

  Jednoduché, pomalé, melancholické, meditativní . . . lyrycké vyprávění.(13.11.2009)

 • hirnlego
  ***

  Kdyby mi Jim milostivě předhodil představitele hlavní postavy, který by mi byl byť jen nepatrně sympatický, případně by ve mně alespoň nevyvolával tichý smích téměř každým svým úkonem (i papír se dá pojídat s noblesou; o chůzi nemluvě), byla bych ochotna jít na 4*, neb film mi svým tempem (příjemně rozvláčné), stylem (pár bizarních postav; nekonkrétní děj, ve kterém si divák může všímat spousty více či méně nápadných indicií,..) a pěknou kamerou bez problému vyhovoval. S panem Bankolé však nemohu/nechci být takto velkorysá. (3,5*)(19.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace