Rozpočet $48miliónovTržby USA $60,022,256Tržby Celosvetovo $112,610,386Tržby za predaj DVD v USA $22,225,549 //počet predaných kusov 1,311,136 ║ žiadna veľká výhra ale zas na druhú stranu ani zas až taká otravnosť ako to spočiatku vypadalo, príde na zopár fajn frkov /40%/(10.4.2010)

• Slasher

Tohle už Rock posral. GAME PLAN se mi líbil, RACE TO WITCH MOUNTAIN je zapomenutá nuda, ale tady ze sebe udělal pěknýho dementa. A navíc je to fakt píčovina.(27.4.2010)

Nedá se jinak, protože já se u toho doopravdy bavil. Čekal jsem něco úplně jiného a toto mě hodně mile překvapilo. Ano je to postavené na hlavu a nelze přemýšlet nad logikou, přesto je to jedna z mála komedií, která mě doopravdy pobavila. A myšlenka filmu, že je dobré mít sny a jít si za nimi se mi líbí. V této době už lidé přes shon zapomínají snít... Člověk by si řekl na toto už jsem starý, ale zjišťuju asi nikdy starý nebudu, s takovýmto přístupem.(21.5.2010)

Vlastně se docela divím, že jsem to dokoukal. Zprvu se to zdála být do nebe volající hovadina a taky že byla, ale nějak jsem si na to pomalu zvykl a ke konci filmu už mi to přišlo docela v pořádku. Asi jsem měl slabší den. Nicméně oceňuji Dwayna Johnsona, že se nebojí ani takových rolí a bere vskutku jakoukoli výzvu vážně. Ač byly některé vtípky dozajista trapné až to bolelo, tak jsem se povětšinou smál. Navíc je tam i nějaký ten vnitřní odkaz pro mládež, takže pro mě docela slušný rodinný film, který si rozhodně nezaslouží známku odpad. 50%(3.2.2011)

• Pepinec

Ach-můj-Bože! Vzpomínám si na svého nového zubaře, který mě v křesle uvítal větou "nikdy nebudu v oboru dostatečně dlouho na to, abych viděl úplně všechno." Po tomhle filmu naprosto rozumím jeho beznaději... Hele, křidýlka slušný, Dwayne, takový jsi neměl ani v Herkulovi, ale jako hokejová víla jsi mě bavil míň, než mimino ve smradlavý plíně. Mimochodem, při sledování tohohle gejzíru absurdní debility jsem si prvně v životě přál, aby se mnou to letadlo spadlo. Takový grády měla Zuběnka. Ty vole Zuběnka, no to snad ne... :-D(2.12.2014)

• - Derek Thompson (Dwayne Johnson) nosí hodinky značky Panerai. (dyfur)

• - Hokejové scény sa natáčali v Great Western Forum. Väčšina hráčov bola z Vancouver Canucks, niektorí z Los Angeles Kings. (Greenpeacak)

• - Film sa natáčal v kanadskom Vancoveri. (toi-toi)