poster

Víla Zuběnka

 • USA

  Tooth Fairy

 • Slovensko

  Zúbková víla

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Kanada, 2010, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  **

  Naprosto průměrná nezávadná rodinná hloupůstka, v níž potěší kromě standardně charismatického Johnsona především fajn triky, celkově příjemná nálada a několik málo vtipů, které překročí jakousi jinak konstantně udržovanou úroveň. Nebýt jich (v čele s Billy Crystalem), nedokázala by ale Víla vyvolat nic jiného, než neustálý blbý příškleb a občasný pohled vzhůru nad obligátním trapným patosem (a nebo jenom trapností). Přesně na pomezí dvou a tří hvězd..(14.8.2010)

 • 3DD!3
  ****

  Co to letí na obloze? Je to pták? Je to letadlo? Je to Superman? Ne, je to Víla zubnička. :D The Rock je frajer, když dokáže vzít roli v takovémhle filmu a ještě si ji tak nádherně užít. Příběh ZUBNIČKY je stará dobrá americká klasika, kterou jsme viděli tisíckrát. Jen ty specialitky jsou nové a důležité je, že stojí za to. Zmenšovací pasta, zapomínací prášek, deodorant neviditelnosti. To je prostě paráda. P.S: Úvodní instruktáž v růžových šatičkách nemá chybu. Jde o zuby, jenom o zuby.(4.4.2010)

 • sheen
  **

  Dwayne, Dwayne, k čemu se to v posledních letech upisuješ xD Příjemná rodinná komedie s rambem v hlavní roli.(3.4.2010)

 • mcb
  ***

  Fakt, že The Rock je vlastně hrozně špatný herec, tomu filmu hodně přidalo. Přehrává, co mu svaly stačí a culí se od ucha k uchu, co mu jeho enormní úsměv dovolí. A je to vlastně tak strašně "over-the-top" a "wtf", až je to zábavné. Stoprocentně bizarní námět dokáže z této další vlezlé rodinné komedie udělat nahláškovanou jízdu, při které si budete sice každých pět minut klepat na čelo, ale o to víc si uvědomíte, že si celou dobu tvůrci vlastně dělají ze sebe srandu a docela zázračně jim to vychází. Jistě, že příběh je stokrát viděné klišé o morální nápravě drsňáka, který kazí dětem iluze, aby na konci došel pravdy, že "věřit" je důležité, ale u tak pokleslého filmu to snad ani nemůže vadit. Když máte po ruce okřídleného The Rocka v sametovém pyžamu, jde všechna snaha o objektivní hodnocení stranou. 5/10(10.10.2010)

 • Eawy
  ****

  Normálne som sa prekvapila. Nečakala som, že to bude takéto dobré. Z každého rožku trošku a výborní detskí herci, ktorí možno budú mať budúcnosť. Neboli tam ťažké efekty, neboli tam ťažké témy. Bolo to o viere vo fantáziu a o viere v samého seba. Napriek nízkemu hodnoteniu si myslím, že to je jeden z tých filmov na ktorých sa zasmejete vy aj vaši rodičia a aj vaše deti. Pri takejto komédii nie sú potrebné siahodlhé monológy či dialógy. Sú dôležité scénky, pointa a to, že sa nepohnete zo stoličky. Ani sekundu som sa nenudila. 75%(26.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace