Víla Zuběnka

• Nový Zéland

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Kanada, 2010, 97 min

• sssssycak

Probuďte mě někdo, a řekněte mi, že v hlavní roli tohodle... no, filmu, nebyl Rock - nevím, co se mu muselo odehrávat v hlavě, že na něco tak šíleného kývnul. Asi když četl scénář, tak mu tam nechali jen ty scény z ledu, jinak si to neumím vysvětlit. Co se ale tomuto snímku musí nechat, je originalita. Zajímavých nápadů je v dnešní době tuze málo, a o to víc se nějaké cení. Ač nebetyčná kravina, první hodinka je vlastně i docela vtipná. I přes to všechno musím uznat, že se The Rock s tou rolí vypořádal opravdu na výbornou.(16.8.2010)

• Pepinec

Ach-můj-Bože! Vzpomínám si na svého nového zubaře, který mě v křesle uvítal větou "nikdy nebudu v oboru dostatečně dlouho na to, abych viděl úplně všechno." Po tomhle filmu naprosto rozumím jeho beznaději... Hele, křidýlka slušný, Dwayne, takový jsi neměl ani v Herkulovi, ale jako hokejová víla jsi mě bavil míň, než mimino ve smradlavý plíně. Mimochodem, při sledování tohohle gejzíru absurdní debility jsem si prvně v životě přál, aby se mnou to letadlo spadlo. Takový grády měla Zuběnka. Ty vole Zuběnka, no to snad ne... :-D(2.12.2014)

Pitomý nápad, ale opravdu jsem se u toho nasmála :-)))(28.12.2010)

Byla to kravina? Ano. Byla to totální kravina? Ano. Bylo nejvíc vtipné vidět drsňáka Dwayna Johnsona v roli zoubkové víly? Ano. Bylo snímek trapný a dělá tu ze sebe "Rock" piču? (pozn. citace uživatele lesumira, já nejsem tak sprostá) Ne. Myslím, že je nad slunce jasné, že to byl účel, že právě takový svalovec a drsoň jakým je Dwayne tu hrál vílu v šatičkách (ty šatičky měl tak půl minuty, takže klid) a dělal si ze sebe prdel, aby pobavil. Kdyby dali do role Tooth Fairy kohokoliv jiného, byl by to asi odpad nebo 1*, protože by to byla taková nuda, že bych to i já vypla po 10 minutách. Duh...(4.1.2015)

"Až budu velká chci být víla Zubnička" =) Ne to byl vtip, já chci jenom to cool vybavení.(4.4.2010)

• - Na konci filmu hrá Derek spolu s Mickom v NHL za Los Angeles Kings. Ako brankára tímu predstaví komentátor hráča menom Jonathan Quick. Jedná sa o skutočného brankára tohto tímu. (toi-toi)

• - Film sa natáčal v kanadskom Vancoveri. (toi-toi)

• - Hráči hrajú za tím s názvom Ice Wolwes, ktorý má byť farmou L.A. Kings. Reálnymi farmami tohto klubu však v danej sezóne boli Manchester Monarchs (AHL) a Ontario Reign (ECHL). (toi-toi)