Nastala chyba při přehrávání videa.
 • URBAN
  ****

  Blbina , ale milá blbina taková co aji pobaví a v životě by mě nenapadlo že by The Rock někdy přistoupil na účast v takovém filmu ( 11.6.13/MAC )(11.6.2013)

 • lesumir
  odpad!

  Proč ze sebe dělá Rock takovou píču?(9.8.2010)

 • mysiak
  *

  Prečo Dwayne Johnson?...som na kolenách, toto je hrôza najvyššieho stupňa, absolútne márny pokus o komédiu - tí Američania majú divný vkus, ale vem to čert..nepáči sa mi..chcem Fast Five a Faster okamžite!....toto si vymazávam z pamäte ako zlý pokus o vtipnú rodinnú komédiu...(12.8.2010)

 • JimWayne
  **

  Doslova a dopísmena pád Dwayna Johnsona do detských béčkových filmov ktoré sa páčia divákom do 6 rokov ale aj oni majú určite výhrady k rodičom že na aký stupidný film ich to zobrali.(9.7.2011)

 • Pepinec
  *

  Ach-můj-Bože! Vzpomínám si na svého nového zubaře, který mě v křesle uvítal větou "nikdy nebudu v oboru dostatečně dlouho na to, abych viděl úplně všechno." Po tomhle filmu naprosto rozumím jeho beznaději... Hele, křidýlka slušný, Dwayne, takový jsi neměl ani v Herkulovi, ale jako hokejová víla jsi mě bavil míň, než mimino ve smradlavý plíně. Mimochodem, při sledování tohohle gejzíru absurdní debility jsem si prvně v životě přál, aby se mnou to letadlo spadlo. Takový grády měla Zuběnka. Ty vole Zuběnka, no to snad ne... :-D(2.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace