poster

Víla Zuběnka

 • USA

  Tooth Fairy

 • Slovensko

  Zúbková víla

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Kanada, 2010, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sheen
  **

  Dwayne, Dwayne, k čemu se to v posledních letech upisuješ xD Příjemná rodinná komedie s rambem v hlavní roli.(3.4.2010)

 • Tony.cs
  ****

  Pro děti a podle toho to vypadá.(21.9.2010)

 • Maty85
  **

  Ne, ne ... Útěk na horu čarojednic či Plán hry se mi líbili o dost víc. Todle je už na mě příliš pohádkový a málo komický. Už aby Dwayne Johnson se pustil opět po čase do pořádných akčních drsných filmů kam patří a nehrál si jen na vychovatele dětiček :-)(8.3.2010)

 • misterz
  ***

  Vidieť Dwayna v elasťákoch a ružovej sukienke je fakt zážitok :). Odhliadnuc od tejto bizarnosti, ide o pohodovú rodinnú komédiu pre malých aj veľkých, kde niektoré scénky dokážu vyčariť úsmev na perách. Príbeh nenudí, pekne to odsýpa a z toho dôvodu na záver ani tak moc nevadí to stereotypné romantické klišé. 60/100(16.1.2015)

 • Popluh
  ****

  Ano, v podstatě jen další klasická americká komedie o napraveném blbečkovi. Jenže ozvláštněná neskutečně šíleným motivem víly Zubněnky, geniálně zahrané The Rockem. Můžete si říkat, jestli to má tahle mlátička zapotřebí, ale je pravda, že nebýt jeho a způsobu, jakým to zahrál, bylo by to o polovinu menší guilty pleasure. Takhle je jeho hláškující víla jednou z postav, na kterou hned tak nezapomenu, stejně jako na spoustu uhozených fórů. Klasické rodinné hodnoty se tu prolínají s humorem toho nejšílenějšího zrna a jako celkek prostě Tooth fairy patří mezi ty komedie, které utečou příjemným tempem, nablblý úsměv vám v podstatě nesleze z obličeje a ještě si z toho budete za pár dní něco pamatovat. A to je v dnešní době rozhodně komediální nadstandart. I´m doing it my way.... OH YES.(13.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace