• Pepinec

Ach-můj-Bože! Vzpomínám si na svého nového zubaře, který mě v křesle uvítal větou "nikdy nebudu v oboru dostatečně dlouho na to, abych viděl úplně všechno." Po tomhle filmu naprosto rozumím jeho beznaději... Hele, křidýlka slušný, Dwayne, takový jsi neměl ani v Herkulovi, ale jako hokejová víla jsi mě bavil míň, než mimino ve smradlavý plíně. Mimochodem, při sledování tohohle gejzíru absurdní debility jsem si prvně v životě přál, aby se mnou to letadlo spadlo. Takový grády měla Zuběnka. Ty vole Zuběnka, no to snad ne... :-D(2.12.2014)

• Mike.Myers

Film , který hlavně vydělá peníze, a hlavně mi přijde že jen Znásilnil Dwayna Johnsona jako reklamu..(10.6.2012)

Dwayne Johnson alias The Rock je potrestaný za šírenie nedôvery a je nútený strávit 2 týždne ako zúbková víla.Pohľad na Rocka v ružovom kostýme a krídielkami je nezabudnutelný a film je plný humorných momentov.Veľmi sa mi páčil Chase Ellison v úlohe syna Rockovej priatelky ktorý ho najskôr neznáša ale postupne si nájdu cestu k sebe.Síce miestami dost zidealizovaný,ale velmi zábavný film ktorý určite pobavý nielen mladého diváka, ale aj staršie publikum(8.5.2013)

• Skejpr

Naprosto průměrná nezávadná rodinná hloupůstka, v níž potěší kromě standardně charismatického Johnsona především fajn triky, celkově příjemná nálada a několik málo vtipů, které překročí jakousi jinak konstantně udržovanou úroveň. Nebýt jich (v čele s Billy Crystalem), nedokázala by ale Víla vyvolat nic jiného, než neustálý blbý příškleb a občasný pohled vzhůru nad obligátním trapným patosem (a nebo jenom trapností). Přesně na pomezí dvou a tří hvězd..(14.8.2010)

Soundtrack George S. Clinton: 1. Fairyland ,2. Fairy Fight ,3. Flying Lesson ,4. Lily's Office ,5. First Assignment ,6. Break Room ,7. The Mission ,8. Face Off ,9. Scoreboard Assignment ,10. Children's Fantasies ,11. Ghosts ,12. Ziggy ,13. My Way ,14. Locker Room Prank ,15. I Will If You Will ,16. Fairy Evolution ,17. Training Montage ,18. It's Possible ,19. Smashed Dreams ,20. I Lost Everything ,21. Steals The Puck ,22. My House ,23. You Are The Real Tooth Fairy ,24. Proposal,(10.5.2011)