Dwayne Johnson alias The Rock je potrestaný za šírenie nedôvery a je nútený strávit 2 týždne ako zúbková víla.Pohľad na Rocka v ružovom kostýme a krídielkami je nezabudnutelný a film je plný humorných momentov.Veľmi sa mi páčil Chase Ellison v úlohe syna Rockovej priatelky ktorý ho najskôr neznáša ale postupne si nájdu cestu k sebe.Síce miestami dost zidealizovaný,ale velmi zábavný film ktorý určite pobavý nielen mladého diváka, ale aj staršie publikum(8.5.2013)

Víla Zuběnka v podání nařachlýho The Rocka je pořádnej úlet. Rodinná komedie má jednoduchej příběh, kterej ničím nepřekvapí. Vtipných momentů je zde hodně a to i díky Dwaynovi, kterej je v roly víly s křídly opravdu vtipnej (zvlášť když je zezačátku v ženským oblečení). Obsazení se povedlo, i když mě otravlej vílák co dostal Dwayna nastarosti zezačátku štval, ale to je asi záměr. Za mě dávám této parádní komedii 85% :)(29.12.2013)

,,Vy pane Thompsone teď zaplatíte za své hříchy. Strávíte nějaký čas jako víla Zuběnka..... ,,The Rock“ má svaly a troufám si říct, že lepší než ,,plácat se“ ve stupidních akčních filmech je bavit děti. Sice je tou nejhorší vílou a jeho návštěvy mají neblahý vliv na obyvatele domů, ale hlavně jsou celkem vtipné. Já se bavil víc, než u lecjakejch romantickejch sraček. Tahle víla pobaví VŠECHNY! Aspoň na chvíli. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Stydím se, že jsem víla. 2.) Zajímá mě, jaké nádobíčko musí víla mít. 3.) Nevím, jestli se dokážu pobavit u zábavy pro děti. 4.) Nemám ,,šajn“, kde všude využít ,,plašič koček“. 5.) Černá víla mě ,,rajcuje“. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(6.6.2010)

Vlastne ma prekvapilo, koľko zábavy dokázali vykresať z tak hovädzieho námetu. Sú tam samozrejme všetky klišé rodinných filmov a moralizovanie je v miere takmer neúnosnej, ale... Má to niekoľko fakt vtipných dialógových smrští (celá scéna s Billy Crystalom) a permanentne vyškerený The Rock je tak nehorázne over-the-top, že je vlastne neodolateľný. Nábeh na guilty.(14.7.2010)

• bestlama

Slabá komedie, hodně slabá .. ani Dwayne to nezachránil ..(15.3.2010)

• - Hokejové scény sa natáčali v Great Western Forum. Väčšina hráčov bola z Vancouver Canucks, niektorí z Los Angeles Kings. (Greenpeacak)

• - Rola Jerryho bola pre Billyho Crystala prvou úlohou vo filme od roku 2006, keď nahovoril hlas jedného z vozidiel v Autách. (toi-toi)

• - Hráči hrajú za tím s názvom Ice Wolwes, ktorý má byť farmou L.A. Kings. Reálnymi farmami tohto klubu však v danej sezóne boli Manchester Monarchs (AHL) a Ontario Reign (ECHL). (toi-toi)