The Rock v růžových šatech s volánama a křídly na zádech, už jen pro tohle stojí tenhle film vidět. Protože nic jinýho, než vizuální masochismus v něm nenajdete.(13.6.2013)

• genetique

Čo len bude z tejto generácie, keď budú vyrastať na takýchto filmoch. Rock je síce fajn, ale je to len ďalší zbytočný produkt, ktorý vymieľa deckám hlavy. Párkrát som sa zasmial, ale dalo sa s tým spraviť podstatne viac. 40%.(25.12.2011)

No, co si budem povídat, žádné umění to není, ale nějaká ta mírná prča taky byla.(30.8.2010)

Sladké, až to bolelo, ale dívat se na to dalo. Nebyl to Nekonečný příběh z říše snů, ani hokejové mistrovství světa, ale pro nás, dospělé, jde o zábavu, která neurazí. A věřím, že pro malé děti se stane Dwayne Johnson vílou číslo jedna! :-) 40%(25.4.2010)

Vlastne ma prekvapilo, koľko zábavy dokázali vykresať z tak hovädzieho námetu. Sú tam samozrejme všetky klišé rodinných filmov a moralizovanie je v miere takmer neúnosnej, ale... Má to niekoľko fakt vtipných dialógových smrští (celá scéna s Billy Crystalom) a permanentne vyškerený The Rock je tak nehorázne over-the-top, že je vlastne neodolateľný. Nábeh na guilty.(14.7.2010)