Když bylo Mary jedenáct, zemřela jí matka, talentovaná tanečnice, která pracovala u Dominique. Ta dívku adoptovala a vychovávala se svými dcerami Britt a Bree, i když ve skutečnosti Mary pro její dvě nafoukané dcery otročí jako kdysi legendární Popelka. Uklízí po nich, plní jejich rozkazy a za odměnu může chodit do školy. A protože její vášní je tanec, také do tanečního kroužku. A právě do této školy přestoupí slavný mladý tanečník a dětská hvězda Joey Parker, po němž šílí všechny dívky včetně Britt a Bree. Když se ve škole koná tradiční ples, Dominique ví, jak moc na něj Mary chce jít, a tak jí těsně před odchodem přikáže uklidit nejprve pokoj, v němž vše rozházela. Naštěstí se v poslední chvíli objeví kamarádka Tami s dalšími přáteli, pro které žádný nepořádek není nezvladatelný. Na maškarním plese tančí Mary v masce s neznámým mladíkem, zlé sestry jí však rozsypou pod nohy kuličky, po nichž uklouzne a upadne. Díky tomu však zjistí, že jejím tanečníkem byl Joey. Když začne odbíjet půlnoc, dívka uteče, aby byla doma dřív, než macecha zjistí, že neuposlechla zákazu. Ve spěchu však ztratí mp3 přehrávač a Joey, který se do své tanečnice zamiloval, se ji s jeho pomocí pokusí najít. (TV Nova)

himor odpad!

Aká krásna romantická kokotina...ehm hlúposť som myslel. Selena sa radšej mala dať do porna, to by bolo jednoznačne lepšie pre každého diváka. 0% ()

HEED

Je to strašný film, nemá vůbec nic společného s popelkou. Je to jen nějaká americká sračka. Ta jedna hvězda je za hlavní hereču Selenu Gomez která je vopravdu kus. ()

pida123

Už trochu odrhovačka...navíc zoufale zpracovaná, snad ještě horší něž Moderní popelka s Hilary Duff. Ještě že dnešní telenovely stojí za prd a není na co koukat při žehlení prádla, jinak bych se na to asi nevydržela koukat. ()

Šošia

Čekala jsem od toho málo a takže nejsem vůbec překvapená. Jedna hvězda za těch netrapných okamžiků, zbytek byl odpad! ()

Mad.Lady

Ne-e... Myslím, že Popelek už tu bylo dost. Je zvláštní, jak krásná pohádka o Popelce může projít tolika změnami a nakonec se z ní stát tohle. Step up, High school musical a Moderní Popelka v jednom. A až budu chtít někoho sbalit, stoupnu si s rádiem před jeho dveře! ()

JackieBliz

Jen otázka: Proč si režiséři myslí, že když do filmu obsadí roztomilou oblíbenou teen-hvězdu, klasický námět zasadí do současnosti a zmodernizují, přidají klasik láv story s pěkným klukem a dosadí na povrch v posledních letech (z nějakého důvody) čím dál víc oblíbenější námět moderního tance a soutěží, že to bude divákům stačit? ()

vERuNk.A

Když jsem se dostala na hodnocení tohoto filmu zapřemejšlela jsem, jestli dám 4 kvůli tanečním krokům anebo 2 za příšerně předvídatelnej děj a šílený výkon herců. Všechno je až moc umělý, ale líbí se mi ty tance. Takže mezi 2 za výkon a 4 za tanec, existuje pouze 3*. ()

Mery235

..aaaaa... som momentalne v takej nalade, ze hoci to je strasne a predvidatelne... da sa na to pozerat :D ... nemozem si pomoct, nie je nijako originalne ani nic podobne, ale herci su sympataci a vsetky tie klise sceny mi pridu dost vtipne, lebo su trapnejsie a trapnejsie :) a potom sa da na tom schuti zasmiat :D ... tak na pobavenie, mam na to naladu, inak nic viac :) ()

Fantasy

Jedna z těch méně povedených adaptací Popelkovského příběhu. Děj je pomalý, místy až nudný. Hudba nic moc. A herecké výkony? Bídné. Snad jen Dominique je v roli macechy/popové divy za zenitem zábavná. Jedna hvězda za šaty na ples a především za tango uprostřed filmu. Sláva choreografovi! ()

brasek odpad!

Takéto filmy boli moderné a zaujímavé pred 30 rokmi. Hodnotím ako odpad, lebo snímok je slizský a hlúpy. ()

dadoool

Zase popelka?? Tohle snad nikdy nepřestanou točit. Zajímalo by mě co ještě Popelka může ztratit. Telefon, mptrojku, příště by mohla ztratit třeba tampony :DD. Její sestry se tak snaží, až je to totálně otravný. Písničky jsou ale docela fajn. Tak když se člověk nudí, nebo chce vypnout, tak to jde. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10 ()

cocostorm

Upřímně, tenhle film byl mnohem lepší než ten první. Líbil se mi příběh, herecké obsazení a hudba! Ta byla super. Nutila mě do tance, bohuže pro mě, bylo pozdě večer, takže tanec nepřicházel v úvahu..:-D Hlavní představitelé byli obsazeni dobře, zvlášte hlavní představitel, ale přesto mé oko upoutaly nevlastní sestřičky. Obě je znám z "Moje sestra vlkodlak", takže mě docela překvapilo je vidět v romantické komedii. Ale bylo to příjemné překvapení. Strašně se mi tam líbily a své úlohy zahrály velmi dobře. ()

Meg348577

Už samotný název "Another Cinderella Story" dává tušit, že se film nebude brát moc vážně... nicméně jako pohádka pro nejměnší, dobrý... ()