Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

wohna

Velmi slabé. Po třech dílech který byly dobrý, tak tohle je opravdu hrůza. Nic mě nezaujalo. Ani masakry lidí, kerý mě v předchozích dílech bavili. ()

JohnRambo

Ehm, tak to bola vysoko kvalitná volovina. Až na pár dobrých záberov z úvodných pretekov nemá tento film čo ponúknuť. Možno ešte pár ženských ale to je vedľajšie ;-) ()

dubinak

Hvězdička snad jen za scénu v automyčce, kde se Janet snaží uniknout smrti, protože žádné jiné plus se tomuto filmu opravdu nepovedlo.Nejvíc mě děsí představa. že se má točit pátý díl. Tak tedy hodně štěstí Ameriko! ()

lilina133

Nič nového, nič strašného...akurát občas zábavné a dosť nechutné...nikto nemôže čakať od Nezvratného osudu (navyše štvrtého pokračovania:D), že to bude niečo výnimočné a inovatívne, akurát len smrť je asi čím ďalej, tým viac nasratá a jej fantázia čo sa týka ničenia obetí dosahuje vskutku brutálne rozmery...jediné inovatívne sú tam tie 3D triky...možno si to toľko * nezaslúži...ale priaznivci série...(bez mučenia sa priznávam, že tým pádom aj ja) budú spokojní a budú sa v kine naozaj baviť.Ja som na tú hodinku a pol proste vypla mozog a zabávala sa, nemám rada vyvražďovacie horory, kde vnútornosti lietajú krížom-krážom a tým chcú tvorcovia nahnať strach divákom. Sériu Nezvratný osud však ja osobne za horor nepokladám, je to proste hororová komédia, v niektorých momentoch nudná, v niektorých brutálne nechutná...a nayše úvodné titulky a záver sú naozaj super spravené:) ()

Fallen_One

Ze všech čtyř FD asi nejhorší, už kvůli několika mnohem méně uvěřitelným náhodám, než tomu doposud bylo v předchozích dílech. Přesto se jedná o snímek, který po filmařské stránce není vůbec špatný a lze mu nějaké neduhy odpustit, zvlášť pokud jse fanoušek této série. ()

pufina

Ze začátku se mi nápad Nezvratného osudu líbil, ale postupem času, když to má další a další pokračování, které je o tom samém, pak už mě to přestává bavit. Po každém díle si člověk řekne, co všechno nebude dělat - nebudu chodit na horskou dráhu, už nikdy nevkročím do letadla, ani do metra, budu si hlídat tkaničky u bot nebo jestli mi ve sprše neteče voda ve spárách dlaždiček až ke mně, abych se náhodou neuškrtila na šňůře; nebudu chodit do kina, abych neviděla rozprsklou kamarádku vedle mě, až něco bouchne.. Scénář začíná být ohraný a já unuděná.. ()

Maty85

V podstatě jednoduchý pokračování ( nastavovaná kaše jako třeba u Saw ). Ale co mě docela mile překvapilo, tak určitě velmi rychlý dějový spád, žádný hluchý místa a zbytečný řečičky kolem :-D Prostě akce a nekompromisní brutální "smrťáky" od začátku do konce a ve 3D to byla celkem slušná podívaná :-) Každopádně žádná nuda. ()

emo

Totálna primitívna ptákovina, ktorá sa na skvelú jednotku ani zďaleka nechytá. V stave absolútnej triezvosti je to takmer nedopozerateľné... ()

WolfR

Další pokračovaní Nezvratného osudu. Originalita už se naprosto vytratila a z thrilleru se stal akční film. Herecké výkony byly průměrné a děj byl stejný jako obvykle. Někdo má předtuchu, že se někde něco stane. Pár lidí ho poslechne a přežije, ale pak začnou postupně umírat. Nějaké nové nápady zde neexistují. Navíc tu najdeme i pár nesmyslů a nelogičností ve scénáři. A opět mi schází, stejně jako minule, alespoň malé cameo pracovníka márnice Tonyho Todda. Co ale film zachraňuje, jsou v celku bizardní a dobře natočené 3D smrti. I když jsou na druhou stranu všechny debilní a nesmyslné. Ovšem nic jiného film nenabízí. Tedy vlastně ještě dvě rentgenové scény, jedna na začátku a druhá na konci, ty se mi opravdu líbily, až uvidíte, pochopíte. A toť asi vše, vím, že je to velmi špatný film, ale v míře zábavnosti poráží slabou trojku. Z nějakých důvodů jsem se prostě bavil, 2 hvězdy. ()

KajusaK

Nejslabší díl celé ságy nezvratného osudu.3* - nebylo to uplně špatné, ale už "ohráté" . Nebýt zakončující části na jezdících schodech a scénky v bazéně,tak bych nedala ani 3 :)) ()

sir-dave

Ve srovnání s jedničkou a dvojkou je to hodně vzdálené. V podstatě krom vražd ve 3D efektu mi tam nepřišlo nic zajimavého a příběhově slabé. Za nejlepší scénu bych řekl kadeřnictví a s přihlédnutím k tomu, že mám tuhle sérii rád, tak dám 2*.... 25% ()

tom88

Ale nebudem to tu zhadzovať, svoj účel to splnilo. Nečakal som takmer nič a s trojkou je to asi na jednej úrovni, možno troška slabšie. Znovu vyvražďovacia klasika, bezduché scény, trápne náhody a všetko čo k tomu patrí. Neviem prečo, ale zožral som im to aj po štvrtý krát. 50% ()

Sabrewulf odpad!

Nenasraly mě ani tak pro uši bolestivé dialogy, ani ten nechutně digitální úvod dělaný v nejlacinějším programu, dokonce ani ta flegmatická přítelkyně hlavního hrdiny, která vidí rozporcované lidi každý den.... Ale ty absurdní FTW scény!!! Jako na plovárně (nikdo si v čirém bazénu nevšimne člověka, co nemůže vyplavat, téměř vesmírný výcuc ani radši nekomentovat...), v myčce aut(žádné kamery, obsluhy apod. prostě klidně si tam chcípnete a nikdo si toho ani nevšimne) a to nejlepší nakonec - marcipánová podlaha v nemocnici a absolutní nevšímavost, co se tam děje........ Nevěřím, že to natočil stejný rejža co dvojku, to je prostě chyba v databázi. ()

wendelin9

Už je toho prostě moc.. na počátku téhle série Osudů jsem se bavila... Film byl nápaditý, originální a člověk měl pocit, že bojuje s hlavními hrdiny, proti tomu, co už nemohou (nebo spíš by neměli) měnit.. Ale teď? Čtvrté pokračování pořád to samé dokola?.. Fantazie při výběru úmrtí jednotlivých postav je sice úcty hodná, ale to je tak vše... Co je moc, to je moc.. ()

tomeek

Tak toto bylo vážně slabé. Napětí nikde, atmosféra skoro žádná, postavy mi byly úplně ukradené a popravdě jsem jim spíš přál, aby konečně zařvaly. Naprosto zbytečné 3D, rádoby efektní podívaná s až nechutně vykonstruovanými "náhodami". Stupidní nehody bez nápadu, všechno tu vychází až moc lehce. Opravdu jsem doufal, že ten pitomec umře v tom kině. Rádoby "cool" konec v kavárně už byl vyloženě výkřikem o pomoc zoufalého scénáristy. Zlatý první a druhý díl. ()

URBAN

Tento čtvrtý díl byl důvod proč jsem tuto sérii zažal milovat jenže když to vidím podruhé nejsem moc nadšený a není to tím že všechny vraždy jsou prvoplánové to je spíš důvod proč jsem tuto sérii začal milovat jen je to všechno něják divně zpracované , efekty jsou přinejmenším laciné a až příliš zdigitalizované ( 1.5.13/MAC ) ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu