Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

jenik71

Už u trojky jsem psal, že další díl bych nemusel. A šup a je to tady ... Kdybych vůbec neznal předchozí části, asi bych hodnotil jinak. Ale je to jako s vtipy. Opakovaný vtip už prostě není vtipem. V případě tohoto čtvrtého pokračování je to totiž stále to samé. Jen ta zubatá (spíš scénáristé) si vymýšlí další a další způsoby, jak dostihnout ty, kteří unikly smrti, tentokrát na automobilových závodech. Vyloženou hloupostí je scéna v bazénu - to by ta odpadní roura musela mít sakra tah aby od ní nešel odtrhnout zadek !!! ()

sellsakul odpad!

Prvé tri časti boli ako tak pozeratelné, ale toto som musel po 15min vypnúť, to nebolo ani vtipné, že by som sa zasmial, ale úbohé, až som dostal nervy z toho, fuj! ()

Specs

Hlášky: Hunt: - "To je hodně tampónů na jednu dámu." & Hunt: - "Jestli je pravda to, co říkáte, jdu si užít posledních dnů svého mladého života. Jdu dělat to, co mi jde nejlíp. Jdu šukat! Jestli umřu, tak ať to aspoň stojí za to." & George: - "Chtěl jsem dát Bohu to, co jsem myslel, že chce. Snažím se zabít celý den. Spolykal jsem lahvičku oblbováků a pak jsem je vyzvracel. Pak jsem šel do garáže, výfuk jsem prodloužil a konec umístil do auta. Auto nenastartovalo." ()

prasacimor

Zatiaľ jediný FD, ktorý ma bavil od začiatku do konca. Scény úmrtí sú vyšperkované snáď ešte lepšie ako v trojke, no na rozdiel od predchodcov mi tu neprekážala ohratá schéma. Po slabučkom prvom filme, ktorý ma na druhé zhliadnutie nudil a sklamal, som vážne zvažoval, že ďalšie diely už nedám. No po 4ke to vidím aj na Final Destination 5, ktorý už ale dúfam fakt bude final. ()

jefff

Pěkně natočené čtvrté pokračování Nezvratného osudu má opravdu kvalitní spád a na rozdíl od mnohých hororů nemá slabou nebo nudnou chvilku. Prakticky non-stop se tu něco děje a o akci není nouze. Horší to je s plochými postavami a obehraným příběhem, který je tu jak známo počtvté a tedy potřetí recyklovaný. Na jednou zkouknutí dobré, taková fajn jednohubka. ()

Jello Biafra

Pokračovanie slavného hororu nám okrem recyklovania úspešného námetu ponúka aj pestrú zmesicu dementností prvej kategórie a jednotlivé úmrtia už vôbec niesú originálne. Skorej to vyzerá jak paródia na predchádzajúce diely. ()

BMAJTZ

Co se stalo s kultovním a poměrně atraktivním hororem fakt vážně nevím, ale tohle je jenom hloupá napodobenina staré legendy. Nic nesedí jak má, scénář má tolik děr kolik je děr v ementálu. A výkony a režisérsý výkon není snad třeba zmiňovat. Škoda umřel další kult, jako komedie ale možná zaujme. ()

DeLaMorte

Další díl této série je spíše speciální díl k 10ti letům od prvního dílu a tudíž nelze očekávat něco extra originálního v podstatě jde o takovou malou opakovací lekci..takže s tímto faktem jsem usedl do kina nasedil 3D brýle a nechal se vnést do filmu..ano nic nového pod sluncem,ale protože byl tento díl natočený hlavně kvůli 3D technologii a né se záměrem udělat za každou cenu další pokračování-..možná ještě nejsem dosti nasycen 3D filmy a také je dost možné se filmařům povedl záměr filmu..dostat mě na tento díl..mě se to líbilo,ale 3 z 5ti dávám pouze za 3D provedení vidět to v klasické verzi(což by mi přišlo zbytečné)ohodnotil bych na dost podprůměrnou... ()

Mr. Monk

Na 4 jsem se díval opravdu jen z nostalgie, a zase to samé prostě ten samý stereotyp jako u Saw 1.díl super pak už je to hrozný...Dávam 2 * za to, že jsem se občas zasmál, chvíli mě to bavilo a za hezký holky včele s Shantel ()

ZkuKol

To byl teda "nářez!" O příběhu je zbytečné mluvit, dialogy jsou opsané z fotoseriálu z "bravíčka," herecké výkony na úrovni reklam s Béďou Trávníčkem, triky nejspíš zkopírované z deset let staré hry a rěžisérských nápadů asi tolik, jako inteligentů ve sparťanském kotli ;-) O hororový žánr to ani nezavadí, lekaček i atmosféry prosté. Smrtelné sekvence jsou bez nápadu a strašně překomplikované. Jediné štěstí je slušné tempo, krátká stopáž, snesitelná hudba a nízké tržby (pětka už tedy snad nebude:-). Parta mladých díky předtuše přežije tragédii, smrt si však na ně počíhá jinde - že už jsme to viděli? takhle špatně ještě ne...10% ()

sedm.1

Bohužel se budu jen opakovat z komentáře k třetímu dílu.Vše dobré,co mohl Nezvratný osud nabídnout,se odehrálo v prvních dvou dílech a od té doby jde už jen o vyvařování dříve natočeného.Čtyřka je ale až neskutečně hloupou podívanou a hlavně kopií.Na rozdíl od trojky tu tedy byli alespoň sympatičtější herci,ale opravdu jen tak otrocky kopírující děj z předchozích dílů se jen tak nevidí.Pár postavám se prostě podaří uniknout smrti a ta je pak jednoho po druhém dostává napodruhé.Tečka.Nic víc,nic míň.Absolutně omantinelovaný příběh,bez minimální odbočky,bez nápadu.Navíc opět ani moc napínavé a krvavé,úmrtí nenápadité a především odfláknuté.Smrt k tomu ještě navíc už ani nepoužívá běžně nehody a náhody,ale dokáže různými věcmi posunovat,zapínat je,natahovat,schazovat,prostě dosahuje svého prostředky,které už posouvají celou původní myšlenku k úplné blamáži.Tato série je zkrátka do poslední kapky vyčerpaná a cokoliv dalšího bude už jen,stejně jako od trojky opakování se pořád do kola.Zbytečný film. ()

Forsberg11

Chvalabohu o kravskú dlžku lepšie ako tragická trojka. Ale ku koreňom série (vynikajúcim prvým dvoj dielom) sa tu už ani zďaleka nepribližuje. S hlavnými postavami som problém nemal. Na jednej strane mi neprekážali, no na strane druhej mi ani neprekážalo keď nejakým zaujímavým spôsobom otrčili kopytá. Zaujali ma niektoré super mordy, ako napríklad tá v bazéne a zaujímavý koniec v multiplexe. Vykoštruvanosť a samoučelnosť deja pri tejto sérii už dávno neriešim. A preto som sa pri štvorke viac-menej dobre bavil. O to tu predsa ide. ()

civrss

Kdyby všichni umřeli na začátku jak měli, měli bychom všichni klid a nemuseli se koukat na tuhle stupidní debilitu. Stejně zbytečné a stejně blbé, jako předchozí díly. Tahle série měla skončit jedničkou, nebo pro mě za mě ani nemusela vůbec vzniknout. ()

herr_carter

Zvrácený Osud Für, aneb banda nehereckých teenage-monster is back ! Oproti trojce se ale zlepšily efekty a hodně povedená šmelcovačka byla hned v úvodu na závodě série Nascar..............moje hodnocení = 4 z 10. ()

Zemi11

Jasně daná struktura. Napínavé, přitom jednoduše stravitelné. Mám pocit, že kdykoli pustím po půlnoci Nova Cinema, je tam nějaký díl Nezvratného osudu. A já se vždy rád podívám, rád si to zopakuju. Je to jednoduchá zábava na vyčištění hlavy. Nevadí mi, že to je to samé a pořád dokola až do posrání :) ()

bari68

Jednotka boli veľkým prekvapením,ale už ako to býva ostatné pokračovania sa viezli na vlne úspechu predošlého dielu.Tak tomu je aj v najnovšom filme tejto série.Čoho som sa najviac obával toho sa mi dostavilo.Už to bolo neoriginálne,ohrané bez nových nápadov.Náladu a pocit z filmu zodvihol fakt,že to nenudilo,nepostrádalo napätie a akciu.(spodná hranica 3*) ()

joora1

Film, který hraje čistě na efekt, nepřináší naprosto nic nového od předchozích dílů.Je v něm stejné obsazení rolí-svalnatý ne moc bystrý chlapec co si dělá srandu ze všeho a ničemu nevěří, vyjukaná holka co se má ze všeho strach a hlavní hrdina-klaďas co má nadevše rád svojí dívku nebo nějakou jinou slečnu ke které získá sympatie později.Pořád to samé dokola.Je pravda, že ve 3D tento film dostává trošku jiný rozměr (doslova), proto i ta hvězdička navíc,protože někdy hraničí s odpadem, jinak je to přehlídka nechutností, nesmyslných prvků a velmi špatného děje a herců. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu