Pochmurná Paříž blízké budoucnosti je městem plným zločinu. Profesorka Brügenová se snaží zachránit život své dcery po těžké autonehodě - a to i za cenu manipulace s jejími vzpomínkami a sny. Policista Hoffman přišel o ženu a parťáka při přestřelce a touží po odplatě. Horečné pátrání jej vede ke klinice profesorky Brügenové, která skrývá nebezpečné tajemství... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

George.Camel

Dobrý nápad, jen nějak nedotažený do konce a za to beru dvě hvězdičky. Rvačky zbytečně dlouhé, jejich střih mohl být rychlejší. Scény s předvídatelným dějem (ve vězení, úvodní cesta autem, atd.) Ale po vizuální stránce - lahůdka. Hezká byla jízda kamerou nahoru, napříč patry a celkově fotografické pojetí některých záběrů. To u amerických filmů jen tak nenajdete. A pochvala patří i hudební složce filmu. ()

Domas88

Jako je to tak zajímávě, že s absolutní blbosti udělali dobrý dívatelný film, z vody uvařili vcelku obstojiný guláš... ()

spawnxp

Lehkej monochrom ve vizuálním provedení, příběh něco jako Renesance (2006). Velice "francouzsky" elegantní noir snímek - osamělej detektiv jak má bejt (vetšinu času s rozbitou hubou), špinavá politika, špinavej "big byznys", nešťastně zamilovaná parťačka, hodně úchylná paní doktorka... slušná zábava, když člověk rezignuje na zápletku... ()

veverysiak

Nemastný-neslaný pokus o ľahší žáner zaťažený prílišnou zádumčivosťou a psychoponormi, chce sa to tváriť ako príliš inteligentná scifi krimoška, ale nášupy tetrálnosti, rozvláčnosti a prehnanej lyriky z toho robia takmer nepozerateľnú zmes bez chuti a zápachu, takže 40%. ()

montel

Policista David Hoffman (Albert Dupontel) stíhá nebezpečného vraha. Po několika neúspěšných akcích jej konečně dopadne a poté i zabije. Jaké je pak jeho překvapení, když ho tentýž vrah pak napadne u něj v bytě, omráčí jej a unese do tajné laboratoře, kde mu pomocí speciálního programu jménem Chrysalis vymaže paměť. David se však s pomocí své nové partnerky pokusí vraha opět dopadnout...Příjemné překvapení s dobrým a poutavým dějem a hodně drsným záporákem. Kdo má rád sci-fi jistě by mohl přidat na hodnocení,já dávám hodně dobrých 60% ()

pirate

Tu jednu slabší hvězdu (20%) za slibný začátek a relativně "probuzený" konec, jinak nudný. Prvky krimi a sci-fi jsou celkem slabé. ()

Arkwuill_S

Ne příliš vzdálená budoucnost přinese nejen nové technologie, ale také novou vlnu zločinu. K tomuhle se ani nebudu moc rozepisovat, protože jednoduše řečeno, tohle je film o ničem. Díval jsem se na něj na dvakrát, protože poprvé jsem u toho doslova usnul. Ponurá doba betonového světa a hra na zločince a na policajty. Příběh tuctový, celkem o ničem, hlavní hrdina nevýrazný morous, který si hraje na drsňáka. A vlastně jak nad tím tak přemýšlím, tak ani nevím, co má být podstatou. Pfui. ()

LarisaDavid

Zaujímavý námet ale nudné a modrý filter na kamere ma iritoval. Jediné, čo tam bolo akčné bola bitka tých dvoch chlapov. A páčili sa mi sekvencie spolu s hudbou, keď doktorka prevážala blondínu vo výťahu (horizontálna kamera) až po, ako našli Davida na ulici. ()

vrch07256732

Klasická francúzska škola - nespútaný klaďas policajt jednajúci na vlastnú päsť, pekná asistentka, nebezpečný protivník, súboj muža proti mužovi, intrigi na najvyšších miestach v pozadí ... toto ponúka prakticky každá francúzska kriminálka už niekedy od 60-70 rokov. Celé je to posunuté do budúcnosti - vizuálne inak veľmi pekne spracované, ale modrý filter je už otrepaný - stroj na pretváranie myšlienok bol použitý tiež už niekedy v 70 rokoch a odvtedy v stovkách ďalších filmov. Mne sa rátala prestrelka so samopalmi niekedy ešte v úvode filmu, ale škoda, film nepriniesol nič zaujímavé po žiadnej stránke, ()

dedavena

Něznama identyta, s tym musi David začať. Dostaně novu asystentku. Tu pry krmi samymi nězmyslami, ale potym ju zachraňuje před něbezpečnym grazlem, kereho zabija. Ten ma fšak brachu dvojvaječnika, kery da Davidovi do držky a odvaža ho na experymentalnu kliniku. A tu už sem byl dosť nasraty, bo zas taka jedna debilni slatanina, kdy to vypada, že střihač je sfetovany a režyser namazany jak zakon kaže. Bo třa fšecko divakovi vysvětliť, kdo, co, jak a čemu. Pulka filma je vysvětlovani a vlastně opakovani zaběruf, na kere už sme se raz divali. Do řiti s taku cypovinu. ()