poster

Kamarádova holka

 • USA

  My Best Friend's Girl

 • Slovensko

  Kamarátove dievča

 • Slovensko

  Hra bez pravidiel

Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  *****

  Krutá komédia........... Soundtrack John Debney: 1. Do Me (Jean Knight) ,2. You're No Good (Linda Rondstat) ,3. My Best Friend's Girl (The Cars) ,4. Love Is Like Oxygen (Sweet) ,5. 99 Luftballons (Nena) ,6. Crimson And Clover (Tommy James) ,7. At Last (Etta James) ,8. Have A Little Faith In Me (John Hiatt) ,9. Save Some (Glacier Hiking) ,10. Blue (Malbec) ,11. Always Where I Need To Be (The Kooks) ,12. Pop That P***y (2 Live Crew) ,13. Separate Ways (Teddy Thompson) ,14. Best Friends Again/I Love You (John Debney)(21.2.2011)

 • Allien.9
  odpad!

  No co tohle bylo...(7.5.2011)

 • Psema
  **

  Nesmyslná romantika, ve které jsou všichni za pitomce, a bohužel ne za ty sympatické. Postava Kate Hudson je s prominutím blbka, uťápnutý Biggs už vážně nemá co nabídnout a chudák Dane Cook musí běhat mezi oběma a fu_kovat jako kdyby se za to dávala medajle na olympiádě. Vtipné je to tak z 10%, zábavné o něco víc. Ale jen díky Cookovi, který by si zasloužil mnohem lepší role. 3/10(31.1.2009)

 • Ruut
  ***

  Na jedné straně skvělý Dane Cook jako megaborec Tank, kterého je ale ve filmu až moc a sympatická Kate Hudson. Na straně druhé naprosto příšerný scénář plný nelogismů a v závěrečné třetině naprosto idiotské jednání obou hlavních postav. Velká škoda promarněné příležitosti, jelikož se rozhodně nejedná o typickou romantickou komedii. 50%(5.1.2009)

 • Thomick
  **

  Nj, jedna z těch romantických komedií, kde postava, který byste chtěli fandit, kompletně ustoupí postupně napravovanýmu chlípníkovi, kterej se prej nakonec napraví jen navoko, no a ... ne, sakra, on s ní nakonec fakt bude! Doprdele, wow! Pro jakous takous chemii se musí na smětiště plný nadávek; a uplně stejnym stylem se pak dělá "pointa" - sračka. Pár solidních hlášek, pár slušných sekvencí - zbytek kravinální hovadina, včetně gumový držky Kate. (A jo, vulgární sem právě proto, abych "ladil" s tónem filmu).(9.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace