Kamarádova holka

Kamarátove dievča

Hra bez pravidiel

Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

Krutá komédia........... Soundtrack John Debney: 1. Do Me (Jean Knight) ,2. You're No Good (Linda Rondstat) ,3. My Best Friend's Girl (The Cars) ,4. Love Is Like Oxygen (Sweet) ,5. 99 Luftballons (Nena) ,6. Crimson And Clover (Tommy James) ,7. At Last (Etta James) ,8. Have A Little Faith In Me (John Hiatt) ,9. Save Some (Glacier Hiking) ,10. Blue (Malbec) ,11. Always Where I Need To Be (The Kooks) ,12. Pop That P***y (2 Live Crew) ,13. Separate Ways (Teddy Thompson) ,14. Best Friends Again/I Love You (John Debney)(21.2.2011)

Od samého začátku jsem věděl, že tahle komedie mě bude bavit, a taky se tak stalo, perfektní, zábavná, romantická komedie, víc takových to podobných! 78%(3.1.2011)

Skoro dvojhodinové romantické komédie, sú väčšinou čistý prepadák. veľmi od prepadáku nemá aj táto komédia, v ktorej sa všetko točí okolo podvádzania dievčat, ich trtkania a klamaní kamarátov. Plno netradičných postáv (ako sexuchtivý otecko po 40tke, potetovaná geečka, hrajúca gitar hero a samozrejme Tank), noboli vždy trefou do čierneho a po hodine začínala prichádzať nuda spolu s predvídateľným koncom, ktorý dôsledkom okolností sa pre všetkych tento film dobre skončiť nemusel. Posledná scéna už bola akási samoúčelná pre Biggsa, ktorý sa už určite nezbaví rôl na herca, ktorý buť trpí nejakou poruchov, alebo je šprt a geek. Čo už jeho smola, ja som sa na tomto filme bavil jedine na trefných dialógov, prirovnaniach a slovných súbojoch. Boli vážne podarené, no zbytok možno charakterizovať, ako ďalšia typická romantická komédia, z produkcie spojených štátov. Slabšie 3 hviezdy.(3.2.2009)

• Rosaviva

Romantické komedie mám ráda, a ráda se na ně dívám i přestože předem vím jak to skončí, ale tohle byla jen parodie na něco co by možná mohla být romantická komedie a nakonec z toho vylezlo cosi o čem jsem si naprosto jistá, že si znova nepustím. Muselo to být sprosté za každou cenu (to by mi nevadilo, kdyby nebylo slovo fuck v každý druhý větě) a Alec Baldwin tomu ještě dodal korunu. 2* protože jsem se občas zasmála.(7.5.2011)

• Allien.9

No co tohle bylo...(7.5.2011)