Kamarádova holka

Hra bez pravidiel

My Best Friend's Girl

Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

Dane Cook je záruka kvality.(5.7.2009)

Překvapivě vtipná komedie plná skvělých hlášek, humor je to spíše druhořady, ale na nedělní večer solidní zábava. Jason Biggs své herecké kvality prokázal tím, že jej jednou do hlavní role obsadil Woody Allen, většinu vtipu obstará on sám. Alec Baldwin nevybočuje z linie posledních let - karikatury, úlisné, nechutné, buranské typy lidí. A to je prosím herec, kterého jsme mohli vídat ve filmech jako Tramvaj do stanice Touha či V moci posedlosti. Jaká škoda..."Jestli mám jít do hajzlu, Ty půjdeš se mnou" :-)(6.12.2009)

Dane Cook a Kate Hudson, dva mladí lidé na které se dobře dívá. A samozřejmě Jason Biggs jako Dustin který by chtěl sbalit krásnou Alexis ale neví jak na to. Na(ne)štěstí má ale kamárada Tanka, který mu vždy pomůže..sice dost ohrané, ale na mě to celkem zabralo. Jen jsem měla často pocit, že J. Biggs je odstrčený nejen ve své roli. Vtipná, romantická a nenáročná komedie.(28.10.2010)

Keď romantická línia funguje len čiastočne a humorná nevyniká takmer ničím, situáciu paradoxne zachraňuje až prehnaná a samoúčelná nekorektnosť, ktorú je možné buď a) odsúdiť b) alebo sa na Deutschovej neúspešnej snahe vyrovnať sa za každú cenu Smithovi či Apatowovi úprimne baviť. Vypožičaný námet z Mr. Fix It v sebe síce skrýval ďaleko viac možností ale vďaka Danovi Cookovi a výbornému pesničkovému soundtracku to odsýpa slušne až do úplného záveru...hoci od fungujúcej romantickej komédie má My Best Friend's Girl ďaleko. 50%(18.1.2009)

• Psema

Nesmyslná romantika, ve které jsou všichni za pitomce, a bohužel ne za ty sympatické. Postava Kate Hudson je s prominutím blbka, uťápnutý Biggs už vážně nemá co nabídnout a chudák Dane Cook musí běhat mezi oběma a fu_kovat jako kdyby se za to dávala medajle na olympiádě. Vtipné je to tak z 10%, zábavné o něco víc. Ale jen díky Cookovi, který by si zasloužil mnohem lepší role. 3/10(31.1.2009)

• - Název filmu je vypůjčen z hitu kapely The Cars, který ve filmu zazní. (Elisebah)

• - Kate Hudson si za výkon ve filmu vysloužila nominaci na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka. Ve stejném ročníku byla na stejnou cenu nominována i za film Bláznovo zlato (2008). (Aknah)

• - Režisér nechal Danu Cookovi hodně volného prostoru pro improvizaci. (HellFire)