Kamarádova holka

Kamarátove dievča

Hra bez pravidiel

Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

"Aby ses necítila být zavázaná k sexu, tak platíš ty!" Telefonický prodavač vzduchu Tank je zkrátka profesionální kretén, který svým hulvátstvím vrací dívky, samozřejmě za příslušný finanční obnos, do náručí svých předchozích vyvolených. Dokud Tank, s lehkostí sobě vlastní, páchá jedno faux paux za druhým, tak je to velmi zábavné, ale po jeho zasažení Amorovým šípem mne zákeřně přepadla zdvořilá žánrová nuda.(24.1.2016)

Keď romantická línia funguje len čiastočne a humorná nevyniká takmer ničím, situáciu paradoxne zachraňuje až prehnaná a samoúčelná nekorektnosť, ktorú je možné buď a) odsúdiť b) alebo sa na Deutschovej neúspešnej snahe vyrovnať sa za každú cenu Smithovi či Apatowovi úprimne baviť. Vypožičaný námet z Mr. Fix It v sebe síce skrýval ďaleko viac možností ale vďaka Danovi Cookovi a výbornému pesničkovému soundtracku to odsýpa slušne až do úplného záveru...hoci od fungujúcej romantickej komédie má My Best Friend's Girl ďaleko. 50%(18.1.2009)

Vůbec nic jsem od tohoto filmu nečekala a nakonec jsem si v kině příjemně odpočinula. Nemá to žádný úžasně dramatický děj, polovina dialogů se točí kolem sexu a polovině druhé dominuje přehlídka toho, jak hlavního hrdinu poslat někam, ale sotva jsem se "aklimatizovala", nějak mi to nevadilo. Dane Cook byl ve své roli neodolatelný (scéna, kde prochází s cigaretou uličkou v kostele... wow), potěšila mě přítomnost Aleca Baldwina a nesmím zapomenout sehnat si někde příjemně vyvážený soundtrack.(24.1.2009)

Začátek špatný, ale od druhé poloviny zlepšení.. 6/10 = 60%(12.9.2009)

Překvapivě vtipná komedie plná skvělých hlášek, humor je to spíše druhořady, ale na nedělní večer solidní zábava. Jason Biggs své herecké kvality prokázal tím, že jej jednou do hlavní role obsadil Woody Allen, většinu vtipu obstará on sám. Alec Baldwin nevybočuje z linie posledních let - karikatury, úlisné, nechutné, buranské typy lidí. A to je prosím herec, kterého jsme mohli vídat ve filmech jako Tramvaj do stanice Touha či V moci posedlosti. Jaká škoda..."Jestli mám jít do hajzlu, Ty půjdeš se mnou" :-)(6.12.2009)