poster

Kamarádova holka

 • USA

  My Best Friend's Girl

 • Slovensko

  Kamarátove dievča

 • Slovensko

  Hra bez pravidiel

Komedie / Romantický

USA, 2008, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysiak
  **

  Dane Cook rulez!...dlho som sa takto na jednej postave a hercovi nepobavil, no proste tento herec sa pomaly ale isto stáva jedným z mojich obľúbených komediantov...k filmu, je nudný, preplácaný, omielaný, a jedine čo ho fakt dáva na tie 2 hviezdičky je Dane Cook..tento herec dokáže vytiahnuť celý film z nudy...pretože tento film je nudný, ale Dane Cook ma zachránil...(19.6.2009)

 • predators
  **

  Začátek nebyl ještě tak špatný, dokonce jako blesk z čistého nebe přišla naprosto úžasná scéna v kadeřnictví! Kdo viděl, ví, o čem mluvím. :-) Od té chvíle celému představení dochází dech, začne se opakovat a zvrhne se až k trapným vulgarismům a nechutnostem...pro některé. Jinak ale všemu vládne sympatická Kate Hudson a jak to tak bývá, dojde i na sladkou tečku... 40%(13.4.2010)

 • Shit
  ****

  Asi bych v hlavní roli uvítal někoho jínýho než Kate Hudson, ale nevadila mi a to ostatní, co se dělo během tý skoro dvouhodinový délky mě bavilo a dokonce extrémně mě bavilo, když byl Dane Cook fucking asshole a nehorázně to tam rozjížděl na svatbě, to je pravděpodobně nejbrutálnější a nejzábavnější část filmu. Nicméně je pravda, že to neni zrovna extra originální, ale taková nějaká snaha o co nejmenší klišovitost se tomu upřít nedá a když je tam ještě naprosto exkluzivně dokonalej prasák Alec Baldwin, tak neni moc co řešit(11.2.2009)

 • ladko
  ****

  "God, I'm a fag." Ono je to strašne nevyrovnané...A pritom to malo potenciál ísť veľmi vysoko. Film sa snaží byť pekne politicky nekorektný, ale často to vyznieva do stratena. Pekne to vidno na začiatočnom i konečnom "odpočítavaní", kde sa skvelé a poriadne vtipné momenty striedajú s takými, že človek má pocit, že ich snáď napísalo 12 ročné dieťa(so zmyslom pre humor na úrovni 11 ročného...). Naviac romantická línia je často divná...A film po svižnom začiatku trochu v druhej polovici stratil tempo i vtip, aby na konci zase pridal. Ja neviem no, taká jednoduchá, ale rozporuplná R-ková romantická komédia - a miestami debilná(ako tento komentár, ktorému snáď ani sám nerozumiem:D). Je to skôr na tri a pol a hviezdy, ale za ten jej zadok musím dať štyri hviezdy. A btw - cross joint z Pineapple expressu a cross pizza z tohoto filmu by tvorili pekný team:).(26.11.2008)

 • jonyyy
  ***

  63%(6.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace