Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Chlo0opek

Teen klasika. Ale já se u toho řezal, hudba skvělá a dokonce zde byl i jakoby až náznak detektivního žánru:) Lepší 3*. Jinak ještě za povšimnutí stojí i netradičně zpracované titulky. V celém filmu se objevuje propojení filmu s počítačovou tématikou a to se mi líbí. ()

Stereoid

Fajn komedie s pěknějma holkama, typickym outsiderem a jeho přáteli, který tam prostě musej bejt, aby mohli hlavnímu hrdinovi chrabře sekundovat a pomoct mu se dostávat do řady uvěřitelnejch a možná i neuvěřitelnejch akcí a situací. Určitě vás neurazí, v několika momentech rozesměje nebo alespoň pobaví a když si ho pustíte na uvolnění po těžkym dni v práci, či ve škole, tak se vsadim, že budete mít mnohem lepší náladu. Určitě vám nevleze do hlavy třeba jako Temný rytíř způsobem, že o něm musíte stále přemýšlet, ale na tu konkrétní chvíli je to hodně v pohodě. ()

Priest

Taká kravina až to ani není možné. Od začátku až do konce jsem se nemohl přestat smát, což tento film u mé osoby vystřelilo na vrchol bláznivých amerických teenagerovských komedií :D :D ()

Mr. Zero

po uspěšnějšim SUperbad přišlo tohle nebylo to o tolik horší ale nebyl tu Hill, Cera, Rogen ale zato tu byli Fall Out Boy:D ()

Hrobař

Prokousat se k tomu tunou smutně nevtipných fekálních komedií pro mladé bylo zatraceně unavující a tohle pak ční jak ostrůvek naděje na dobrý, zábavný a přímočaře trefný filmy. Díky za každou další takovou komedii. Necenzurovaná verze je maximálně cool. ()

2sistem

Moc sexuálního dobrodružství se nekonalo, a kdyby to místy nebylo úchylný, dalo by se to brát za průměrnou komedii. ()

P@\/EL

Tahle komedie v daném žánru patří mezi ty nejlepší filmy, které jsem kdy měl možnost vidět. Největší klad filmu vidím v tom, že ani chvilku nenudí, protože se zde pořád něco děje. Zkrátka jedna povedená scéna střídá druhou, o dobrodružství taky není nouze a hlavně některé postavy teda válí. Člověk se vlastně nepřestává smát novým a novým údalostem, jež nakonec vyústí v hodně pěkný konec. ()

weca

Parádní oddechovka. líbí se mi podobný road movie. Navíc je to fakt prdel, zvlášť amišové pobavili. ()

DirtyDozen

Výkon Ianova staršího bratra byl opravdu vynikající a ten žid byl jen o kousek v za ním. Zbytek taková ta neutrální americká komedie. ()

Hadrian

Tenhle film by se dal použít jako dvě typické youtube challenge. Try not to laugh challenge, kdy se v podstatě člověk snaží nesmát těm naprostým hovnům, co některým postavám lezou z huby. A try not to cringe challenge kdykoliv kdy se ta psychicky vydeptaná zoufalka nebo ten poloteplej panic dostanou do situace, kdy už si myslí, že už jim to konečně vyjde a pak příjde ''moment of clarity'' a zas nic. Bratr mi připomíná jednoho kamaráda...taky je to homofóbní buzerant, Lance zas vypadá jako někdo, kdo vylezl z Kongova simple30, přidejte k tomu pár hodně awkward scén s dírou ve zdi, které známe z porna, okořeňte to čtrnáctiletým klukem s prstama v prdeli, jednou přejetou vačicí umlácenou páčidlem, Abrahamovou ex, která se asi moc dívala na 2girls1cup a zakončete to tím, jak se ten kokot brutálně vyjebe na motorce a dostanete ze mě 5 hvězdiček. Je to sice pohádka, ale ten humor mi sedí. Road trips rule!! ()

rischo

amish..pontiac gto...teets:D co viac...baaarz dobra tenegge comedy...a este k tomu unrited version, ktora ma cez 2 hodiny..to stalo za to ()

lumi1

S priateľom sme chceli ísť na nejakú dobrú komédiu do kina a tak sme z ponuky vybrali tento film.... Počas pozerania som zistila, že je to strašne trápny a nudný film a mohli sme radšej ísť na niečo iné alebo ušetriť peniažky. Nehovorím, že sa to nedá pozrieť ale čakali sme od toho oveľa viac. Jednoducho som sa nudila! ()

Checitto

Ale jooo, dobrý... Po delší době solidní teenagerská komedie. Nic objevného, předvídatelné, ale dostatečně vtipné, abych tomu dal za 4 * ()

Dejvík182

Vsichni hned od začátku víme jak to skončí. I přesto je to zatraceně vtipná oddechovka, ve který se zrcadlí snad všechny možný klišé teenagerských komedií (viz podoba Mardsenova bráchy se Stiflerem). Ale od začátku do konce sem měl na tváři úsměv, kterej se co chvíli proměnil ve velkej smích:)). ()

Fabreco odpad!

Nechápu, nechápu, nechápu!!! Opravdu nerozumím, čím tento snímek zaujal takové množství uživatelů ČSFD, že jsou mu schopni přiznat 4 hvězdičky. Já sám se považuji za člověka vcelku schovívavého k americkým teen komediím, u některých jsem se i docela dobře pobavil. Ale tohle je opravdu odpad nejhrubšího zrna. Bez nápadu, bez hlášek, bez vtipných scén a s nesympatickými hlavními hrdiny. Pokud tenhle komentář má někomu prospět, tak doufám, že aspoň tím, že ostatní uživatele odradí od ztráty dvou hodin života nad tímto veledílem... ()

Igwar

No čakal som oveľa horšiu zlátaninu, ale Sex drive ma milo prekvapil. Veľa urobilo to, že námetom je kniha, ktorá si predsa len vyžaduje námet a príbeh na trošku väčšej úrovni, aký má väčšina podobných teen sex komédii - kóopii american pie. Je síce dosť skoro jasné, ako to všetko dopadne, no aj tak som sa bavil, gagy boli vcelku originálne a dobre spracované a teda najmä nie vykradnuté z iných filmov. Herecké výkony veľmi slušné, scenár ani nehovorím. Bavil som sa tak dobre, že sa nebojím sa dať 5*. P.S. pozor na to, či pozeráte "originál" , alebo "necenzurovanú verziu". Tá je totiž iba vtipným doplnkom, nie skutočne necenzurovaná verzia a autoriu majú absolútnu pravdu, najprv treba pozrieť orignál a potom necenzurovanú verziu, ktorá je dosť uletená a môže vám pokaziť dojem z celého filmu. viď. komentár Bishopa. ()