poster

Pošťák vždy zvoní dvakrát

 • anglický

  The Postman Always Rings Twice

Drama / Film-Noir / Krimi / Thriller

USA, 1946, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Revanx

  Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(22.1.2009)

 • Rosana
  ***

  Další ze sedmi zpracování známého románu ve stylu noir mě trochu zklamalo. Bylo jednoduché, přmočaré, místy stupidně naivní nebo dokonce směšné. Pár byl ukázan spíše v pozici obětí, než brutálních vrahů a holt jsme se nedočkali sexu, drog a násilí, jako v jiných verzích.(2.8.2010)

 • Reiniš
  *****

  Zatím ten nejlepší film-noir, který sem viděl. Lana Turner je neuvěřitelně sexy a mezi ní a Johnem Garfieldem to od začátku skvěle jiskří. Jediné, co bych vytkl je zbytečně natahovaný konec. I tak musím říct, že jsem byl snímkem mile překvapen a určitě se k němu ještě v budoucnu někdy vrátím.(9.6.2007)

 • xxmartinxx
  ***

  S tímhle námětem to mohl být klidně nejlepší noir všech dob, ale ta strašlivá prkennost na všech úrovních je naprosto likvidační. Garnett je směšně teatrální a jediné, co jakž tak zvládá, je nabízet sexy pohledy na Turnerovou. Vést k pořádnému výkonu už ji ale nedokáže. Skutečné zklamání, na tenhle film jsem se těšil dlouho.(27.2.2013)

 • Flego
  ****

  V krátkej dobe som videl dve verzie slávneho románu Jamesa Cainea a musím priznať, že sa mi obe páčili. Či tento film noir s bohyňou Lanou Turner, alebo talianska Posadnutosť ( 1943 ) - oba snímky majú svoju erotickú dusnosť, tajomnosť...(12.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace