Radek.SCH

Příjemný staroSvěrácký humor (- No to nedopadne. - Ale ono to nějak dopadne, ale hlavně aby to nedopadlo blbě.). Možná trochu jednodušší příběh, ale pro děcka myslím ideální, a dospělí si tam svoje taky najdou. Jen bych od Svěráka čekal víc. - 70 % ()

viktorka181

Rozkošnej film, na kterým mi vadí fakt jenom Svěrák nejmladší a jeho neskutečně nosová pražácká mluva, ze který mě normálně rozbolej všechny dutiny v hlavě (a že jich tam, vzhledem ke svému nadprůměrně velkému mozku, moc nemám - haha). Navíc s tak příšernejma sykavkama, že moje 2,5letá dcera má lepší. Na druhou stranu ale nepopírám, že hoša určitý talent na hraní a dabování má. Ale ať ho proboha naučej mluvit!... No a jinak nesmírně originální, hravá a roztomilá záležitost s pro mě velmi silným a dojemným koncem, u kterého se mi chce skoro vždycky brečet. Někdy dojetím, jindy proto, že na to s mrňousem musím koukat několikrát týdně. ()

posh.exe

Mimořádná věc, na českej počin. Čeští dabéři sedí do charakterů jak prdele na hrnce, to se musí nechat. Začátek a konec je trochu fádní, nicméně jakmile se děj rozehraje, je to jedna mrda za druhou. Ani výkon slečny Novákové, který je mimochodem absolutně otřesný, možná víc než to - mi nezabrání dát míň jak plnej počet. ()

chemicquei

Byla by to paráda, kdyby byl místo Ondry Svěráka obsazenej někdo, kdo artikuluje a mlvení mu jde... Mimojiný, třeba příběh šel nějak mimo mě. ()

bernajk

Jsem mile překvapen. Svěrákovci opět nezklamali. Hodně lidí mě drazovalo od filmu, ale já nelituji utracené peníze za vstupenku. 4,5* ()

Gabretta

Loutky a nápaditost tvůrců byly jednoduše skvělé, originální, vtipné. Svět loutek pro mne zcela převýšil prostor, který byl věnován živým hercům. Ve výsledku bych se tak bez hraných pasáží klidně úplně obešla. ()

Filmárik

Na tento film som išiel pod vplyvom krutého donútenia zo strany mojej sestry ktorej sa chcem touto cestou poďakovať pretože som tak videl po Obecnej škole konečne dobrú Svěrákovku. Remeselne je Kuky se vrací dokonale ojedinelý úkaz poctivej bábkárskej miniatúrnej driny na ktorú sa dnes odhodlá málokto. Aj napriek faktu že hranej stopáže je vo filme minimum tak z tohto dielka vyžaruje intenzívna ľudskosť o ktorú sa postaral perfektný dabing pri ktorom aj riešenie totálne absurdných situácií má niečo do seba. Film je zdanlivo detský ale napriek všetkému až tak pre deti nieje a niektoré scénky im môžu pripadať divné alebo ostať nepochopené ( stretnutie s vážkami, Ondrova astma ). Celkovo som sa však bavil a film mi dodal veľmi dobrú náladu za mizerným dňom. ()

Castielo

Další český film, který mě příjemně překvapil. Kuky se vrací je krásná pohádka pro děti, která však zahřeje i ty, kteří už nespí s plyšáky. Nádherně natočené, spousta hlášek a občasné narážky na dospělá témata dělají z tohto filmu věc pro všechny generace. Další ,,povinná četba,, pro všechny. 4*naprosto zaslouženě ! ()

Johny M.

Nehorázná zrůdnost většiny postaviček (budiž, Kuky byl ještě OK) doplněná otřesnym dabingem Svěráků, Lišky a spol. naprosto sráží potenciálně zajímavej příběh.... nedokoukáno. ()

darkreider

Svěrákovci si urobili rodinný film. Bohužiaľ mám ale pocit, že najmladší z nich potrebuje ešte veľa hodín pilného študovania, aby sa mu mohlo hovoriť herec. Nápaditosť v bábkovom pojatí a akčných scénach tomuto filmu neberiem, ale zo začiatku to bola celkom nuda. Zhruba od polovice už som si zvykol na nie moc oduševnené hlasy postáv (alebo sa len viac vžili a začali ich dabovať poriadne) a ku koncu už som bol naladení. Ale aj tak to nie je žiadne veľké terno a viac ako tri zo mňa nedostanete. ()

Nail

Naprvní shlédnutí moc dobré, ale na podruhé a na potřetí supr:-) Včil si pouštim Kukyho na spaní s vypnotou obrazovkou. Zdeněk Svěrák je prostě supr vypravěč a skvěle se poslouchá. S kombinací s režíí se synem Janem prostě paráda a již mockrát to předvedli.. ()

Kaučuk03

Dílko, které vedle těch všemožných digitální dokonalostí od Pixaru psůobí zceal originálním, svěžím a inovativním dojmem. Poetika nejen lesa s jeho atypickými postavičkami je kouzelná. A ačkoli může mít divák ze začátku rozpačitý pocit z dabingu, po chvíli se na něj dá naprosto bez problémů zvyknout. Svěrák přišel s odvážným kouskem, který se mu však jistě vyplatil. ()

LadyEsik

Já vám nevím, na jednu stranu musím uznat zásluhy za originalitu, provedení, krásné ukázání lesního života... ale jinak jsem se valnou část z tohoto filmu pronudila. Ke konci už to bylo lepší, ale i tak jsem chtěla tento film častokrát vypnout, asi není pro mě. Co se týče děje, ano, originilatia bezpochyby je, ale jinak mě tento film nijak neoslovil. (hudba je ale super) ()

Kingjiri

Několikrát během filmu jsem si ani nebyl jistej, jestli je příběhem myšlenej i pro děti (např. kecy obyvatel lesa potom, co Kuky přespí u kapitána Hergota nebo poučení Kukyho Hergotem, že "ty vážky tam dělaj sex"). Jediný, co mě na filmu trochu bavilo byl Čtvrtničkův dabing jedný z postav. Jinak mi Kuky přišel nudnej a místy až uchylnej. Kromě toho jsem taky moc nepochopil samotnej konec s bezďákem Kaiserem. Bylo to natočený zajímavou technikou, takže po vizuální stránce se jedná o slušný dílo. Jenomže vizuální stránka bylo asi jediný, co se mi na filmu skutečně líbilo, čili za dvě hvězdy. ()

yamk5

Toto filmové "ňu-ňu-ňu" má vôbec nejaké cielené filmové publikum? Deti sa hneď opijú "růžovým maňáskem" a dospelí zase stihnú "usnout" nad vláčnym dejom. ()