Oblíbený hudebně zábavný pořad Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře, v jejichž třídě je radost pobýt i o prázdninách. (oficiální text distributora)

Lachtaan

Nemilovat lidskost Zdeňka Svěráka a hudbu Jaroslava Uhlíře, tak bych tenhle jinak velmi "cringe" (slovo sedí přesněji než jakýkoli český ekvivalent) hudební pořad zadupal do země. Už jen proto, že jsme na něm se sestrami vlastně vyrostli, k němu mám určitou úctu. ()

Endyis

Prostě Svěrákovi a Uhlířovi písně pro děti, proč se snažit kolem toho vést nějaké intelektuální či povýšené keci. Rozhodně lepší než nějakej Hložek s Kotvaldem!!! ()

Paity

Známá muzikantská dvojice Zdeněk Svěrák a Jadoslav Uhlíř společně s dětmi zpívají vcelku známé písničky. Co na tom moc hodnotit. ()

RadimFišer

Svěrák byl pro mě vždy učitelem a nikdy nebude jinak. Tímto seriálem jsem u něj začínal. I přesto ho však mám rád a ve Vratných láhvích mi předvedl i něco nového. Miluji tu jeho zamilovanou řeč, tu zamšlenost a pochybnosti v každé hlásce. Má ji tak originální, úplně to cítím ve svém krku. Pro mě byl nejlepší v Koljovi, ale tady to začalo. A začalo to na začátku dějin české opravdu demokratické republiky. Pro mě to bylo jenom zpívání. Nic extra. Ale stále lepší než DOREMI. Kvůli Uhlířovi přihazuji bod a nechávám na třech. ()

Rami odpad!

Snad mi mistrové Svěrák a Uhlíř odpustí, ale pro mne je jejich pravidelná hodina zpěvu rovna největší možné trapnosti, přetvářce a nucenosti doplněné hudbou s šílenými texty. Pro mne je to jednoznačný odpad - nesnášel jsem to jako malý a o to víc to nesnáším teď. ()

Puerdraco

Není třeba hledat za tímto projektem žádné hluboké filozofické myšlenky, je to prostě obyčejný pořad, ve kterém se dětem představují prosté písně, taková hudební výchova skrze televizní obrazovku a dle mého mínění velice zdařile provedeno. U+S jako tandem jsou skvělí. Kapánek mi to připomíná obdobný dlouholetý pořad Zlatá brána, ale u Hodiny zpěvu je patrný rukopis Svěrákův a Uhlířův. ()

baltik

Viděl jsem ho náhodou po spoustě let... Zase jeden z pořadů, které jsem jako "malej žral" :) ... Těžko se to hodnotí ale dát 3 mi přijde málo na to jak jsem ho měl rád.. ()

Freshoun

Texty k většině písniček které složila tato dvojice jsou dokonalé jakož i hudba kterou k nim psal pan Uhlíř ale to ocení opravdu málokdo.Jinak tento pořad jsem taky zrovna dvakrát nemusel proto *** ()

LuNaj

Vzpomínám si, že u nás bývalo tradicí, abychom si celá rodinka na Štědrý den sedli před TV a čučeli na Hodinu zpěvu. Někde snad mám i ty kazety dua Svěrák-Uhlíř. ()

xxlch

Pro ty,kterým je tento pořad určený, je jistě hodně dobrý.Vcelku chytlavé dětské melodie a texty....takže "Když se zamiluje kůůůň.......no není to super? ()

martinkaziki

Milé, nevtíravé, vtipné. Nejen, že to baví naší malou dceru, ale i já se velmi bavím Svěrákovými hrátky s českými slovíčky. Některé díly jsou výborné, některé o něco horší, proto jedna hvězda dolů. Pro mne je to rozhodně jeden z nejlepších pořadů pro děti nabízený naší televizí. ()

ottik274

Nedávno jsem viděl Jardu Uhlíře na fesťáku a jeho písničky jsou pořád neuvěřitelně populární a zná je každej. ()

migsee

Ten pořad jsem jako malá opravdu milovala a když o prázdninách narazím na reprízu, ráda se podívám znovu. A písničky těchto pánů miluju. Ať už jen tam na cédéčku nebo ve filmu Ať žijí duchové:) ()

Je to tvorba pro děti a jako takovou ji i hodnotím, nepatří to k nelepším dílům těchhle dvou, ale je to koukatelné a dětem se to líbí. ()

Nerdvana

Zprvu za tři, ale když si vybavím, co se dnes pouští do televize jako zábava pro děti, zvedám hodnocení na čtyři. ()