poster

Hodina zpěvu (TV pořad)

Hudební / Komedie

Československo, 1988, 45 min

 • sud
  ***

  Milý pořad, mající bohužel rozdílnou hodnotu jednotlivých vydání i jednotlivých písní. Mám rád a vážím si obou pánů a líbí se mi i jejich písničky. Ovšem každý ví, že když musejí být písničky hotové do příštího vydání, poměrně dost jich nebude nic moc. Takže proto dávám hodnocení jaké je s dovětkem, že se na "Hodinu zpěvu" koukám rád a pokud by se sestavil jeden hodinový díl The best of, dal bych možná 5 hvězdiček.(26.8.2008)

 • D.Moore
  *****

  Ne, každá píseň samozřejmě není perfektní, určitě ne, to by ani nebylo možné, ale Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře si ohromně vážím za to, že je neustále skládají, dělají jimi radost ostatním i sobě a jednou po nich zůstane spousta dobrého. "Neopouštěj staré známé pro nové, zvláště když jsou momentálně v nouzi, možná mají paměť jako slonové, každé ráno tesknota je vzbouzí... Dneska jsi tak úspěšný a nemáš strach, žádný hřebík netlačí tě v botě. Zítra budeš opuštěný starý brach, zítra budeš úspěšný kůl v plotě."(25.12.2014)

 • hippyman
  *

  ne, ne a ne. uhlíře poslouchat jedině spolu se třema sestrama a svěráka na režisérským křesle. tohle byla bída. 20%(11.12.2008)

 • Stegr
  ****

  70% - Z úcty ke dvojici, s níž jsem se s radostí prozpíval dětstvím... :)(7.10.2008)

 • LiVentura
  ****

  Perfektní jazykolamačská groteska na pokračování....skvělý Svěrák s vytříbeným ironický humorem a musikální Uhlíř, tato dvojka má svou velkou sílu v moralitě, výchově a češtinářském umu, který předávájí malým občánků...(26.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace