Hodina zpěvu (TV pořad)

Hudební / Komedie

Československo, 1988, 45 min

• IllIlIlIIl

Modernější ,,Zpívánky,,.(18.12.2008)

Ne, každá píseň samozřejmě není perfektní, určitě ne, to by ani nebylo možné, ale Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře si ohromně vážím za to, že je neustále skládají, dělají jimi radost ostatním i sobě a jednou po nich zůstane spousta dobrého. "Neopouštěj staré známé pro nové, zvláště když jsou momentálně v nouzi, možná mají paměť jako slonové, každé ráno tesknota je vzbouzí... Dneska jsi tak úspěšný a nemáš strach, žádný hřebík netlačí tě v botě. Zítra budeš opuštěný starý brach, zítra budeš úspěšný kůl v plotě."(25.12.2014)

• Karlos80

Jako herce a scénaristy je beru a uznávám ale jako vynalézavé zpěváky? Ne, vážně ne.-( Zbytečný pořad, ale děti o prázdninách, ho jistě berou, což je důležité:-)(10.8.2008)

Myslím, že tento hudební pořad pro děti je docela dobrý. Hlavně Svěrák a Uhlíř mají skvělé texty. Kazety s jejich songy mám hodně ošoupané. Kdysi dávno to v autě běželo při každé cestě.(2.6.2009)

• hippyman

ne, ne a ne. uhlíře poslouchat jedině spolu se třema sestrama a svěráka na režisérským křesle. tohle byla bída. 20%(11.12.2008)