Hodina zpěvu (TV pořad)

Hudební / Komedie

Československo, 1988, 45 min

Výborné nápady a písničky Svěráka a Uhlíře. Spíš by mi ale sedla jenom Půlhodina zpěvu. :-)(31.12.2008)

• IllIlIlIIl

Modernější ,,Zpívánky,,.(18.12.2008)

Milý pořad, mající bohužel rozdílnou hodnotu jednotlivých vydání i jednotlivých písní. Mám rád a vážím si obou pánů a líbí se mi i jejich písničky. Ovšem každý ví, že když musejí být písničky hotové do příštího vydání, poměrně dost jich nebude nic moc. Takže proto dávám hodnocení jaké je s dovětkem, že se na "Hodinu zpěvu" koukám rád a pokud by se sestavil jeden hodinový díl The best of, dal bych možná 5 hvězdiček.(26.8.2008)

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 65% (3*) |(24.10.2013)

Každý rok osm nových písniček... už pěkně dlouho (mimochodem, tohle duo si je taky vydává na CD a každý další díl se jmenuje podle části textu písničky Není nutno, který už ale vyčerpali, tak jsem zvědav, jak budou pokračovat). Některé jsou trapné, ale určité procento z nich je i velmi kvalitní.(25.10.2008)