Hodina zpěvu (TV pořad)

Hudební / Komedie

Československo, 1988, 45 min

Starý hudební pořad Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře, kde jejich žáci zpívají jejich známé písně.(4.8.2015)

• hippyman

ne, ne a ne. uhlíře poslouchat jedině spolu se třema sestrama a svěráka na režisérským křesle. tohle byla bída. 20%(11.12.2008)

Myslím, že tento hudební pořad pro děti je docela dobrý. Hlavně Svěrák a Uhlíř mají skvělé texty. Kazety s jejich songy mám hodně ošoupané. Kdysi dávno to v autě běželo při každé cestě.(2.6.2009)

• Karlos80

Jako herce a scénaristy je beru a uznávám ale jako vynalézavé zpěváky? Ne, vážně ne.-( Zbytečný pořad, ale děti o prázdninách, ho jistě berou, což je důležité:-)(10.8.2008)

Každý rok osm nových písniček... už pěkně dlouho (mimochodem, tohle duo si je taky vydává na CD a každý další díl se jmenuje podle části textu písničky Není nutno, který už ale vyčerpali, tak jsem zvědav, jak budou pokračovat). Některé jsou trapné, ale určité procento z nich je i velmi kvalitní.(25.10.2008)