TRON: LEGACY je 3D high-tech dobrodružství zasazené do digitálního světa, který je úplně odlišný od čehokoli, co jste již na velkém plátně viděli. Sama Flynna, 27letého rebela, pronásleduje záhadné zmizení jeho otce Kevina Flynna, muže, který byl kdysi známý jako největší světový tvůrce videoher. Když Sam objeví záhadný signál poslaný ze staré Flynnovy arkády – signál, který mohl být jenom od jeho otce – zjišťuje, že se ocitl v digitálním světě, kde byl Kevin uvězněn po 20 let. S pomocí nebojácné válečnice jménem Quorra, se otec a syn vydávají na cestu, která jim může přinést život nebo smrt, cestují po vizuálně fantastickém cyber vesmíru – vesmíru, který stvořil sám Kevin, a který se stává modernějším s vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit a nelítostným zloduchem, který se nezastaví před ničím, jen aby znemožnil jejich útěk. (oficiální text distributora)

Alhazred

Pekné, no bezobsažné... viac sa k tomu asi povedať nedá. Typické popkornové scifi bez akéhokoľvek trvalého otlačku v mozgovej kôre. ()

fernandez

Chtěla jsem tomu dát šanci, už jen kvůli Olivii, ale bohužel. Někde v půlce filmu jsem usla, jelikož monotonní neonové prostředí se nesnažilo udržet moji pozornost a probudila jsem se až při velkém finále. Nečekaně dopadlo jak jsem tipla na začátku, takže je mi jedno, co jsem prospala. Nechápu hype okolo tohohle filmu, čekala jsem cokoliv, ale takovéhle zklamání ne. ()

yousee

Neúplně klasické sci-fi. Zajímavé prostředí digitálního světa, ve kterém je člověk. Při prvním zhlédnutí traileru jsem si říkal co to je za ptákovinu, ale nakonec to není tak úplně špatné. Jedna z věcí, která se mi u tohoto filmu líbila, je rozhodně jeho grafické zpracování. A pánské části diváků se určitě budou líbit motorky budoucnosti, které jsou hodně hezky udělané. Moje hodnocení jsou 3 hvězdičky. ()

Luluk

Co je na tomto filmu zásadní,je hudba.Daft Punk mě vrátili do videoheren mého mládí.Spolu s temnou atmosférou a neonovými pruhy,vytváří něco,co tu ještě nebylo.Dále je tu výborná grafika a celkem dobrý spád. Jediné mínus je snad až příliš "gumový" CLU. Ale po desátém,patnáctém sledování si všímám spíš těch plusů. ()

Lazy87

Bohužel, nebo kvůli filmu bohudík, je takových snímků stále málo. Ale já se bavil, i když k dokonalosti ještě dost věcí chybělo. ()

pav.jumbo

4 hvězdičky hlavně za vizuální stránku, protože to je opravdu nesrovnatelné s ničím jiným ( viděl jsem to v imaxu a pak několikrát na monitoru), děj nestíhá kvalitě efektů a hudbě už vůbec ne :( opravdu je to jen o obrazu a hudbě a nebo opačně hudbě a obrazu, plus trochu reklama na ducati sport classic 1000 :) což mi vůbec nevadí ()

Neme5iZ

technicke zpracovani za 5, pribeh / scenar za 3.. a filmovy soundtrack? za 6 :-) jeden z nejvetsich soundtrackovejch narezu poslednich let! ()

BenNat

Mě se to prostě líbilo, což možná bylo vyvoláno faktem, že jsem od další sci-fi na stále stejné téma vlastně nic moc nečekala. Tak mě Tron: Legacy asi jednoduše překvapil. Ale teď trochu z jiného úhlu pohledu: od zápletky toho moc nečekejte, je jednoduchá jak facka, navíc pokud se v příběhu nedej bože ztratíte, uvězněný taťulda vám vše asi tak lehce za půlkou filmu mile rád vysvětlí a zopákne. Bože ale ten svět, ty efekty, to souznění pohybu a hra barev (žluťáci versus běláci), svět jedniček a nul byl málokdy natolik úžasný, od dob Matrixu (což je praotec, ten má leccos odpuštěno) bych je asi spočítala na prstech jedné ruky. Že by to měl být jediný důvod ke shlédnutí?No to si teda pište. ()

derris

Prostředí a atmosféra na mě působí trochu nepříjemně, ale do filmu o virtuálním světě asi patří. Jinak musím uznat, že kvalita s originalitou by se tu najít daly. A i když mi tu prostě něco nesedí, s hodnocením zůstávám vysoko. . .asi nejpovedenější film z těch, které už nechci nikdy vidět znovu. ()

Ounil19

Tento film je pokračováním původního Trona z roku 1982. Film po vizuální stránce předčil má očekávání ba co víc je i překonal. Opět se ve filmu ocitneme uprostřed programů, které jsou pod nadvládou CLUa který vytvořil Flynn, aby mu pomohl vytvořit dokonalí systém. CLU se vzbouří a podmaní si Sít. Jeho cílem není jen sít ale i náš svět tomu musí zabránit jak Kevin Flynn ale i jeho syn Sam s pomocí pěkného programu jménem Quorra. Filmu navíc dodává energii hudební duo Daft Punk. U tohoto filmu můžu jen konstatovat konečně něco koukatelného a co mě upoutalo do křesla. ()

boocteer

Co k tomuto filmu ještě dodat. Příběh sice trochu slabší, ale vizuálně perfektní. A hudba, nemám slov jak bych to vystihla nejlépe. Nářez, bomba, něco fantastického. Daft Punk dělají skvělou muziku, ale tento kousek se jim fakt povedl. Pro mě za poslední dobu nejlepší filmová hudba. ()

vantak

Nuda, nuda a ešte raz nuda. Nebyť špičkového soundtracku, ktorého sa neviem nabažiť, bolo by to za 1 hviezdu z ľútosti. ()

Pcermis

Tron Legacy: je stejně přelomový a revoluční film jako na svojí dobu Tron původní. Řekněme si na rovinu film a děj nic moc taková pohádka o souboji dobra ze zlem převedená na dnešní technickou dobu. A osobně nejsem vůbec zastáncem kdy děj, postavy a atmosféru přehluší efekty a triky jako bohužel 80% dnešní filmové tvorby ale u zde udělám vyjímku zde je audiovizuální stránka dovedená k dokonalosti společně s životním dílem od Daft Punk v podobě soundtracku ktomuto filmu vše naprosto do sebe zapadá a každý kdo má rád efekty bude nadšený protože bez nich by to byl slaboduchý brak ale snima je to opravdová pecka na kterou člověk musí ale koukat a nepřemýšlet proto 4* s lepším dějem by bylo 5* ()

AdamDM

Zvláštne motorky tvoriace namiesto výfukových plynov farebné čiary? A k tomu akýsi priblblý svet? Čo to len bude za zhovadilosť. Zrejme som sa mýlil. Pozretie som si odkladal dostatočne dlho, až som si ho nakoniec z krátkej chvíle kukol. Neľutoval som. Pochopil som aj divné čiary, motorky aj svet. A ešte niečo navyše. Po prvej tretine síce úplne predvídateľné, ale aj tak výborné. Slabšie 4*. ()

Lodovico

Tron bol vždy kultová záležitosť, inšpiráciou pre Matrix ...a v Dedičstve to trochu zafungovalo aj obrátene. Miestami som mal architektonický dojem, že som aj vo Vesmírnej Odyssei. Výsledný filmový kompilát spolu s hudbou je remeselne nadpriemerný, ale scenáristicky a dramaturgicky plytký. Upgrade Tronu sa nekonal, skôr len ľúbivý facelift. Viem si predstaviť Tron III, kde sa bude všetko točiť okolo izomorfov a vízie nového sveta a TRON: Legacy sa stane len prestupnou stanicou. 70% ()

LuckyCZ

Vizuálně moc pěkné, námět celkem originální, Bridgese mám moc ráda, ale přesto jsem se chvílemi nudila a nedostavili se žádné emoce. Třeba jsem jen na film neměla správnou náladu a až ho uvidím příště změním na něj názor. ()

namo3nik

Duft Punk nikdy snad v Čechách nehráli,taneční legenda,stejná jako Chemici,či Underworld.Jen asi mnohonásobně dražší.Film mám na blue-ray.Za 249kč a super kvalita obrazu! ()

delman

celkom pekne vizualne-technologicky spracovane nic, ktore prinasa len a len nudu a sklamanie. + mozno este raz nudu. ()

ladymarmelad

Musím říct že sem od filmu čekala víc......sice se mi líbil ale stejně mi tam stále něco chybělo. Obsazení bylo dobrý herce mám ráda tak že to bylo v pohodě. Závěr byl skvělí že se Tron vzpamatoval, ale překvapení bylo že se s nimi nevrátil stvořitel. To byl docela šok, ale dává to smysl. Tak že musim říct že v celku dobrý film. =) ()

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi