Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Chrustyn

Je to dobrý film, mohl to být skvělý film ale tvůrci si ukousli příliš velké téma, které jim zůstalo v krku a tak výsledný dojem zůstal někde na půli cesty. Dát do křesla někoho zkušenějšího, přidat tak půl hodiny, více rozkreslit jednotlivé charaktery a daná témata, ubrat na komedii, přidat na krimi a mohla to být minimálně kultovní gangsterka o tom, jak vydělat na pornu a mít kalhoty zapnuté. ()

Pajky3

Zajímavej film ze zákulisí zábavního průmyslu. Vynikající herci, postavy Wilsona a Ribisiho jsou skvělý. Rade Šerbedžija jako ruskej mafián taky skvěle a malá role pro Terryho Crewse taky dobře. Nevim jestli je to úplně komedie, jak se tady píše, přesto mi utkvěl fórek s onanujícíma afgáncema. Spíš bych řekl, že je to takový drama. Pobavilo a to je důlěžitý. Je přece jasný co na netu vydělává nejvíc, ale tady to začíná. ()

Paxxx.cz

Prostředníci aneb pravdivý příběh o tom, jak se fenomén jménem porno dostal na internet. Nejvíce bych vyzdvihl herecké obsazení (Wilson se do role "slušňáka" hodil a pro Ribisiho jen další pro něj typická role pošuka). Škoda, že film ve druhé půlce trochu ztrácel grády a nevydrželo nastolené tempo. Přesto jako pohádka pro dospělé určitě dobrý...6/10. ()

JohnCZ

Film s hodně zajímavou tématikou a neméně dobrým zpracováním. Čekal jsem komedii, ale dostal jsem úplně něco jiného. Dostal jsem film založený na skutečných událostech. Film o chlápkovi, který se dostal k velkým prachům aby se vzápětí dostal do problémů s ruskou mafií a koneckonců i s vlastní rodinou. Middle Men mají skvělé tempo, napětí a velice slušné herecké výkony. Myslím, že si těch 5* rozhodně zaslouží. ()

Kaka

Jeden z mnoha. Není to špatný film, jen v té záplavě moderně vypadajících atraktivně znějících snímků se poměrně snadno přehlédne. A to i přesto, že Luke Wilson hraje nejlépe, co jsem měl tu možnost vidět a dost možná má i nejlepší roli, kterou kdy mohl dostat. Zbytek už je jen solidně odvedené řemeslo a vše co k danému žánru patří. Tzn. vypravěč typu "jak to všechno začalo + nějaké to moudro na konci", nablýskané káry, drahé obleky a několik bábovek na parketě. Částečná inspirace The Social Network je tu jasně viditelná, ale nijak to nedráždí do očí. ()

• Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)
  • Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)
  • Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)