Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

khedy

Toto téma mě už po přečtení obsahu dost zaujalo a musím říct, že zpracování bylo ještě lepší než jsem čekal. Strhující krimi-drama nám krok za krok velmi zabávnou formou odhaluje počátky porno průmyslu na internetu a jak jinak než z pohledu těch nejpovolanějších. Při představě, že je tento film natočený na základě skutečné události jsem se nestačil divit. ()

Pajky3

Zajímavej film ze zákulisí zábavního průmyslu. Vynikající herci, postavy Wilsona a Ribisiho jsou skvělý. Rade Šerbedžija jako ruskej mafián taky skvěle a malá role pro Terryho Crewse taky dobře. Nevim jestli je to úplně komedie, jak se tady píše, přesto mi utkvěl fórek s onanujícíma afgáncema. Spíš bych řekl, že je to takový drama. Pobavilo a to je důlěžitý. Je přece jasný co na netu vydělává nejvíc, ale tady to začíná. ()

BadoXXII

Veľmi zaujímavý námet. Škoda, že si to neudržal režisér na uzde a tak je tu menší bordel v deji (trochu je to celé rozbité, skáče sa v rozprávaní a sposobuje to mierny chaos). Film bol až príliš čierno-biely. Pričom pri Social Network od Finchera si mohol každý divák spraviť názor sám a každému bol sympatickejší niekto iný, Ďalej mi prišli tie udalosti trochu zjednodušené, nereálne až rozprávkové (napríklad záver). Ale dosť bolo kritiky. Jedná sa inak o dobrý film, ktorému u mňa nechýbalo veľa a skoro získal 4*. ()

Zeck

Solidní film. Člověka by napadlo, že dnes už se podobné filmy netočí, nebo snad už mají za sebou to nejlepší, omyl. Uvítal bych trochu větší exkurzi do zákulisí porna a různých žánrů a "jak to všechno vlastně funguje", protože porno jako takové patří mezi mé oblíbené "filmové" žánry (rozhodně to nebudu popírat jako 99% zdejších hodnotitelů) a ačkoliv je film řekněme podobného ražení jako třeba Podfuck, stejně je na něm nejzajímavější právě ta tématika porna, nahých koz a vydělání pohádkového mění za trochu šoustání před kamerou. No, žádná perla to sice není a závěr nechytne za koule jak by měl, ale přesto je to film silně nadprůměrný a dobře se na něj kouká, jednohubka pro jedno zhlédnutí. 68% ()

Fíla

Musím říct, že to není vůbec špatné. Čekal jsem od toho o hodně méně. Když se na to koukáte, hned vám příjde něco jako chlapi, kteří si honí péra, že to bude blbost. Potom si řeknete, je to luxus. A pak, že to zase upadá. Ale v celkovém součtu je to velice elegantní a imponující film. Nechybí tomu ani zábava a ani akční výstřelky. Dabing sice nijak neuchvátí, ale rozhodně je to dobrá filmová projekce. Já byl rozhodně spokojený. ()

• Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)
  • Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)
  • Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)