Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Filty

Svižné, vtipné, zábavné, napínavé, plné polonahých žen a ještě ke všemu se dovíte, jak vznikla vaše oblíbená internetová stránka. Co víc si přát? ()

KosiR_ksr

Velice povedený a zábavný snímek. Neobvyklá směs vypointované gangsterky s prvky zákulisních intrik a života mafie, k tomu trocha toho fetu, to vše zasazeno do moderní doby ovlivňované kyberprostorem. Díky příměsy krimi-gangsterského žánru má příběh větší spád a tah než je tomu ve filmech jako Piráti ze Silicon Valley nebo The Social Network (na druhou stranu některé bizarní situace mi občas ne zcela seděly k příběhu, co má být založen na skutečných událostech a snaží se do jisté míry i realistickým dojmem tvářit). S klasickými krimi a gangsterkami ovšem lze jen těžko srovnávat. Bohužel chvílemi tomu trochu chybí konzistence (jakoby scénáristé a/nebo režisér s touhle nabitou směsí příliš zatřepali). 70% ()

heihatchi

Vcelku povedenej film, kde mě nejvíce zklamal ten matoucí začátek, když se skákalo od jednoho k druhému, po tom už to ale bylo jen lepší a lepší. Nejvíce mě zde ale překvapil výkon bráchy zlomenýho rypáku, to bych do něj neřekl! ()

Bozvav

Přiznám se , že mne to moc nechytlo. Zkusím znova až budu mít náladu. Zatím dost rozpoluplné pocity. Tak 45%. ()

ink flo

Takovej trochu Vlk z Wall Streetu z Wishe, ale dobrý. Klasika voiceover provádějící celou dobu dějem, inspirováno skutečnými událostmi z divokých let počátku internetu, potažmo online porna, do toho ruští mafiáni, koks, afghánští teroristi nacházení a sestřelovaní na základě jejich účtů na porn sites atd. Zajímavý je přečíst si tu background story, borec podle jehož storek je to natočený totiž zároveň ten film produkoval a dělal během toho podobný poděly jako v tom filmu. https://www.cbr.com/middle-men-movie-little-know-trivia-audrey-dawns/ ()

BOURQUE

Film o tom, ako vzniklo tzv. IP (Internet Porno). Režisér využil svoje možnosti a natočil celkom zábavný a dobrý film. Scenár je celkom dobrý, kameraman má cit a hudba taktiež pasuje. Samozrejme bez trojici L. Wilson, G. Ribisi a G. Macht by film stratil veľa na svojich kvalitách. Hlavne pán Ribisi exceluje – už kvôli tomu sa na to oplatí podívať. Krásne baby sú samozrejmosťou. Osobné hodnotenie: 86% (****) ()

Hapretor

Celkem koukatelný snímek o dvou totálních hovadech, co vydělali miliony, ani nevěděli jak a proč a byli pořád zhulený. A pak že tráva snižuje mozkovou kapacitu?! - Místy i vtipné. Jen obsazení mi nesedlo. ()

Rockerman

Tak tohle se moc nepovedlo. Téma s takovým potenciálem by mohlo být zpracováno lépe. Nevím do jaké míry je to podle skutečnosti, ale je docela možné, že první pornostránky na internetu vymysleli právě takoví kreténi. Děj je vyprávěn hlavní postavou, což by nevadilo, ale i tak nemám z toho úplně nejlepší pocit. Chvilku zábava a chvilku nuda, takže průměr. ()

greenlord

povedeny mix zanru, kde je komedie spise poskrovnu a obstaravaji ji zejmena wayne a buck (ribisi a macht), coz jsou fakt neuveritelny kousci. libil se mi i luke wilson a james caan tak trochu zavzpominal na consiglieriho ()

KNTRFKT

Uplně si dovedu představit, jak se většina zdejších uživatelů, co na film koukala se svojí drahou tříčtvrtinou (dříve možná polovičkou), kroutila a ujišťovala ji, že na takovéhle ohavnosti v životě nekoukala a ještě to odpřísáhla na život jejich yorkshira. Manželky se pak spokojeně tetelily, jak to dobře sehrály a už se těšily, až za sebou manžílek zabouchne dveře fabie a ony si budou moct pustit toho týpka, co by je klidně vojel jako bígl, pěkně v uniformě jako fízl. Samozřejmě, že si ze zásady nepřiznaj, že důvod, proč starýmu nestojí Pelé neni ten, že denně spořádaj půl kila uheráku a spláchnou ho třema litrama coly, načež se odvalej k Ordinaci, nebo ještě hůř-k Ulici. Film jako takovej neni ničim převratnej, ale věnuje se mýmu oblíbenýmu žánru a co deset minut na vás odněkud vybafnou vnady, tudíž to lehce udrží vaši pozornost. Děj taky neni náročnej. Je to o tom, jak se tamten dá dohromady s těma a sejmou tamtoho, co je převlečenej za jinýho, takže to pobere i kdejaká lopata. Samozřejmě by se zhlédnutí téhle ohavnosti měli vyvarovat všichni puritáni, kteří si jednou za měsíc vlezou pod peřinu se svou milou a za cílem neřízené produkce malých retardů 2 minuty unyle funí, načež celou taškařici zakončí ohavným skřekem, připomínajícím znásilnění Bilba Pytlíka. No a na závěr jedno moudro: "Když se pozorně podíváš, uvidíš, že je tam víc jak jedna děvka." /James Cole ()

Kingjiri

Z Prostředníků jsem docela zklamán, protože jsem očekával, že půjde převážně o komedii. Pár vtípků a hlášek tu bylo, ale ty byly téměř všechny vyčerpány na jejich samotném začátku. Pak to nějak přestávalo mít grády a zábavnost spadla na průměr až lehčí podprůměr. V průběhu celého filmu se zde ještě objevilo pár zajímavých scén, ale žádná z nich nebo snímek jako celek mi určitě v hlavě dlouho nezůstane. Je to docela škoda, protože prodávání porna přes internet jako ústřední téma nabízelo mnohem větší potenciál. Možná to chtěli tvůrci udělat co nejvěrněji skutečnému příběhu, ale občas mohli něco ještě trochu více "přibarvit". Dávám tři naprosto průměrné hvězdy. ()

Castielo

Miluju podobně napínavé životopisné díly(jako třeba kokain, obchodník se smrtí nebo beautiful mind). Nebylo to až tak kulervoucí jako obchodník se smrtí, nebo tak silné jako kokain. Ale všechno skvěle fubngovalo. A když tak o tom přemýšlím. Tak ty 4* jsou málo, protože mě nenapadá žádná chyba. A ačkoli to nebylo tak úžasný jako už výše zmiňovaný kokain, těch 5, ikdyž slabších, hvězd to dostat musí:-). ()

Jeand´Boa

Kus moderní historie zachycený do velmi příjemného snímku, který přináší přesně to pobavení, které v mnohých případech současným filmům chybí...zejména pak musím vypíchnout Wilsona, který mne až překvapil, neboť do současné doby jsem až tolik přesvědčen nebyl, že by mohl hrát na úrovni, která si zaslouží zvláštní připomenutí. ()

cerbygerby

No musím říct že se mi do toho filmu ani moc nechtělo, protože jsem na něj koukal včera večer v noci, a říkal jsem si jestli ho dokoukám a nebo si mám jít lehnout...ale po přečtení komentářů, srovnání s The Social Network a známýma a sympatickýma hercema jsem se rozhodl že tomu dám šanci a rozhodně jsem udělal dobře... film je na stejné bázi jako zmiňovaný netw. ale s tím rozdílem že tady jde o porno průmysl a navíc je to založeno také na pravdě i když určitě detaili jsou upravené, mě to opravdu bavilo a já dávám 4* a 80% ()

Koprska

Pořád povídám, že v tomhle je neskutečně cashe a jen se to válí na ulici :-) Tenhle snímek je ukázkou, jak to kdysi někdo začal sbírat :) ()