Osamělý jezdec

• USA The Lone Ranger (více)

Starý indiánský válečník Tonto vypravuje malému Willovi příběh o tom, jak se z muže zákona Johna Reida stala legenda spravedlnosti. John se vrací po letech na právnické škole vlakem do svého rodného města Colby v Texasu. Netuší, že ve vlaku jsou převáženi dva vězni - indián Tonto a násilný vrah a lupič Butch Cavendish, kterého chytil Reidův bratr Dan, místní šerif. Jenže vlak je napaden desperáty, ti Butche vysvobodí a vlak pak vykolejí. Tonto i John se z trosek zachrání a John trvá na tom, že indián musí být postaven před řádný soud. John se proto rozhodne pomoci svému bratrovi. Se šesti pomocníky šerifa vyrážejí po Butchově stopě. Parta pronásledovatelů je vlákána v průsmyku do pasti a všichni až na Johna jsou zabiti. Zachrání ho indián Tonto, který za pomoci magie muže na pokraji smrti promění v Osamělého jezdce. (TV Nova)

Mezonito

Film je stejný jako A.J.Rimmer - Každá jednotlivost je v pořádku. Je disciplinovaný, organizovaný, naprosto oddaný své práci a vždycky má u sebe tužku. Výsledek: Naprostý magor, kterým pohrdají všichni, krom lodního papouška. A to jen proto, že žádného nemáme. Bohužel... ()

JoeSO

Hezká, svižná, milá akce. Celkem originální nápad. Líbilo se mi to asi více, než většině, a čas strávený v kině celkem rychle uběhl. ()

mstychov

Zajimavej film. Nektery sceny by hlavni hrdinove neprezili, takze u toho jsem se spis musela pousmat. I presto, ze nemusim nasilne filmy, kde je krev, tak tady to bylo podane a zobrazene tak, ze mi to nevadilo. U scen jsem tedy nemusela schovavat hlavu pod polstar. :) Herecke obsazeni senzacni. Pribeh byl hodne zajimavy. Co me stve je, ze ten osamely jezdec nezustal s Ruth. (nevim jak ji rikali ve filmu) ()

Saxos

Další z filmů dokazujícím, že železnici na divokém západě postavili vždy jen lumpové, že prachy a jiné hmotné statky jsou nadevše, že Johnny Depp mě baví. ()

KukulienkaHO

Film je v celku fajn, ale nie je to pravý western. Jediné, čo mi vadí je niekedy až trápny humor, ale zase nehovorím, že som sa v určitých situáciach nezasmial. Je mi trochu ľúto, že Gore Verbinski odišiel od Pirátov, z ktorých sa bez jeho taktovky stala... slušne povedané sračka. P.S.: Akčné scény s vlakmi sú famózne. ()

Pan.Antonin

Kdyby měl celý film tempo jako závěrečná akční půlhodina, dávám pět a řadím mezi nejlepší filmy. Ale protože nemá, musí postačit lepší čtyři. Pár horších pasáží se vyskytlo, přesto nakonec převládá spokojenost. A Hans Zimmer je génius, použít ve finále Rossiniho Williama Tella byl parádní nápad. ()

lopez36

Trošku přitažené, ale mě to velice uspokojilo sice má film trochu slabší chvilky, ale to se dá opomenout. Film je plný různých vtípku, kterým si i člověk pousměje. Nejlepší z celého filmu bylo posledních 20 min. 95% ()

Ma_mo1985

Film jako takový není špatný a když je na scéně Johny Depp tak prostě baví. Ať už je to humorem či hereckým výkonem jemu vlastním. Příběh ničím extra nepřekvapí, prostě další western se zrodem železnice. Co bych ale filmu vytknul je jeho délka. Kdyby nebyl tak hrozně roztahanej… úplně zbytečně… dal bych i 90%. Protože by zbyla jen čistá akce, přestřelky a humor Johnyho. Bohužel tomu tak ale není. Spousta vykecávání a prodlužování prostě k ničemu. Jen k nasranosti diváka. Pokud budete mít trpělivost a dokoukáte titulky dejte vědět kam až Johny dojde, díky. ()

dwarwen

V kině jsem si připadal jak na houpačce. Je to hrozně nevyrovnané. Výborné scény a dobrou akci střídá infantilní humor a natahování. To je doba, než se to konečně rozjede.Zahrané to je slušně o tom žádná, akce mohlo být mnohem víc a i toho koně bych bral. Ale ty WTF králíci? ()

MakinaB

Jack Sparrow se převlékl do indiánského a začal běhat po vlecích o to to, ale byla větší zábava. Věděla jsem do čeho jdu. Johnny Depp opět bravurní a já se smála. I přes to, že má film 151 minut u kterých jsem se bála, abych se už nenudila. No ani mi to nepřišlo, nestihla jsem se nudit. Nejlepší scény byly na začátku a na konci a v hlavní roli vlak. Frčí hlášky, Armie je sympaťák a ten kůň fakt magor. Když pomineme jistou extrémnost a to že Zimmer neměl zrovna svůj den, musím říct, že jsem si film užila, bavila jsem se a byla to dobrá volba. Nečekejte nic hlubokomysléno, to u Deppa s chcíplou vránou na hlavě ani nejde :-D ()

Bob76

Až tak špatné to nebylo.Pravda, mohlo to byt o něco kratší ale i tak skvělá zábava. Depp i Hammer hrají skvělě. Letní oddychovka a nic víc. ()

Marlo

Po všech zprávách a komentářích co jsem četl na internetu jsem na tento film šel s menším očekáváním a čekajíc že to nebude taková pecka na který jsem od Verbinskiho zviklý. Chyba lávky. Film jsem si užil od začátku do konce. Furt se tam něco děje, mění se prostředí a postavy jsou též dobře napsány. A vizuál je bezchybný. Jediné co bych vytkl je přestřelená délka filmu a nějaké vtípky nefungují tak jak by měli. Takže co se týče zábavnostit tohoto snímku přirovnal bych jej k druhým pirátům. PS Fichtner si roly zloducha zahrál na výbornou... ()

Luciaaas2

Je to dobrá letní podívaná, lidi, nechápu tak nízké hodnocení. Depp sice vykrádá Sparrowa, ale jako indián nemá chybu. Prostě je to pán herec, který dokáže vnést postavě život a krásně tu postavu vyjádřit a prodat. Akční scény se mi líbily, možní tu stopáž bych o něco zkrátil ()

Siminko

V kine trávim veľa času a nemám problém zájsť si na jeden film aj 3 dni po sebe. V prípade The Lone Ranger som však rád, že som si ho pozrel až v posledný premietací deň. Tak silný emocionálny útok som v kine ešte nezažil. Opätovné vzhliadnutie by som určite nezvládol. Čo sa týka hlavných hrdinov,príbehu, réžie,výpravy či voľby úchvatného prostredia tu niet čo riešiť, všetko funguje perfektne až nadčasovo. Scéna s jedným nábojom nápadne pripomínajúca tú z filmu rýchlejší ako smrť, vlaková naháňačka či samotný rebrík do ,,neba,, = odkazy na naj westernovky všetkých čias. Ja sám som ich tam našiel určite viac ako 20. Ak bol Tarantinov Divoký Django akčnou lahôdkou z westernového žánru, tak T.L.R. je jeho mladším, príjemnejším ale určite nie menejcennejším bratom. Záverečná titulková scéna kedy hlavný hrdina kráča k západu slnka bola poslednou podpásovkou, ktorú mi The Lonely Ranger uštedril. Počas filmu mnou lomcoval hnev, súcit, radosť - chémia fungovala bezchybne :-) a ja som vyšiel zo sály so slzami radosti v očiach rostrasený ,,ako detva,, ;-) Michael Jackson bol kráľom POU, Elvis Rock'n'rollu a Hans Zimmer je KRÁĽ Soundtrackov. Svojou hudbou vydýchol dušu Pirátom z karibiku, Gladiátorovi, Skale, Rainmanovi, Batmanovi od Nolana, Sherlockovi Holmesovi či Kung fu pande alebo Madagascaru. Vniesol atmosféru a čaro do hernej Série Call of Duty-Modetn Warfare Ale aj zvýraznil ponurú a temnú stránku Filmov Black Havk down či Slzy slnka urobil z filmu Počiatok neopakovateľný klenot kinematografie no tento soundtrack je jeho Majstrovským dielom-počul som všetky jeho soundtracky a veru, že ich je cez 200 no tento je iný. Je to hudba ktorá sa vám už od prvých sekúnd dostane cez uši pod kožu, zaryje sa vám do srdca a rozbucha ho a v momente zlomí, aby sa vám potom rozoznela v ušiach až vám mráz prejde po chrbte a ako balzam vás opäť postaví na nohy aby ste to prežili opäť no ešte intenzívnejšie. PS: ak film len pozerám no nevnímam je to ako by som degustoval víno z plastovej fľaše niekde pri kauflande. B-) Ak máte možnosť choďte niekam k vode a večer do kina. The Lonely Ranger je mojím filmom tohto leta. :-) ()

BlackMolla

Musím říct, že jsem od Osamělého jezdce moc nečekala.. říkala jsem si, že je to jen zas přehnaná reklama a film bude o ničem.. ale jsem velmi příjemně překvapena.. celý film jsem se smála a fakt jsem ráda, že jsem na to šla zrovna do kina.. doporučuju! ()

Linsang

Přepálená stopáž, mega přepálená akce a Jack Sparrow na Divokém Západě. Toť mé hlavní dojmy z Osamělého jezdce. Jediný důvod vzniku tohoto filmu vidím v tom, že si Gore Verbinski a Johnny Depp chtěli zopakovat oboustranně přínosnou spolupráci z dob Pirátů z Karibiku a tak natočili tuhle její verzi na suchu. Jestli oba pánové počítali s tím, že diváci nadšeně a bez otázek přijmou jakýkoliv film, kde se populární Jack objeví, tak se minimálně u mě spletli. Za Johnnyho a jeho kopírování své nejpopulárnější role mi bylo až trapně. A kdoví, jestli nebylo trapně i jemu... Chápu, že to má být letní oddechovka, u které člověk žádnou hloubku nečeká, ale to neznamená, že se totálně rezignuje na veškerou logiku a v případě obou zběsilých scének s vlaky i na fyzikální zákony. Dvě hvězdy jedině za výpravu a sympatického Armie Hammera. ()

sha.piro

Jediné kladné pocity, co jsem si z kina odnesl, byly ty týkající se kostýmů a zvolených lokalit, ve kterých se nátáčelo (nejvíce mě zaujaly scény v kaňonu). Co se obsazení týče, podle mého nejlepší herecká dvojka nebyl žádný Depp s Hammerem, ale William Fichtner a Tom Wilkinson!!! Jinak mě film ani ne(po)bavil, nezaujal, nepřekvapil, prostě to byl film, který mě jen okradl o čas a který už nikdy více vidět nechci. Mé hodnocení vychází tedy nejvíce z obyčejného soucitu (vím, co to muselo stát úsilý sehnat tolik rekvizit, "postavit" město a železnici, namaskovat a obléct tolik herců, nebo naučit koně létat apod.), ale jinak ruce (a oči) pryč. ()

prometheusll

Celkem hezká westernovka od Disneyho.. Ale jak už je známo,je to Disney.. Osobně mi vadilo,že postavy byly nesmrtelné už od začátku filmu.. Dostalo mě například,když se na začátku rozbil vlak a vypadl z kolejí a Depp a Hammer z něho spadli,udělali asi 10 kotrmelců a nakonec dopadli o nějaký vagón-výsledek: Depp-jedna modřina.. Tohle mi hrozně vadilo.. Děj mě ale nesklamal,režie taky ne.. Ale sklamal mě Zimmer,který ani tak nedělal hudbu pro Osamělého jezdce.. Většinu tam hrál Rossini.. ()

Režisér Pirátů z Karibiku našel nový projekt

Režisér Pirátů z Karibiku našel nový projekt