Osamělý jezdec

• USA The Lone Ranger (více)

Starý indiánský válečník Tonto vypravuje malému Willovi příběh o tom, jak se z muže zákona Johna Reida stala legenda spravedlnosti. John se vrací po letech na právnické škole vlakem do svého rodného města Colby v Texasu. Netuší, že ve vlaku jsou převáženi dva vězni - indián Tonto a násilný vrah a lupič Butch Cavendish, kterého chytil Reidův bratr Dan, místní šerif. Jenže vlak je napaden desperáty, ti Butche vysvobodí a vlak pak vykolejí. Tonto i John se z trosek zachrání a John trvá na tom, že indián musí být postaven před řádný soud. John se proto rozhodne pomoci svému bratrovi. Se šesti pomocníky šerifa vyrážejí po Butchově stopě. Parta pronásledovatelů je vlákána v průsmyku do pasti a všichni až na Johna jsou zabiti. Zachrání ho indián Tonto, který za pomoci magie muže na pokraji smrti promění v Osamělého jezdce. (TV Nova)

Agnostik

Opravdu jsem nečekal tak nízké hodnocení.Pro mě je to opravdu skvělá odpověd na slavnou trilogii Pirátů z Karibiku,ovšem v tomto případě odehrávající se na Divokém západě.Humorně pojaté a plné zábavy,přesto je ve filmu dostatek napětí a výpravnosti příběhu.Johnny Deep je naprosto osobitý a opět v roli která je na jeho osobu jako vyšitá.Výborné 90%! ()

Mark1983

Myslím si,že tento film docela ujde jako koukatelný průměr (nic extra od toho nečejte) spíš tento film berte jako oddechový film pro sobotní,či nedělní odpoledne pro zahnání všední nudy.Tedy - pravdou je,že se ve filmu nachází poněkud nudnější pasáže,ale v akčnějších scénách by divák o nudu zakopnout neměl.Alespoň já ne. ()

klaranapoli

Nějak stále nechápu o čem tento film je a nijak zvlášť to nebylo super, ale pobavil mě. Opět jsem se přesvědčila že Johnny nikdy nezklame. ()

WhiteKokser

Celkem nechápu první hodnocení a kritiky . Dle mého názoru se jedná o solidní blockbuster se slušným příběhem, dobrým hereckým obsazením a skvělým soundtrackem (Zimmerův kankán nemá chybu). Poslední půl hodina mě nedovolila odtrhnout se od obrazovky a hltal jsem každý záběr (rozhodně si to dám ještě jednou). Jediné co bych vytkl je délka filmu, ale jinak poctivé 3 hvězdy zaslouženě. ()

petrussa

Veľmi úbohý pokus Verbinského o ďalší hit. Miestami som mala pocit že pozerám Pirátov Karibiku vo western verzii. ()

Nataly205

Film s prehnane dlhým dejom, jediná záchrana je starý známy Johnny Depp. Je tu veľa zbytočných pomalých scén, ktoré človeka nijak nepotešia ani nevystrašia. Opakovaný dej, Depp mu pomôže a Hammer chce spravodlivosť, očakávané a nudné. Naozaj jediné fajn je humor, ktorý tento film zachránil. Jedna hviezdička za humor a druhá za Deppa. ()

schindler

Prvních 25 minut nemá chybu, nechybí humor má to grády. Závěrečná vlaková scéna doplněná skvěle zvolenou hudbou taky určitě nezklame. Ale ta dvouhodinová výplň mezi těmito úseky mě nějak nesedla. Johnny Depp si na sebe trochu upletl bič, po všech těch roztodivných postavách, které za poslední roky hrál patří postava zmateného idiána do šedého průměru, takže za mě za 3 hvězdy. ()

pesbara

teda to je hodně zmatená záležitost. Ze začátku to vypadá dobře, pár výbornejch nápadů, ale čím více se blíží konec, tím více se chce spát ()

Kinderr

Poměrně zdařilá komedie ze západu. Od Deppa jsem čekala tedy daleko více, že bude mít trochu jinou roli ne jen pomateného indiána. Samozřejmě ke konci filmu už opět dosti přehnané a absurdní, tím myslím hlavně honičku na dvou vlacích kde se neustále schazovali dolů a vy jen čekáte kdy už bude konec. ()

zekon

Nečekané. Já myslel že začíná western a ona je to jízda v duchu Pirátů!! Kombinace Depp, Bruckheimer a Zimmer je smrtící :) Příběh nežeby tu nebyl, ale ta akce, vtípky, žádná nuda, triky a do toho Depp. On prostě tím Sparrowem zůstane už navždy, ty jeho ksichty, to se nedá :-D Já se bavil a o tom ten film má být. Lepší 4 to rozhodně je i za králíky :-) Těžko říct jestli by to bylo tak dobré bez Deppa, asi ne. ()

zeromen

Nechápu to nízké hodnocení, zřejmě samí kulturní barbaři jsou zde registrováni. Můžu s klidem říct že Osamělý jezdec nemá chybu, rozhodně lepší než taková polokravina jaká je třeba Piráti z karibiku 4. Rozhodně doufám o natočení dvojky. ()

Diceros

Zajímavý film. Příběh super a není úpně tak přímý jak se zdálo takže super, Depp a jeho vtípky ala Sparrow super, hlavní role jo dobrý ačkoliv mohla občas víc zářit, nepřítel jako Fichtner super, akční scény super, efekty super... Tak proč ve výsledku 3*? Nevím prostě tomu něco opravdu chybělo. Zpočátku se to zdá být zdlouhavé ale přitom zde vtípky jsou a dobré seznamování s příběhem taky... můj názor je že zaprvé tomu chybí zpočátku ten sexepíl a napínavost co by to povýšil a co by vás vtáhl do děje, asi je ten začátek opravdu zbytečně natahovaný. A zadruhé mě přišlo že v první půlce filmu snad ani nebyla hudba a zvukové efekty atd a přitom hudbu dělal Zimmer. Bylo to strašně ale strašně tichý... Ikdyž Depp hláškuje a dělá své dobré gegy tak když jsou prostě v samotné pustině bez okolí, bez efektů, bez akce a hlavně bez jakéhokoliv zvuku, hudby, nebo další hlásky v pozadí a po vydání gagu je několik vteřin naprosté ticho tak je to tak nějak zabitý a nedotažený a působí to nudně. A nechápu proč tomu tak je když na konci filmu je vše naprosto vpořádku. Možná kdyby začátek více odsejpal a nebyl tak natahovaný, a byl doladěn zvuk v první polovině tak by bylo super. Ale takto ne... za 3* ()

Lucka07

Tak praštěnou westernovku jsem ještě neviděla. Scénáristé se jistě nechali inspirovat akčními scénami z Kobry 11. Ze začátku celkem nuda, ale zbytek mě pobavil. ()

fabregas1

Disneyho klasika, nic světoborného, ale podívat se na to láká. Johnny Depp a Jeho gesta pořád dokážou pobavit avšak už je to pořád dokola. Film je málo atraktivní, prázdný a nekonečně dlouhý! Ke konci se rozpoutá alespoň trochu zábavné akční finále, takže spláchnout tuhle drahou záležitost nemůžeme. ()

MyFairLady

Uplne v skratke: ked zoberiete celu zostavu a pribeh z Piratov a hodite ich na divoky zapad, vznikne z toho Lone ranger. Depp ma vo svojej kariere plno skvelych postav, tak preco v prave v pribehu, kde ma trpiet traumou z detstva, stavia na kapitana, namiesto napriklad Edwarda (Scissorhand), ktory by sa hodil omnoho viac, je zahadou. Prilis dlhy film na dlhe nedelne popoludnie pre celu rodinu. A stihnete pri tom aj urobit kavu a skontrolovat maily. ()

A.MacGyver

Co to má jako být? Western? Komedie? Sci-fi? Pohádka? Akční? Od všeho něco a vlastně nic. Závěrečná scéna s vlakem? To mysleli vážně nebo chtěli vyzkoušet co na to lidi? Odpad všech odpadů. Dávám hvězdičku za Deppa, i když si myslím, že vykosťuje Jacka z pirátů.... ()

markusnakus

Překvapivě koukatelný a zábavný. Čekal jsem Piráty z Karibiku ve westernovém podání a částečně je to pravda, přesto se podařilo film prodchnout nepřehlédnutelnou poetikou starých westernů např. od Sergia Leoneho. Scény, jako střet čtyř jezdců s indiány, zjevně odkazují právě na jeho a další klasické filmy, přičemž nejde o trapné kopírování, nýbrž povedené vzdání holdu klasikům. Bohužel poslední dobou musí asi každý hollywoodský film vrcholit totální destrukcí a scénami popírajícími veškeré myslitelné fyzikální zákony, s čímž jsem tady počítal, ale přesto přefouknutý závěr, s už přehnaně šílenými scénami na železnici, filmu zbytečně ubral. Jinak děj celou dobu člověka svižně unáší na vlně čiré akční zábavy, okořeněné četnými hláškami a situační komedií. Přesně k tomu byl tenhle film natočen a účel určitě splnil. ()

Mates Hradecky

Shlédni, pobav se a zapomeň. Ovšem po filmové stránce ukázka poctivého řemesla. V několika scénách možno vystopovat inspiraci klasickými westerny Leoneho. Na blockbuster nadprůměrné. ()

Režisér Pirátů z Karibiku našel nový projekt

Režisér Pirátů z Karibiku našel nový projekt