Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Kofolacik

Urcite to bol film pri ktorom robeni mali herci vela zabavy, skoda ze sa to neprenieslo aj na divaka. Cakal som od tohto ovela viac... obrovske sklamanie... 6/10 ()

bakeero

Nejvíc musim obdivovat režiséra, popř. producenta, že na tohle sehnali peníze a dostali do toho známý herce. Ten film je totiž absolutně o ničem :-D Ale svojí osobitou atmosféru to má. ()

ecis

Scenka za scenkou, ulet za uletom, bez akychkolvek velkych dejovych ambicii. Herecka zlozka, na vrchole s maximalne si uzivajucim Clooneym, je excelentna. Skoda absolutne humorne prepadnutemu zaveru. "Divno-pohodovy" snimok, ktory pobavi. ()

RajAthen

Bohužel, nelze než souhlasit, že obrovský potenciál, který mě oslovil z traileru, celkového šíleného nápadu a zúčastněného ansáblu, se využít nepodařilo. Vinu na tom má scénář, který zkrátka dodýchává už v první třetině a na konci nejen, že je již po smrti, ale začínáme se v něm pitvat. Jako hotový pokrm je nám totiž překládám takový kočkopes-není to dost zvrhlé a ulítlé jako Big Lebowski, ani to nemá potřebnou pointu, aby vznikla satira. Závěrem by mě zajímalo, nakolik je tento příběh podobný skutečnosti, jak nám tvůrci podsouvají. Z hudebního doprovodu bych vyzdvihl More than a feeling od skupiny Boston. ()

jda23

Dalsi lep na muchy v drahom obale z medu. 55 %, sprosty scenar s napaditym nametom. všetci prezieraju "nejakou" výstupnosťou, ktorá sa dá najviac veriť Bridgesovi, McGregor klasika, dalsi herci nevedia, co maju hrat alebo experiment bez cesty. ziaden pribeh a velka snaha, za to male hallo. Ano o filme som predtym vela nepocul, resp. nebolo o nom vela pocut. Takto zbytocne natocena projekcia pri takomto hereckom obsadeni pripomina skor reklamu na Snickers, lenze ma hod a pol a nie a nie začať. Tri za to, ze sa necham uplatit sladkostami. ()

Tamten

Je to takové - eeeee - divné. To není film, o kterém bych mohl říci, že se mi líbil, on není nijak zvlášť pěkný či zajímavý. To není film, o kterém bych mohl říci, že se mi nelíbil. Ono je v něm něco, co nutí se na něj koukat a neodejít. On je prostě divný a těžko říct cokoliv jiného. ()

E lan

Zajímavá podívaná založená na výborném promyšleném scénaři, úměrně vcítěnými herci (Clooney a McGregor, trochu hůře pak Spacey) a dobře promyšleným závěrem. Jen to tolik nechytlo jak bych si na **** představoval, nevím čím to je. ()

Louie

Než radost je to spíš smutek na naprosto promarněným tématem, které se dalo zpracovat mnohem líp, než je ve výsledku tahle nemastná neslaná hollywoodská podívaná.... ()

Nekroskop

Je to strašná blbost. Při natáčení nejspíš LSD nefigurovalo jen ve scénáři, ale i na place (pravděpodobně ve vodě). Když si však zpětně vybavíte všechny ty scény, musíte se smát. Já tedy určitě. Navíc Clooney je vážně skvělý. ()

m_a_c_a

Zase jeden z filmů, kdy je trailer mnohokrát lepší než celek. Chvílemi zábavné, avšak na můj vkus až moc ujeté. ** aspoň za herecké obsazení. ()

waska

Rozhodně jsem si od toho sliboval víc, když kolem toho bylo tolik povyku.. S trochou nadsázky můžu říct, že to bylo naprosto o ničem, nebýt opravdu dobrých herců, na které bylo zážitek se dívat. Jen díky tomu nelituji peněz za lístek do kina. ()

wacheksite

?? Prostě nic ... O tomhle filmu jsem od spousty přátel slyšel, jak je skvělý. Bohužel, je o ničem. A neni ani vtipný. Takže ** a víc ani ťuk, a to jen diky Clooneymu. ()