Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

CrazyLom

Salbší čtyřka. Příběh uplně o ničem, moc se toho tam neděje, ale díky kratší stopáži film utáhnou hlášky a vy(h)kulený Clooney. Zasmál jsem se dost a větší ambice než pobavení pro deštivé odpoledne jsem od filmu ani nečekal, takže jsem spokojený. ()

Ben Nevis

Skvělý prequel k Hvězdným válkám o tom, jak vznikl Obi van Kenobi. :-) Pobavilo mě to, i když to byl takový mišmaš od Mulderova "I want to believe" po kritiku operací v Iráku. Skvělé WTF. ()

Wallis3 odpad!

Plno známých ksichtů v počinu o ničem. Nejvtipnější tam bylo, když se jeden z největších rytířů řádu Jedi (McGregor) ptá, kdo to byli rytířové Jedi. Ale to, hádám, s filmem nemělo nic společnýho. A bohužel to nezachránily ani ty kozy. :-D ()

Jeand´Boa

Herecky spanilá jízda, která přesně dokázala vyvážit všechny podstatné složky pro vydařenou inteligentní humornou podívanou...ničím se nepodbízí, přesto hned uchopí...nic nepřehání, přesto je velká... ()

lxbch

Muži, co zírají na kozy (to jsme asi všichni) je moc příjemný počin. Není to komedie, ve svém pravém slova smyslu, je to film, na který se mi moc dobře koukalo, kdy jsem se celkem hodněkrát zasmál, který má úžasnou hudbu a neuvěřitelně sympatické herecké obsazení. Nenudil jsem se ani na chvilku. ()

Modus

Trailer sliboval nejšílenější komedii této zimy, která měla vybočovat z té řady tupých požitků, nic takého se nestalo, a pro mě se z toho stalo, jedno velké zklamání...Je zarážející, že se nechalo uchlácholit takové množství kvalitních herců, to je také jediné plus, právě oni vyvažují, nebýt jich, snímek by upadl do podprůměrné propasti...Chybí tomu ta drzost, sice to vypadá že si scénáristé dělají legraci z U.S.ARMY ale opravdu to jen tak vypadá... ()

mildaaa

Pořádně jsem nevěděl jak tento film ohodnotit. Rozhodně má supr nápad a některým hláškám jsem se opravdu smál, ale ve výsledku, především ke konci, jsem se chvílema nudil. Jinak Clooney opět parádní. Po 2. promítnutí jsem 1 hvězdičku ještě přidal ()

Yojimbo

Někdy zkrátka řada skvělých herců vyváží nedoladěný scénář, takže místo komedie se po většinu času musíme spokojit s hereckým koncertem. ()

foundation

Herci a herecke vykony na maxime. Kazdy odovzdava filmu len to najlepsie. S ostatnym je to trochu horsie. Tema je aspon pre mna velmi zaujimave, o podobne veci sa zaujimam uz velmi dlho a nedavno som narazil na nejake dokumenty prave k tejto konkretnej udalosti. Ale kedze ma ten film nalepku komedia rozhodol som sa ho pre tentokrat tak aj brat. Jedna sa o priemernu zalezitost ale s niektorymi silnymi, mozno az genialnymi momentami. Da sa povedat ze film celu dobu nenudi alebo aspon, svetlych chvil je ovela viac ako tych nudnych. Mne ako velkemu fanusikovi Star Wars napriklad prisla genialna scena v ktorej McGregor a Clooney sedia v izbe oproti sebe a v strede dialogu sa zrazu McGregor absolutne nechapavym vyrazom na tvari spyta : What? What s the Jedi Warrior? :D Aj cez toto vsetko ale jaksi z hladiska cistej objektivity nemozem ist vyssie ako na nejakych 65 percent a prave pri tomto filme by som rad moje subjektivne pocity odlozil..Ale kedze som tento film necakal pol roka dopredu a nevrtal sa v kazdej novinke ktora bola ohladom neho vypustena do sveta az kym nebola premiera tak som vobec nebol sklamany. Prave naopak. Prijemne prekvapenie. ()

shereen

Obyčejně mám absurdní komedie ráda, Bridges a Spacey patří mezi mé nejoblíbenější herce, ale tohle byla trochu nuda. ()

Harts

výjimečně praštěná komedie, která si hraje na reálný film a normáln lidi je fascinující, zasmál jsem se dost ()

darkreider

Waw, to je ale psychadelický film. Logiku a zdravý úsudok berie útokom a so satirickým vtipom mu to celkom ide. Celkom ma to bavilo, to nebudem popierať. Dokonca mám tendenciu pridať 4tú hviezdu(čo som aj práve urobil). Je tu zopár skutočne vyhmátnutých vtipov vo forme extrémne debilných (v dobrom) dialógov. Ako má tento počin pôsobiť na diváka nevedia poriadne asi ani tvorcovia, ale u mňa si miesto na svetlej strane našiel. ()

Spiz

Sem tam jsem se zasmál, Jeff Bridges jako hipík apod. Ale takový hvězdy, kteří neměli co předvést... ()