Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Kothy

Tohle je hodně střela mimo. Ani herecké obsazení to nezachrání. Nebo snad někoho láká film o těchto "jediích?" :D ()

teutates

Ani neviem o čom to vôbec bolo... pomerne šialené, taktiež by som súhlasil s coenovsky "líznuté", avšak 94min nevravím ubehne ako voda, ale o no je to o všetkom a následne hneď o ničom. Daná smotánka potešila, hlášky boli fajn inak paranormal activity na LSD... asi veľké očakávania no a nakoniec žiadna sláva 5-6/10 ()

swamp

Clooney a Bridges celkem baví, ale jinak se jedná o čistý průstřel, na který si za chvíli nevzpomenu. ()

Ant

Kvalita obsazení bohužel neodpovídá kvalitě výsledného díla. Dvě třetiny filmu mi připadali absolutně o ničem, plácání na poušti a hypnotizování mraků neznamají dobrý příběh. Ale... naštěstí film nakonec nabere nějakou formu a konec to parádně završí. I tak by se z takového skvělého tématu dalo vytřískat daleko víc. ()

pm

První polovinu filmu bych s klidem doporučila jako antidepresivum: tak úchylnou ideologii jeden hned tak nevymyslí, opravdu jsem se nasmála, až se divím, že mně nevyvlekli ze sálu. Hlubších podnětů k zamyšlení by se taky našlo, nic to ovšem nemění na tom, že ani skvělé obsazení a chytlavé songy filmu nedodaly další rozměr. ()

predators

K tomu, abych viděl, jak George Clooney osvobozuje stádo koz, jsem se musel prokousat 90-ti minutami neuvěřitelné nudy. A nevěřil jsem tomu ani jako parodii na americkou armádu nebo jakoukoliv armádu. A i teď, po deseti minutách nevím, o čem to vlastně bylo. A vsadím se, že to nebudu vědět ani zítra. Hmm, a ať na to zírám, jak chci, tak ten mrak né a né rozehnat... 20% ()

Slarque

Postavy, které hrají Clooney, Bridges a Spacey, jsou sice herecky i divácky vděčné, ale na dobrý film to nestačí. McGregor je jen divákův průvodce po švihlých postavách kolem a všechno odvypráví komentářem. Scénář má dost slabou úroveň, jsou to sem tam silnější scény nějak ledabyle pospojované do něčeho, co se tváří jako celovečerní film. Neříkám, že jsem se nebavil, ale ne tolik, co téma dovolovalo. ()

Bachy

Absolutně splňuje všechny aspekty výrazu "Nevyužitý potenciál". Bohužel mě to velmi zklamalo. Spousta nápadů a jeden hlavní nosný. Parádní obsazení. A všechno k ničemu. Je tu obrovské množství vaty a jedno velké vyšumění. Hodně mě to mrzí. Rád se na film časem podívám znovu, ale tentokrát jsem se dost nudil, což jsem absolutně nečekal, zvláštně s takovou stopáží. ()

eLeR

Vzdávam ti hold ... a padajúci Bridges, Spacey pištoľ v ústach ... Páni, kručí mi v břiše ... a pár iných Ftípkov. Herecká elitka tak trošku ... ale čakala som viac. ()

iamek

Kdybych neviděl poster tak bych myslel, že protagonisté čumí na trošku jiné kozy. Snímek ma sice jedno z nejlepších obsazení, ale ani tohle ho nevytáhne z průměru. Trošku mi připadá, že snímek je odfláknutý a nedotažený. Proto muzím dát hodně slaboučké 3*. ()

Chrustyn

Jeden z humorných pohledů na válečný konflikt s hvězdným obsazením a řadou opravdu povedených scén. Je to jedna z těch komedií, která se jako celek řadí k průměru a to především nedostatkem vtipných scén ale pokud už se zde nějaká taková scéna objeví je většinou geniální. Je veliká škoda, že film více negraduje, vtipných scén je v něm opravdu pomálu a konec je vyloženě nudný ale za těch pár výstavních kousků a skvělé obsazení ty 3* dám. Mělo to ale našlápnuto na mnohem víc. ()

dopitak

Film, kterému uškodila žánrová rozbitost. Chtěl by být komedií, ale místo vtipů střílí jen slepými náboji s příměsí LSD. Možná je to kultovní záležitost pro Američany, ale tuzemec nerozumí. ()

klerik

75% Podobne divný film ako MILUJTE SVOJHO ZABIJAKA, ale tu sa viac ťaží zo šibnutého scenára než dobrej réžie. Ako celok je to dosť jednoduché, ale pár scén je nezabudnuteľných. Obsadenie McGregora ako rytiera Jedi bolo skvelé. To zaujímavé sa skrýva pod povrchom - napr. vynikajúca práca s mystifikáciou... ()

SeBig

Tohle nebyl můj styl humoru, moc jsem se nepobavil, ale obzasení je super a scéna kdy najedou na minu mě docela pobavila. ()

korbitch22

perfektní případ filmu úplně o ničem:-)šílená parodie na americkou armádu,brilantní břitký humor a plejáda skvělých herců,dělají z téhle šílené patlaniny,zatraceně vtipnou podívanou.jeff bridges jako vypálenej generál,jedi vojáci,procházení zdí a sjetej kevin spacey na lsd,nebo smrt kozy pohledem,to je tak debilně ujetý až je to vyníkající:-) ()

heyda

Nechci být moc krutý, ale když řeknu: "Koukněte se na trailler, nic zajímavějšího ve filmu není", tak budu mít pravdu. Ano je sice pravda, že se sešla dobrá skupinka topherců, ale tenhle film nesplňuje to hlavní a to žánr, protože jestli tohle je KOMEDIE, tak já jsem čínský Bůh srandy :-D Je mi líto, ale tohle se moc nepovedlo. 40% ()

mat.ilda

... aneb muži, co víc zírali na kozy než do scénáře předtím, než stvrdili svou účast na permanentní a poněkud unavující snaze o vtip, při kterém moje temná stránka toužila vyměnit pokusné kozy za scénáristu. ()

jojinecko

2,5*/5...Tento film je ako nepodarený guláš- niektoré ingrediencie sami o seba výborné, ale čo z toho, keď sú zamiešané do masy bez celkovo výraznejšej chuti a stratia sa. Dobrý herci, zámer a celková myšlienka utopená pod hrubou vrstvou nezáživnosti. Škoda... ()