Na cestě

Česko, (2006–2022), 255 h 19 min (Minutáž: 25–30 min)

Režie:

Jaromír Marek, Jiří Diarmaid Novák, Otto Kallus, Jana Počtová, Mojmír Kučera, Jana Boršková (více)

Série(24) / Epizody(587)

Na cestě s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. (Česká televize)

Recenze uživatele troufalka k tomuto seriálu (6)

Na cestě po Bavorsku (2015) (S16E16)

Zklamání. Bavorsko není jen Mnichov a Mnichov není jen Oktoberfest. Zde je mu věnována skoro polovina času. A to nejzajímavější - pestrobarevný průvod městem - vůbec neukázali. Když budu chtít vidět hodně chlastajících lidí pohormadě, stačí mi zajít na louku plnou Němců při Grand Prix. Budu to mít komplet - poblitou louku i s libozvučnou němčinou a vyjde mě to na desetinu ceny. Zugspitze pěkná (viděná v řadě jiných dokumentů), Orlí hnízdo pěkné (viděno mnohokrát i v dobových záběrech.) Letem světem, ve výsledku kde nic tu nic. ()

Na cestě po Hesensku (2016) (S18E10)

Porýní si zaslouží vlastní několikadílný dokumenty. Tady je to trochu letem světem, ale oko se pokochalo, nostalgické vzpomínky se dostavily, i nějaké nové informace se našly. ()

Na cestě po Černobylu (2018) (S19E29)

Po všech možných dokumentech a přednáškách mám pocit, jako bych tam sama byla. ()

Na cestě po středozápadu USA (2018) (S20E10)

Přírodní krásy Ameriky obdivuji, její kultura a způsob života mi zůstavají cizí. Namůj vkus příliš mnoho času v kasinu a málo v přírodě.Víc bych ocenila něco ze života v indiánských rezervacích. ()