poster

Lekce neslušného chování

 • Velká Británie

  Easy Virtue

 • Slovensko

  Lekcie neslušného správania

Komedie / Romantický

Velká Británie / Kanada, 2008, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Průměrná komedie o rozverné dívce, která se přižení do anglické, zásadové (rozuměj nudné) rodiny, jejíž život svým svérázným životním stylem, převrátí naruby.(29.10.2013)

 • Chermy
  ****

  Lovely! :-) Poválečný anglický venkov má neuvěřitelné kouzlo! Ale především britský humor tu hraje prim. Sarkastické špičkování čerstvé manželky mladého Johna a jeho matky, nebo cynické poznámky Johnova otce, vám udrží úsměv ve tváři po celý film. Četl jsem tu výhrady jako "komorní divadelní představení přibarvené exteriéry". No, já mám koverzačky rád a pokud vy také..... Nuda mě obešla velkým obloukem!(31.1.2011)

 • Boogeyman
  ****

  Jak mám rád Colina Firtha, zadumané hledění v dáli by nemuselo být jeho trademarkem, který musí cpát do každého filmu. Lekce neslušného chování je pěkný film, mám jistou slabost pro austenovskou Anglii a zde jsem si jí mohl užít do syta, přitom v pěkném vizuálním balení. Až na to Firthovo přemýšlivé čučení ( no jo, pan Darcy se nezapře) herecky perfektní, především Kristin Scott Thomas v roli typicky austenovsky hysterické matky. Příjemně překvapila i Jessica Biel.(2.8.2010)

 • dopitak
  ***

  Místy hodně trapné, místy naopak půvabně vtipné moderně pojaté retro s poměrně odvážným soundtrackem, který se mi však líbil. Ať už se v průběhu sledování postavíte na jakoukoliv stranu, určitě budete přinejmenším sympatizovat s Firthem a taky dost tušit, jak tohle může nakonec dopadnout.(6.2.2010)

 • ReneeS
  ****

  Mám ráda sarkastický humor, mám ráda toho komorníka a moc se mi líbil konec.(17.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace