Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

sAreOn

Taková průměrná teen komedie, která obsahuje pár hlášek, uměvných scének a asi stovku sexy holek. Na odreagování to bohatě postačí. ()

david666

Nic víc, než teenage srandu nečekejte - ale na odreagování je to OK. Není to až tak stupidní jak by se mohlo zdát po přeštení obsahu filmu. A pro chlapy tu máme navíc plno sexy koček:-) ()

luke86

Mě se to jednoduše líbilo od začátku až do konce a i sem tam nějaký dobrý vtípek proběhl. Dobrá oddychovka! ()

VUCAKO

Nemůžu si pomoct, ale mně to připadalo jako parodie na americké high-school poměry a dobře jsem se bavil. Asi tak jako při The Big Bang Theory - nesmí ti vadit, že si dělají srandu právě z tebe (pokud jsi "geek"). Pokud to autoři nemysleli jako parodii, tak je mi to úplně jedno.. ()

Marty_cihi

Naprosto výbornej film o dvou mega baličích, kteří hrají americký fotbal. Když se však dozvědí, že mají jet na fotbalový kemp někam do pouště, tak se raději "přifaří" na tábor roztleskávaček. S jediným cílem, užít si dokud to pujde. To jim vychází na jedničku, když však chtějí vzít roha, tak zjistí že chtějí být vlastně roztleskávačema a vrátí se zpět na soutěž.... Výborná komedie, která tu hodně dlouho nebyla. ()

Jamall

Klišé nad klišé s největší koncentrací sexy holek ve filmu. Kdykoliv pobaví, i když po úvodní třetině se tempo zvolní. ()

Flamik

To je prohibido, řek sem jim to španělsky, tomu museli rozumět. :D Hrozně laciný film, s největšíma kecama co sem za poslední dobu slyšel. ()

potapka02

Proboha! Hloupoučké dialogy, pár dobrých vtipů, půvabné bárbínky a roztleskávačské téma. Prostě film, kterej by někde měl být puštěnej na pozadí a lidi se občas zasmějou nějakému vtipu. ()

Filas24

Oddychová a velmi zábavná podívaná. Mohlo by se zdát, že je tento druh filmu už okoukaný, ale přesto Will Gluck vytvořil film na který se vždykcy rád podívám. Snad od začátku do konce jsem se smál a pokud někde byla nějaká trapná scéna...no to už tak u těchto filmu někdy bývá. ()

ludovit14

Keby som bol v tinegerskom veku,tak možno to nejako strávim.Ale inak strašne slabý úsmevný film.HOD:40,01.PS: škoda času! ()

Sajaman

Nečekal jsem, že bych se zase po dlouhé době pobavil u nějaké teen komedie. Po shlédnutí anglické verze jsem si tradičně zanadával na "výborný" překlad názvu do češtiny a po shlédnutí české verze jsem si zanadával na překladatele. Pravda, dost věcí se jim podařilo přeložit bez toho, aby nezničili pointu, ale originál je originál. Nicméně jsem se dobře pobavil, některé hlášky jsou nezapomenutelné - "My jedeme! My-my jedeme!" a samozřejmě - kdo z chlapů jim nezáviděl, kde jsou? ()

Mangus

Presne to, čo som čakal, chcel a potreboval. Dobrá komédia so sympatickou hlavnou dvojicou a kopou krásnych báb. Pár ,,dojemných´´ scén, ktoré to trocha kazia, ale celkovo nadpriemer. 7/10- musím trocha vylepšiť skóre na csfd. ()

xhonza5

Oddechová, trochu bláznivá komedie. Já jsem si v tom našel to své a pobavil jsem se. Trochu na způsob Prci, prci prcičky. Spousta holek, nějaká zábava a dva středoškoláci. Trochu jsem se tam viděl. =D Souhlas s Shit! =D ()

badett

Obyčejná teenagerská komedie, kterých už tu bylo a bude. Oddychovka s happy endem. Rostleskávačky, kluci co loví holky, kteří se změní jako mávnutím kouzelným proutkem. (klasika) Komedie se mi líbila proto 60% ()