Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

Tweetak

Pokud jsem se na to šel dívat s tím, že jdu do náctileté komedie plné ženských zadečků, tak jsem byl náramně spokojen. Kluci stírali a perlili po celou dobu filmu a princ si konečně našel svou vytouženou princeznu. Namátkou takovému roztleskávání před trenérem bez oděvu, no co dodat... ()

LemurKata

Mám opravdu ráda ten pocit, když od filmu nic nečekáte a on vás nakonec překvapí. Loudilové mají všechno, co by člověk v teen komedii očekával. A možná i něco navíc. Mile mě překvapilo, že hlavní hrdinové nebyli žádní looseři, jako tomu často bývá, ale naopak téměř profíci. Opravdu oddechový film se sympatickými herci, u kterého se člověk zasměje. Ve svém žánru je to rozhodně nadprůměr. PS: Panteří pozdrav byl opravdu skoro na 5 hvězd:) ()

P@\/EL

Poměrně dobrá komedie, která nabídne několik zdařilých srandovních scének a zajímavých hlášek. Osobně mi tenhle sport, jestli se tak dá nazvat, moc neříká. Děj je více méně předvídatelný a nic převratného nepředvede, nicméně rozhodně nenudí. Závěr taky nepřinese žádné překvapení, ale takový film prostě nemůže skončit jinak než happyendem. ()

dochvvv

Aneb jak udělat zábavnej film...vezmi asi 100 krásnej polonahejch holek, dva píchače, dvě buzny a tři kretény. Pořádně to zamíchej a vyjde z toho tenhle zábavnej drink na sobotní večer s partou kámošek a basou piva. ()

Pythonator

Všechna známá klišé USA teen komedií. Dva nadržení puberťáci a stádo nadržených roztleskávaček. Proč ne? Aspoň je na co se dívat. Teda až na ty buzeranty a vtipy s análním kolíkem. To už bylo i na mě moc a byl jsem patřičně s úsměvem po Boratovsku zhnusen. ()

teseth odpad!

Asi budu opět plivat proti proudu, ale jak mohl někdo tu číčovinu považovat za komedii to nechápu, protože mě asi většina těch "džouků" přišla naprosto trapná a nehumorná. Film totiž nenabídl ani jednu opravdu vtipnou scénku nebo narážku, která by trochu pobavila. Dějová linka je totiž naprosté bahno klišoidnosti, trapnosti a demence! Jejím hlavním důvodem natočení nejspíš bylo přinutit americké bárbie a keny dělat roztleskávačky. To by se mohlo takhle točit o aquabelách, baletkách atd... To fakt ne! Bůh nás chraň takových trapáren. Co bylo ale na tom všem to nejhorší byly herecké výkony. Ty byly naprosto tristní! Protože většina "herectví" spočívala v záběrech na kozy a prdel a ksichty rádoby adonisů, kteří š..ají jak králíci. Ano někomu to může přijít strašně coool a rád si vymaloval textil, ale to snad může brát lidi pod 15. Fakt asi nejsem takový "intoš" abych tomu dal víc jak 1*. ()

Little_Sawy

Fired Up je až zatraceně teen komédie při které se divák nesmí zamýšlět co, proč, jak ..a pak člověk dostane ku podivu Béčkovej nářez kde vidí dva pošuky který by šukali vše co má lasturu, tak se přepašujou na tábor kde je 300 rostleskávaček se kterými se dva vocasi mají v plánu telesně zblížit. Panteři byli docela a to fuckt, dosť vostrí krávy a já jsem měla žůžo pocit, jak to vše dopadne a kto komu dřív natrhne prdel. Hlavně tá ,,Co? To Já jen tak." mohla bejt dobrá psycho grill.. ()

soukyd33

Poznámka: Po skončení závěrečných titulků, následuje ještě jedna scéna. Dva nerozluční kamarádi, a spousta holek a žen ve filmu. Už úvodní scénka napovídá, že bude na co koukat. Dostat nápad jak přefiknout 300 roztleskávaček? No, tomu říkám scénář. 🤔😄 A pokud se do jedné zamilujete, jste v háji. Zažijete zde balící techniky holek, na 100 způsobů. Soundtrack TOP. Poznámka: Trošku to připomíná "Sexy párty 3". Poznámka: Holky (ženy) jsou zde za naprosté blbky. Hvězdiček 3 ()

Tadas

Dva borci se vzdají fotbalu, aby jeli na tábor pro roztleskávačky. Jak jinak, než jen kvůli holkám a ojet vše co je možné. Nakonec ale tak trochu dospějí (napůl) a zjistí, že jsou i jiné priority. ()

Gagin

Tohle se mi moc líbilo ani nevím čím když je to jako x dalších teenage komedií, asi protagonisty, ale já se zasmál do syta. Pro mě zaslouženě 4* ()

JAzzeURo

Další teen comedy, ve které jde o to co v jiných. Get laid and at the end find a true love. 3* za spoustu moc hezkých hereček. ()

omega_SK

PCHE....ďalšia puberťácka zlátanina pre nadržaného jedinca ktorému k šťastiu stačí stádo hopsajúcich pipiniek. ()

M@xo

V celku zabavna komedia, da sa natom zasmiať, i ked miestami by som si vytrhal vlasy z hlavy. Herecké výkony hl. hrdinov v celku dobre iked Eric Olsen bol najlepšie ocenitelný v komedii Blbi a blbši, a dalšia vec je to že je dosť nepochopitelné kde dokozali splašiť toľko veľa peknych bab do jedneho filmu...:) ()

Vixon odpad!

Ďalšia trápna teenagerská komédia pre podpriemernych a nenáročných konzumentov americkej popkultúry.Ak niekomu stačia dvaja fešáci a zopár pekných dievčat,tak toto je stvorené priamo pre neho. ()