Bob (Luis Koo) obdrží telefonát od zoufalé ženy, která je unesena a nutně potřebuje jeho pomoc. Kromě toho musí stihnout sraz na letišti se svým synem, který odlétá do Austrálie a dlouho ho poté neuvidí. Dokáže si Bob poradit s nedostatkem času, nedůvěřivostí policie a hlavně nelítostnými únosci?
Režisér Benny Chan (STRACH NAD HONG KONGEM, HEROIC DUO, BIG BULLET) se rozhodl, že tentokrát (ačkoliv to většinou funguje pouze naopak) bude na světě asijský remake podle původního amerického námětu – filmu CELLULAR. (Vavča)

jorgus

po cely film si film udrzuje vyborne tempo a rozhodne nenudi..plus dve vyborne honicky..humor (vtip s vyherni soutezi,prodovac mobilu), ani se mi tech 110 minut nezdalo a uteklo to...tak to ma byt:) ()

MickeyStuma

Remake amerického thrilleru 'Cellular'. Hongkongští tvůrci pojali námět velice vkusně. Vytvořili dramatickou a napínavou podívanou a to tak, jak oni umí. Ano, je to především popkornová podívaná, takže určitého klišé se nedalo vyhnout, aby byla zábavnost dokonalá. A zdařilo se. Dokonce si troufám tvrdit, že v mnohém předčí originál. Nutno přiznat, že bylo především zohledněno místní publikum, takže bylo vše vytvořeno tak, jak jsou oni poléta zvyklí. Akce střídá akci, napětí by se dalo krájet a pochopitelně nesmí chybět ani útok na divákovy city. A to umí jen v Hong Kongu. Co dodat? Tvůrci dokázali, že vytvořit remake amerického snímku bez pochyby umí a tak si divák může vybrat, která verze mu je sympatičtější. Podle mě mají obě něco do sebe. Každý má to své a tak neponechám nic náhodě a bez skrupulí klidně shlédnu obě. ()

Kingjiri

Narozdíl od napodebonin, co jsou k nalezení na asijských tržnicích, má tahle napodebenina Cellular nějakou kvalitu. Místy bych řek, že je ještě o něco lepší, než původní film. Ten jsem viděl už dvakrát, takže se na mém hodnocení trochu podepisuje i ohranost jinak orginálního ústředního námětu. Jinak jde ale o slušnou filmařinu - slušný technický zpracování, akce povedená (hlavně ta na letišti) a herci taky nebyli nejhorší. Jen bych uvítal menší zkrácení stopáže. Výjimečně jsem ocenil i dabing, protože to čínský štěbetání mi po delší době leze trochu na nervy:) No, vypadá to, že bych měl tý asijský produkci (alespoň tý akční) dát přece jenom šanci, tři silnější hvězdy. ()

mlock odpad!

Větší sračku jsem dlouho neviděl. Už předloha byla pitomá, tady to vylepšili haldou klišé a ještě absurdnějším dějem, chování postav úplně debilní a spousta nesmyslů navrch. Tak trvanlivá auta mají jenom v bláznivých komediích a Kobře 11. Hrdinové taky samozřejmě nezničitelní. Amatérští filmaři to po natočení po sobě asi ani nezkoukli, aby si všimli různých chyb, např. že auto si sedře celý bok, ale zrcátko v příštím záběru vesele trčí dál. Prázdné parkoviště před letištěm v plném provozu je taky úplně přirozené. ()