Série(2) / Epizody(46)

Příznivci typického Mládkova humoru si přijdou na své v dadaistických příbězích – nepříbězích chudé aristokratické rodinky, která se po restituci dostala ke své zchátralé nemovitosti. Rodinní příslušníci zde přežívají s půvabem looserů, řeší páté přes deváté a občas se jim i něco neuvěřitelného přihodí. V hlavních rolích uvidíte Ivana Mládka (baron Romedius Cyrany von Bollehaus), Milana Pitkina (svobodný pán Emerich Cyrany von Bollehaus), Ivo Pešáka (lokaj Jaroměř Kotula), Jana Mrázka (rytíř Ignác Cyrany von Bollehaus), Lenku Šindelářovou (baronka Matka Anna Cyranová von Bollehaus z Nedabylic), Lenku Plačkovou (komtesa Cyranová von Bollehaus), Libuši Roubychovou (Libuna Cyranová von Bollehaus) a další. (oficiální text distributora)

TheMe

Nelíbí se mi tady ta kvanta odpadů. Každý se u toho zasměje, pokud není úplný suchar. Ivan Mládek je jeden z nejlepších ve své branži u nás a spolu se svou partou neodmyslitelně patří k televizní zábavě. O to víc mě šokovala a mrzela smrt jednoho z jeho dvorních spolupracovníků - Ivo Pešáka. ()

Fubong

Tragédie. Jako všechno, co vyleze z Mládkova pera. Stejně hloupé vtipy jako už byly v Čundrcountryšou, která nikdy nikoho nebavila a Mládek, smějící se vlastním vtipům. Jedna hvězdička ze soucitu. ()

gachik

Jasně, že to není na 5 hvězdiček. Mládek má svoje nejlepší časy nejspíš definitivně za sebou, ale vždycky jsem ho měl rád a jeho humor můžu. I když kadence a kvalita vtipů není taková, jako v jeho starších pořadech, pořád mě to baví a těším se na další díly. Těch pět hvězdiček dávám proto, abych aspoň malinko vyvážil hodnocení těch "odborníků", co tu rovnou sází odpady a k tomu napíšou žvásty typu, že viděli omylem pár minut. ()

Motherlovebone odpad!

moc bych chtěl už kvůli Mládkovi. Ono je to ale už příliš za čarou. Čemu se mám smát - Pitkinovi, kterej jednou za deset minut řekne: móc dlouhá čabaj klobás nemtudom három v kalhotách. Nebo Pešákovi, kterej když vtip, tak že někdo spad do hajzlu. Ivan Mládek přecenil svoje síly... ()

pájap

souhlas s amrothem 666.....budou potrestáni potomci nejen těch co upalovali čarodějnice ale i potomci těch co přikládali...... ()

Caesius S.

Rozhodně nechci předstírat, že se jedná o něco intelektuálně přínosného, ale tento minimalistický sitcom je třeba chápat v kontextu, ve kterém je vysílám v televizi. Jedná se o podvečerní odpočinkovou zábavu, kdy chcete po práci vypnout a něčím si spravit náladu a tuhle roli zvládá Mládkův humor dobře. Většina vtipů je založena na stupiditě, naivitě a vulgaritě postav, ale najde se i pár brilantních hlášek. Celkově tak polovina vtípků pobaví, ta druhá neurazí. Připadá mi, že Mládek si v tomto počinu na nic nehraje a tudíž si ani já nebudu hrát na přílišného intelektuála a dávám průměrné hodnocení. ()

notor.69

Na Mládka podezřele podařený. Čekal jsem to něco na způsob těch jeho country estrád, ale byl jsem opravdu překvapen. 3* - úvodní znělka, Emre, baronka Matka ()

Lockeroom

Jo, kde jsou časy Dáši Novákové, Jožina, medvědů, atd.... Jako by Mládkovu humoru prospívala cenzura, je stále více a zbytečně vulgární ..... ()

Wlashack

Tohle je prostě typický Mládek a já mládkův humor prostě můžu. Samosebou že kadence humoru jako byla v Countryestrádách nebo v Čundrcountryshow to nedosahuje a je to statické ale o to větších frků se dočkáte. A navíc takových, že je nečekáte. Například geniální Jaroměř, jehož hláškování prostě nemá chybu a vždy dané myšlence nasadí korunu. Trestuhodně je ale upozaděná Kalamity Jane alias Lenka Šindelářová, nebo Milan Pitkin, jehož rádoby maďarské hlášky sice sem tam donutí ke smíchu, ale jeho komediální potenciál je větší a je to škoda. Kdo má rád Mládkův humor, přijde si na své. Kdo ho rád nemá, nedává mu to ještě právo házet tento počin do odpadu. Mě třeba nikdy nelíbil humor pana Horníčka, kupříkladu. Nepobavil, nerozesmál a přesto bych si jeho hovory H v životě nedovolil hodit do odpadu. Každý jsme jiný. ()

LukasCL

Mládek měl rozhodně lepší pořady, ale není to tak úplně nejhorší. Některé díly stojí za starou bačkoru, jiné jsou parádní. Nejvíce perlí vždycky Ivo Pešák. ()

tuberaq

Pořad velmi připomínající svojí imbecilitou některé novácké estrády z devadesátých let, kde tito "umělci" vystupovali. Vtipy trapné, omšelé a fádní. Občas se člověk zasměje, ale spíš jejich blbosti než tomu, co pánové a dámy předvedou. ()