Série(2) / Epizody(46)

Příznivci typického Mládkova humoru si přijdou na své v dadaistických příbězích – nepříbězích chudé aristokratické rodinky, která se po restituci dostala ke své zchátralé nemovitosti. Rodinní příslušníci zde přežívají s půvabem looserů, řeší páté přes deváté a občas se jim i něco neuvěřitelného přihodí. V hlavních rolích uvidíte Ivana Mládka (baron Romedius Cyrany von Bollehaus), Milana Pitkina (svobodný pán Emerich Cyrany von Bollehaus), Ivo Pešáka (lokaj Jaroměř Kotula), Jana Mrázka (rytíř Ignác Cyrany von Bollehaus), Lenku Šindelářovou (baronka Matka Anna Cyranová von Bollehaus z Nedabylic), Lenku Plačkovou (komtesa Cyranová von Bollehaus), Libuši Roubychovou (Libuna Cyranová von Bollehaus) a další. (oficiální text distributora)

ivishka odpad!

Aha..takže takhle se v dnešní době dělají český seriály..hmmm to jsme klesli velice hluboko.Stydím se za jakoukoliv českou novodobou produkci,když vidím tohle.Lidi STYĎTE SE! ()

gogos

První díl byl hodně povedený. U některých seků jsem se opravdu válel smíchy. Je pravda, že slabší místa tam byla, ale já jsem se hodně bavil. Jsem zvědav na pokračování... ()

rt12

O vous lepší než Hlava 22. Tentokráte z aristokratického, degenerovaného prostředí. Ti samý lidé jen se nekoktá, ale mluví maďarsky ovšem slovní ponižování druhého je zachováno.A ,,super zábava" je opět na světě, hurá! No a kdyby jste náhodou propásli zasmát se v pravou chvilku, tak Vám smích v pozadí napoví HAHAHA. ()

Katarine

I když se fórky často opakují a děj tohoto napůl sitcomu absolutně nikam nevede, já se většinou celkem dobře bavím. Podle mě lepší než stará Čundrcountry show či Country estráda. Tohle se náhodou celkem povedlo. A za nejlepší postavu považuji Ivo Pešáka alias sluhu či komorníka=) ()

rakovnik

Ivan Mládek je borec, mám strašně rád jeho vtipy, humor, jeho písničky jsou evergreenem. Ale časem holt nápady dojdou. Neříkám, že tento seriál je totální hovadina, nějaké světlé chvilky by se našly, ale celkově je to hodně nepovedený pokus o konverzační komedii. Ivan by měl zůstat u těch krátkých skečů. ()

cariada

Soudě podle prvního dílu. By to mohlo být celkem dobré. Sitcom se nesnaží kopírovat onu americkou verzi jako v případě Nováci, ale jde si svou cestu. Postavy jsou některé v dobových kostýmech jiné v současných. Ano určitě bude trvat než si člověk zvykne na šišlání některých postav. Mládkův humor je obyčejný pro někoho vyčpělý a trapný a pro jiné zase vtipný. U mě je to tak na půl. Mě Mládek nikdy nevadil spíš naopak uměl pobavit. ()

Amroth666

Co Ivan Mládek se svojí partou dokáže je úctyhodné. Už zhruba deset let mně baví. Cyranovým ostrovem(poloostrovem) mně bavit nepřestávají, naopak. Není to nudné a není to nevkusné. ____ Vtipný a treffný!!! ____ ()

MarekT

Tak už jsem shlédl dostatečný počet dílů (pět), abych mohl trochu lépe hodnotit. Do odpadu bych seriál neházel, párkrát jsem se zasmál, jenomže nečekalo mě to nijak často. Čekaly na mě průměrně dva snesitelné vtipy / díl. Mládkův specifický humor mi nikdy nevadil, ani v některých momentech hluché Country estrádě, jeho Banjo Band jsem považoval za takový ten humor na odreagování. Tento sitcom (resp. spíše nepovedený pokus o něj) ale za něj považovat nemůžu. Když jen nechápavě zírám, PROČ byly některé (většinou vulgární) vtipy podbarveny namontovaným smíchem a najdu si tam něco dobrého jen občas, nemohu dát více než jednu hvězdu. Mimochodem, co se toho smíchu týče, Mládek mě zklamal, naivně jsem věřil, že on by mohl odolat. Nevím také, proč se tímto směrem snažíme stále napodobovat západní bratříčky. Co se postav týče, mám tyto výhrady: Lenka Plačková zbytečně sprostá, nechápu funkci a vtipnost postavy Lenky Šindelářové, stejně tak si myslím, že jazyková bariéra mezi Milanem Pitkinem a solidním zbytkem osazenstva lze zpracovat lépe (za celých pět dílů považuji od něj za celkem dobrou jednu větu, navíc kvalita epizody se odvíjí od toho, kolik má Emré prostoru). Závěrem říkám jen, škoda, tento seriál měl jako jediný původní pořad TV Barrandov celkem potenciál. A i ten Comeback, který taky není nějaký majstrštyk, byl lepší. ()

DarkDemon odpad!

Zlatá Novácká Country estráda kde krátké scénky dokázaly občas i pobavit. Tady nedovedu dokoukat jediný díl do konce. Opravdu trapné, křečovité, kýčovité, vulgární ... není tedy žádný div když to beží u zoufalců z TV Barrandov. ()

Radiq

I když tam je dost dobrejch nápadů a mládkovin, zpracováním se mi to příčí. Jestli jste viděli seriál Rabbits od Davida Lynche, tak je to stejně nudny, ale ne tak ujetě zajímavy, takže je to uplně jiny, takže nevim, proč to sem pletu. Asi jsem si na to vzpomněl proto, že se to taky odehrává jenom v jedné místnosti, s dvěma statickejma kamerama. Teď k ději. Rozumy členů rodiny někdy nejsou k zahození a dá se jim zasmát (sem tam). Bohužel to ale zabíjí ta levná atmosféra a následující suchej nebo trapnej fór. Mládkovu iniciativu a snahu chválím, protože on i jeho grupa jsou plní skvělejch nápadů, ale potřebovali by trochu větší podporu jak od diváků, tak od investorů. PS: nejpoužívanější fráze je: možná by taky nebylo špatný, kdyby... Ono celkově se tam mluví hlavně v podmiňovacím způsobu. ()

st.verka

Mládkův nenáročný humor mám ráda odjakživa. Vždycky mě tak nějak zahřeje na duši, snad pro tu pohodovost a nenásilnost. Mrzí mě, že už v televizi nebývá tak často. Těší mě ale, že si povedené díly můžu na internetu pustit znovu. ()

honza7 odpad!

Nuda nejnudnější.... kde jsou ty doby, kdy se člověk u Coutry estrády válel smíchy? Ty už asi nepřijdou :-( ()

SG_ever

Když jsem vydržel přesně jeden díl tak jsem byl spokojen - klasický Mládkův divadelní humor, který je natolik přímočarý a neotřelý někoho baví až moc a někoho vůbec. Některé vtipy se již během jednoho dílů opakovali a asi bych to nevydržel sledovat pravidelněji. (65%) ()