Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy. (oficiální text distributora)

DJ Kritik

Nazval by som to psycho gangsterkou, pretože viac ako na akciu je dôraz kladení na správanie sa hlavného hrdinu. I keď je to čitateľné a predvídateľné, spôsob, akým je to podané určite zaujme. A vskutku sa to približuje realite. Vtiahnutie do deja: ***** Akcia: ** Dramatičnosť: *** Realita: **** ()

Swayne

Hviezdne obsadenie, Keira - jedna z mojich obľúbených - a opäť téma "londýn a jeho podsvätie". V podstate by som mohol skopírovať komentár vyššie, pretože aj tento film má niečo do seba, ale veľa mu aj chýba. Snaží sa hrať na city romantickým vzťahom medzi hlavnými hrdinami, ale to tam podľa môjho názoru proste nepatrí... takéto filmy majú byť našlapané, drsné a plné britského akcentu! ()

rob_troy

Gangsterka s Keirou Knightleyovou, kterou opravdu nemusím. Mitchel jako pořádnej řízek s nabitou pistolí a odvahou za tři. ()

McMastamind

Nedostatek originality a spádu částečně vyvažuje výborná kamera, výkon Raye Winstona a věřte, nebo ne, i Keiry Knightley, která mi příde s každým filmem lepší a lepší. Škoda nedotaženosti příběhu a velmi špatného obsazení hlavního hrdiny. Farrel se prostě na nekompromisního násilníka nehodí. Ale i tak pěkná gangsterka z prostředí mé milované Anglie. ()

Berry0153

Nic neříkající nuda, od teď už budu věřit zdejšímu procentuálnímu hodnocení. Ty dvě hvězdy jsou za obsazení a hudbu. 45% ()

Astinas

V podstatě se nic po tři čtvrtě filmu neděje, ale je to jen cesta k pochopení a vydržení na konec, který je dobrý, ale konečná scéna s Colinem mě fakticky naštvala, to prostě nepatří do toho konce, protože by bylo super, kdyby Colin a jeho kamarád David, kteří byli proti všem vyhráli... takový ten klasický konec a to by mi sedělo víc. Jinak soundtrack je přímo nakopávací, jedna pecka za druhou a Colin hraje skvěle. Je to dobrý film a byl jsem překvapen, jak dobrý. A konečně po tomhle snímku jsem přišel na chuť Keiře Knightley. ()

Havala

London Boulevard je docela zklamání, očekával jsem ví dramatických scén, vše bylo nějak unylé, zdlouhavé, i přes nadstandardní herecké obsazení dost propadák. ()

Adámo

Film má rozhodně potenciál, nicméně naprosto, ale naprosto tupý scénář sráží všechno úplně dolů... | 10/2012 ()

gicous

Podobně jako jeden z těch nešťastných paparrazziů, kteří marně čekají před domem Charlotty na senzaci, ani já jsem se ničeho zajímavého nedočkal. ()

Dslike

Dlho som premyslal ci 3 alebo 4* ,solidne herecke obsadenie, dej putavy ani chvilu som sa nenudil a velmi sa mi pacilo ako aj ty na pohlad "nedotknutelny" su len z masa a kosti. Pre mna velmi zaujimavy koniec SPOILER: nekonciaci sa happy endom jupii konecne KONIEC SPOILERU .Takze mame tu vsetky tieto plusy, no mam z toho filmu ako celku neskôr pocit ze mi nieco uniklo a ze niekedy tie dialogy boli na styl ,,dajme tam nejaky husty monolog ktory nebude mat zmysel". V niektorich filmoch to perfektne funguje no tu to bohuzial trochu pokulhava a ked vezmem v potaz ze o mesiac na ten film zabudnem ostavaju tie 3*. Doporucujem ale ako vecernu oddychovku ktora vas urcite nebude nudit. ()

Loreleis

Ano, objevení Ameriky se nekoná, ale myslím, že v tomhle případě to ani není třeba. Autoři neaspirují na gangsterky od G. Ritchieho, proste je to další film, na který se dá koukat, který pobaví a má i pointu a u kterého se dá strávit příjemný večer/dopoledne nebo odpoledne. Trhliny jsem neobjevila, možná i proto, že jsem je nehledala.Herci jsou uvěřitelní ( a to upřímně moc K. Knighley moc nemusím) ale D. Thewlis byl pro mě příjemným překvapením. Scénář není zmateční, hudba podtrhuje děj a je vkusná. Já jsem těch 103 minut opravdu nelitovala. ()

huzgi

Neuvěřitelně špatný film, kde i skvělí herci působí jako zoufalci. O to ví to mrzí, že autorem knižní předlohy je výtečný spisovatel Ken Bruen. Hned od prvních scén je snímek absolutně nelogický a zdá se, že nikdo neví co a proč hrát. Ach jo. ()

subic

Slušná gangsterka nebo aspoň poslední třetina, ale na 4 hvězdy to nestačí, to bych degradoval třeba Východní přísliby (2007). ()

0verseer

”Do you like violence?” “I will hurt someone before they hurt me.” London Boulevard je také nepodarené halabala, ktoré na režisérskej stoličke debutujúcemu Monahanovi príliš nevyšlo. Je to síce herecky (nadmieru) dobre obsadené, ale čo z toho, keď film prakticky po žiadnej stránke nefunguje a napriek tomu, že sa s prehľadom vmestil do 2 hodín, zvládal pravidelne nudiť. Malé bezvýznamné plus si inak zaslúži soundtrack tohto nezaujímavého počinu, ktorý je mimochodom pomerne zaujímavý. 2,5* ()

RedEagleSK

Nevím proč, ale pokaždé když se řekne věta život je kurva, vzpomenu si na sebe, a pokaždé když se řekne slovo kurva, vybaví se mi v mé mysli tvář herečky Anny Friel. Jestli o mém tvrzení pochybujete pusťte si tento film neboť tak přesvědčivě jak dokázala kurvu zahrát Anička v tomto filmu je až dechberoucí. Anička v téhle roli pusobila absolutně přirozeně a téměř ani nemusela nic hrát, což je výkon který v tuzemskýcj končinách svého času dokázala předvést pouze herečka Dagmar Havlová. Na místě je ale nutno také podotknout že kurva je také to jediné co tato herečka (né dagmar havlová, tá toho dokázala za život zahrát mnohem více )dokáže zahrát, stejně tak jako Collin Farrell v tomto filmu dokáže zahrát to jediné co umí, tudiž zasmušilého zmatkaře nevalného intelektu, který chodí v obleku ačkoli je socka a kterého se ve filmu všichni bojí ačkoli na to nemají žádný dúvod. Navíc není to ani gangster, né proto že film se odehrává v současnosti kdy v londýně již kromě Tommyho Robinsona žádní gangstři nejsou, a jediné co vám tam hrozí je že z vás na ulici nadélá kebab ňákej moslimský gang pakistánců, kterej vás ješté předtím rituálně znásilní, ale proto protože kdyby byl gangster na konci filmu by ho trapně neodpráskli dvě 50 kilové sfetované děti. Ale je možné že jsem nic nepochopil a tohle byla jenom černá komedie, nebo parodie. ()

ostravak30

Jako bychom sledovali film Osobní strážce jen s tím rozdílem, že Mitchel vylézá z lochu a v průběhu filmu je nucen dělat hodně nemravné kroky. Jenže mu nic nezbývá, když se chce vypořádat s protivníkem. Colin Farrell je výborný, Keiru mám rád, ale v tomto případě jejich romantická linka nefunguje. A jen proto, že se spolu nacházejí v posteli to romantikou nezavání. Dlouhé desítky minut se vlastně nic neděje a pak přijde konec, k němuž so spěje. Přitom bych čekal dramatičtější a napínavější závěr. Ale když se C. F. naštve, tak zkrátka všechno vyřeší, takže ani jeho protivník není bůhvíjaký. Pravda je, že kdybych nevěděl, že se vše odehrává v Londýně a natáčelo se tam, nepoznal bych to. Klidně by mohlo jít o jakékoli město v USA opanované starou anglosaskou architekturou. ()

Jebak8

Film celkem dobrej na koukání a hudba taky vůbec nebyla špatná. Avšak děj je tak nahodilý jako salám na italské pizze a o nějaké promyšlenosti nemůže ani být řeč. Všechno se děje bez nějakého alespoň částečného vheldu do věci, takhle je to úplně neprůhledný a rozhodně je to na škodu, neboť ani závěr, kterej je celkem překvapivej, do toho nevnáší nový světlo. A kdo by očekával mafiánskej film bude zklamanej. Když jsem to někomu říkal, že tohle je gangsterka a ne mafioso, ptal se, jakej je v tom rozdíl. Ten, že mafián by v tomhle filmu vůbec nehrál... PS: po druhým shlídnutí měním ze ** na ****, žeru anglický filmy a todle je fakt hustý, co se mi dřív nelíbilo, to je teď pro mě na filmu to nejdepší! GOD save the Queen!!!:D ()

Raptile

docela slabota, britské filmy mě prostě fakt nesedí je to děsná nuda a nemá to vůbec šmrnc je to takové fádní kromě mr. beana snad neznám nic z británie co by mě bavilo =( ()

p.i.t.b.u.l

Celý film na mně působil nevyváženě. Začátek filmu byl dobrý, pak to jakoby utichlo a závěr filmu byl až příliš rychlý. Nevím, nemůžu si pomoct, ale snímek je dle mého názoru hodně nadsazený. Příběh gangstera o jehož minulosti nevíme nic, se po propuštění z vězení, kde si odseděl 3letý trest za ublížení na zdraví, stává postrachem Londýnského podsvětí a všichni se ho bojí. Ve dne zastává práci u filmové hvězdy, večery tráví vymáháním, zastrašováním lidí, kteří se zapletli se špatnými lidmi. Chce se změnit. Jde to vůbec? Zápletka filmu není vůbec zlá, dokonce má své kouzlo a na filmu je asi tím nejlepším co může nabídnout. O poznání horší to je se samotným zpracováním. Místy bez nápadu, nudné dialogy, nepřehledné situace, které nezachrání ani fascinující hudba, která film doprovází od samého začátku. Možná že kdyby byl film natočen před 10lety, uchvátil by mně mnohem více. V dnešní době asi trochu přestřelili. Zpracování mně připomínalo film V Brugách opět s C. Farrellem. Temná atmosféra, která bohužel nenabízí příliš velké potěšení ze sledování. Film není zas tak špatný, ale abych byl objektivní k ostatním, hodnotím tak na 40%. ()

Colin, Keira a londýnský bulvár

Colin, Keira a londýnský bulvár

26.01.2009

Nebojte, nebudeme tady vytahovat žádné klepy a lechtivé nechuťárny. Ani se nezrodil další suprehvězdný pár. Tak se prostě bude jmenovat film, ve kterém se spolu objeví čerstvý držitel Zlatého glóbu… (více)