Inspektor Clouseau zmizí a francouzská kriminální policie požádá druhého nejlepšího detektiva na světě, aby ho našel. Jenže Clouseaův nepřítel, Dreyfus, zmanipuluje počítač kriminálky tak, aby vyhledal nejhoršího detektiva na světě, a tím je detektiv newyorské policie Clifton Sleigh. (TV Prima)

eagle-eye

Otázkou je, zda-li to měla být pocta Sellersovi nebo vyždímání z pantera, do úplné mrtě. Tak trochu se mi nechce věřit, že za b) je správně, kvůli panu Bollsovi, Katoovi, Dreyfussovi, dávám za dvě, jinak velmi velmi slabé...:-( ()

wosho

Humus. Dojení mrtvé krávy v tom nejstupidnějším filmu s tím nejstupidnějším způsobem. Blake Edwards by se měl stydět!! ()

rsimonyi

Tak tento díl už je vysloveně mizerný, ale v závěru se alespoň dozvíte šokující informace o Inspektorovi Closeauovi. ()

PDcz odpad!

Odpad!Klasická americká vykrádačka, která originálu nesahá ani po úvodní titulky. [X] Nemám je rád... [X] edit: tak to není vykrádačka, ale o to horší to je!! ()

Rudyamon

Škoda, škoda ... Ta první škoda, a to ta největší, je že se vůbec někdo pouštěl do natočení tohoto paskvilu. Ta druhá škoda je, že se, když už k tomu muselo přijít, nenašel nějaký soudný a talentovaný scénárista, který by napsal rozumný scénář. Tohle je jenom bledou napodobeninou série o velikém detektivovi. Vlastně to ani není napodobenina, je to jen karikatura imitace nejhrubšího kalibru. Je fakt, že zhruba do půlky, když člověk propustí mozek do dočasného odpočinku, je děj docela smysluplný, ovšem to, co se začne dít pak, to už má člověk nejvyšší čas následovat mozek a jít spát. Pokud hodnotím 1 hvězdičkou - 10% je to jen za těch několik docela povedených gagů (u bazénu s nafukovacím ptákem a u restaurace s nafukovací dívkou, a snad ještě pár povedených fórů ...). Celkově si myslím, že Peter Sellers by neměl radost, kdyby viděl tu spoušť. A taky myslím, že si nezaslouží takové ponížení díla, které zanechal ... :-( ()

Psycho.R

Kdyby aspoň nešlo o tolikrát přežvýkané vtipy, které již v sérii byli. Spolu s předchozí Stopou (na kterou Kletba přímo navazuje) nejhorší díl série. ()

donkocicak

Nedá se to srovnávat s Pantery s Peterem Sellersem, je to už opravdu hodně slabé, ale přesto pár scén s inspektorem Dreyfussem (Herbertem Lomem) stojí za to. Za ně dvě hvězdičky. ()

Helmík27

Bez nápadu. Tisíckrát opakovaný vtip zkrátka už není vtipem. Ted Wass katastrofa. Jediným světlým místem jsou scény s R. Moorem. Za ně a jako odkaz sérii 25%. ()

Stejšn

Šmíra, hnus a zoufalství. Tohle už není vaření z vody, to je vaření z prázdné, dávno vyvařené konvice. David Niven se snažil bavit lidi. Herbert Lom se taky snažil pobavit lidi. Ovšem Blake Edwards se snažil lidi nasrat a to je problém tohohle filmu. Clouseau bez Clouseaua - no fuj! ()

Pitryx

Hned první Sleightovo vystoupení ve filmu není vůbec dotaženo do konce. Předtím se jen kecá a já se nudil. Pak to trošku dostane šťávu, ale pan Sellers tu prostě chybí. Chybí jeho potřeštěná mluva. Ta především. Jeho kousky prostě pan Wass prostě nezvládá. V každém případě je to koukatelný film, ale prostě klasika to není. 2015030810644/11023 ()

PetrJulian

Nebýt scén s nafukovací pannou, bylo by to na jednu hvězdu. Občas se tomu dá sice zasmát, někdy je to ale humor dost trapný. Nápad s figurínou mi připomněl film Rozpuštěný a vypuštěný. ()

Domas88 odpad!

To co jsem miloval na ságám R.P. zmilo bohužel už navždy..:( P. Selllers mě ale navždy zůstane jediny J.Clouseau :) ()