Šílenost, tohle slovo je podle mě vystihující pod pojmem Jackass! Šílené kousky u kterých zůstává rozum stát velmi (mě teda rozhodně) pobavili. Je to taková malinko hardcore zábava, ale rozhodně neurazila, ba naopak hodně pobavila.(22.3.2013)

kluci nám sice stárnou, ale pořád je to starej dobrej Jackass.. silné 3* a spokojenost :)(7.3.2011)

Nevím, jestli je to mnou (že už stárnu) anebo borcema okolo Johnnyho "Jackasse" Knoxvilla, ale J-3D je asi nejslabším filmem týhle vypečený sebranky. I když uznávám, že zakousnutej čokl v Knoxvillově prdeli byla vážně sranda... :-)(15.8.2012)

Paráda!!!!!!!! Tak pre ľudí čo majú Jackass radi, tak sa nasmejú dosť!(11.5.2011)

Jackass 3D film pre tých ktorí majú chuť sa zabaviť a vypnúť na 94 min.(14.8.2011)

• - Letoun, který můžeme ve filmu spatřit, je český Aero L-39. (Cocacolix)

• - Počas natáčania “Rocky triku“ zlomil Bam Margera Steve-Ovi nos, avšak konkrétny záber bol nepoužiteľný, a preto sa vo filme nenachádza. Po roku od incidentu mu nos napravil inštruktor Kung Fu. (HOMERjeALIEN)

• - Zpomalené záběry byly natáčeny vysokorychlostními kamerami Phantom v kombinaci s 3D technologiemi. Snímaly 1000 snímků za sekundu. (zdenur)