Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Larky
  ****

  Třetí jackassácký celovečerák přináší opět velmi slušnou sbírku nápadů, jak co nejefektivněji spáchat sebevraždu, či přijít o nějakou končetinu, nebo se prostě jen nechat brutálně zesměšnit. Už je to dlouho, co jsem Knoxvillovu partu viděl naposledy a jsem rád, že po pár letech jsou zase ve formě a s velkou porcí originálních fórů, ikdyž je pravda, že některé ze starších scének spíše recyklují, na druhou stranu sami sebe nekopírují úplně a snaží se vždy přidat aspoň minimální dávku innovace a to se cení. 80% Edit: R.I.P. Ryan.(25.2.2011)

 • playboxguest
  **

  Méně prdění, chcaní a blití do kamery a mohla by to být i nadprůměrná záležitost. Vše zmíněné však celkovou zábavnost posledních dvou dílů rapidně sráží a podařené scénky dosáhnou v celkovém výběru jen stěží k průměru. Krátce řečeno: Častěji znechutí, než pobaví (což ale stále nic nemění na skutečnosti, že se považuji za fandu " badass teamu" Johnnyho Knoxvilla). Jináč, dle mého gusta, lepší než dvojka, horší než jednička.(21.8.2011)

 • paascha
  odpad!

  Ari napsal: "Prostě borci pro sve pobaveni a pobavení druhých vymišlý kousky aš se popadate smíchy tenhle dil byl prostě BEST." a šoupnul borcům 5 hvězd. Komentovat netřeba:-)) Pumíx se zase raduje, že pokles kvality je minimální. Tomu tedy opravdu věřím:-)))(4.10.2011)

 • MeanWhile
  ****

  Asi snad pro mě ty nejlepší Jackass co zatím jsou. S klasickým složením jako jsou Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O , Ryan Dunn, Chris Pontius, Preston Lacy, Jason Acuña, Dave England je to prostě paráda, a tento film to jen potvrdil. Nasmál jsem se až až až mě z toho bolelo břicho a musím říct, že jsem byl docela překvapen. Rozmýšlím jestli dám čtyři nebo pět.(4.1.2011)

 • verbal
  *

  Když jsme ještě se Stevem O a tím ohyzdným liliputem sdíleli jednu celu, často jsme při análních hrátkách přemýšleli, že až vylezeme, budeme natáčet děsně kúl humorné humory, ze kterých pak budou ostatní kluci v televizní místnosti padat smíchem ze židlí. Jako třeba napálit někoho bejzbolkou do koulí! Ježíš, to je taková sranda! Tomu se dokonce smál i ten vrah z bloku C, který je normálně děsně seriózní! Anebo někoho jen tak pochcat! No já se snad smíchy neudržím! Co takhle někomu slepit prdel sekundovým lepidlem a pak ho natáčet, jak se snaží vysrat? MUHEHEHEHEHEHE. Nebo, a teď se podržte, vypít pot třistakilového otyloně a pak se vyzvracet přímo na kameramana!!!! Nááááářez. Tohle budou všichni milovat! A nezapomeňte se dívat na další díl!! To už konečně začneme žrát hovna a vylizovat houmlesákům podpaždí! Hááj, jsem Džony Noxvil a jsem totálně vymaštěný pitchus.(11.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace