To su hefty(27.2.2011)

NECHUTNÉ, DRSNÉ, ŠOKUJÍCÍ atd. ( co dodat ), Jackass opět nezklamali. ( Hodnocení: 8/10 )(31.8.2011)

Co se stalo? Servali se tu liliputáni! A pak přišli miniaturní poldové....a malinkatej doktor.... Je to místy nechutné, ale místy tak vtipné, že jsem se tentokrát opravdu bavil. Ne, ne, nebudu všechny ty šílenosti a krkolomné kousky vypisovat, bez obrazového doprovodu nemají správné grády.(1.10.2014)

Močit proti větru se prý nemá, ale co za motorem proudové stíhačky..? Další filmový počin Monty Pythonů pro intelektuální spodinu, tentokrát obohacený o lahůdkové zpomalovačky (vivat Rocky!). No řekněte, není to osvobozující vydělávat peníze pokleslostí..?(9.5.2012)

Stará dobrá JackAss klasika = čistý průměr s tím, že některé vtípky jsou opravdu excelentní (povedené a vtipné, nápadité!), jiné nezajímavé, a zbytek trapný a nechutně odporný. Výkaly a zvratky totiž nemohou chybět v žádném díle :-). Sem tam výbuchy smíchu nicméně zaručeny, zejména začátek a konec rulují...(3.5.2011)

• - Počas natáčania “Rocky triku“ zlomil Bam Margera Steve-Ovi nos, avšak konkrétny záber bol nepoužiteľný, a preto sa vo filme nenachádza. Po roku od incidentu mu nos napravil inštruktor Kung Fu. (HOMERjeALIEN)

• - Vytrhnutí zubu pomocí Lamborgini bylo původně natočeno už pro Jackass: Number Two s Vincentem Margerou. Tato scéna byla nastíněna traileru, ale následně byla stažena kvůli jeho sexuálnímu útoku. Tentokrát se ve scéně objeví Ehren McGhehey. (zdenur)

• - Letoun, který můžeme ve filmu spatřit, je český Aero L-39. (Cocacolix)