Co se stalo? Servali se tu liliputáni! A pak přišli miniaturní poldové....a malinkatej doktor.... Je to místy nechutné, ale místy tak vtipné, že jsem se tentokrát opravdu bavil. Ne, ne, nebudu všechny ty šílenosti a krkolomné kousky vypisovat, bez obrazového doprovodu nemají správné grády.(1.10.2014)

• Rocky62

Máti rádi házenou se včelím hnízdem? Líbí se vám, když vás nabere bizon? Rádi se občas napijete potu ze 150 kilového vyšlehance? Vzrušuje vás, když jste na špici stromu, který pod vámi někdo kácí? Ano? pak je tento film pro vás bezkonkurenční zábavou. Vtipné, ale na můj žaludek až příliš nechutné. Shlédl jsem jen polovinu, takže nehodnotím.(10.4.2011)

Film u kterého blije jak kameraman tak i já ... Ale vtipy jsou tam suprový a dlouho jsem se tak nezasmál. Jediný co mě strašně mrzí je, že jsem to neviděl ve 3D, hlavně kvůli té kadiboudě a tomu začátku :-D.(7.5.2012)

Nikdo nemůže partě okolo Johnnyho Knoxwilla upřít, že dokáží zaručeně pobavit a že si i zaslouží respekt za to, co jsou ochotní absolvovat. Ale proč tolik využívat análních otvorů, výkalů a jiných prasáren, když to evidentně jde i slušně a do jisté míry decentně? Nějak extra nechutné to zase nebylo, ale trapné chvilky postupem času přibývaly a v závěru už mi jen zněla v hlavě myšlenka, kterou pronesl přímo jeden ze zúčastněných: "Je to hlavně o hovnech a blití." Janě, je to show, která si moc nebere servítky, a všichni pánové mají můj obdiv, ale podruhé už bych je asi sledovat nedokázal. 55%(7.11.2012)

• playboxguest

Méně prdění, chcaní a blití do kamery a mohla by to být i nadprůměrná záležitost. Vše zmíněné však celkovou zábavnost posledních dvou dílů rapidně sráží a podařené scénky dosáhnou v celkovém výběru jen stěží k průměru. Krátce řečeno: Častěji znechutí, než pobaví (což ale stále nic nemění na skutečnosti, že se považuji za fandu " badass teamu" Johnnyho Knoxvilla). Jináč, dle mého gusta, lepší než dvojka, horší než jednička.(21.8.2011)

• - Letoun, který můžeme ve filmu spatřit, je český Aero L-39. (Cocacolix)

• - Počas natáčania “Rocky triku“ zlomil Bam Margera Steve-Ovi nos, avšak konkrétny záber bol nepoužiteľný, a preto sa vo filme nenachádza. Po roku od incidentu mu nos napravil inštruktor Kung Fu. (HOMERjeALIEN)

• - Vytrhnutí zubu pomocí Lamborgini bylo původně natočeno už pro Jackass: Number Two s Vincentem Margerou. Tato scéna byla nastíněna traileru, ale následně byla stažena kvůli jeho sexuálnímu útoku. Tentokrát se ve scéně objeví Ehren McGhehey. (zdenur)