Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hem.m
  *****

  Film u kterého blije jak kameraman tak i já ... Ale vtipy jsou tam suprový a dlouho jsem se tak nezasmál. Jediný co mě strašně mrzí je, že jsem to neviděl ve 3D, hlavně kvůli té kadiboudě a tomu začátku :-D.(7.5.2012)

 • Ramirez85
  ***

  Nevím, jestli je to mnou (že už stárnu) anebo borcema okolo Johnnyho "Jackasse" Knoxvilla, ale J-3D je asi nejslabším filmem týhle vypečený sebranky. I když uznávám, že zakousnutej čokl v Knoxvillově prdeli byla vážně sranda... :-)(15.8.2012)

 • EXpenza
  ****

  Nesklamali. Jsou tam scény všeho druhu,až se mi z nějakých chtělo také blinkat.:D A katapult kadiboudy kde byl Steve-O byl mega nechutnej nářez.(22.5.2011)

 • B!shop
  ****

  No banda magoru je zpet, tentokrat ve 3D a co si budem povidat, je to tu tak trochu zbytecny. Proste dalsi porce tu vice, tu mene vtipnejch volovin a nechutaren, kde neustale nekdo nekam pada, o neco se mlati, vzduchem litaj hovna a zvratky a s necim originalnim se dari prijit jen nekdy. Navic u spousty scen se evidentne parta bavila naprosto gigantickym zpusobem a pritom to ve vysledku nic moc vtipnyho neni. Nicmene aspon, ze je parta v kompletni sestave, hraje solidni hudba a sem tam nejaka cool spomalovacka. Ve vysledku sice uz drobet ohrana, ale porad solidni zabava.(25.2.2011)

 • Hakha
  ****

  To su hefty(27.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace