Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

The Viper

Jednička vcelku trapná. Dvojka už byla lepší a celkem i vtipná, ale trojka oba díly předčila svou skvělou humornou dávkou spojenou s ujetou zápletkou a dosti zvláštními děckama a okamžikama.... ()

DeLaMorte

Tak nám Jebalovi dospěli do trilogie.....ale ovšem mě tohle děsně baví i když určité gagy se už opakují tak si nemohu pomoci ale já se opravdu skvěle pobavil touto mojí oblíbenou rodinkou...ovšem další díly bych již netočil. ()

Cejny

Tak na Jebalovic/Byrnesovic rodinku jsem se těšil. Proč taky ne, Ben Stiller a Robert De Niro je zárukou dobré oddychové komedie, která na mě příjemně zapůsobila v prvních dvou dílech. Svým humorem je sice už potřetí omletá dokola, ale pořád to funguje tak, jak má. Ničím nenadchne ani neurazí, nýbrž pobaví a zvedne náladu a tím pádem splní svůj úkol. Solidních 60 %. ()

sedm.1

A třetí díl si to vesele trajdí ve stylu dílu druhého,takže trapnost,nudnost,pitomost.Myslel jsem si,že dvojka už svou špatností nemůže být překonána,ale zmýlil jsem se.Fotři jsou lotři jsou na tom ještě hůř.Neboť zatímco dvojka byla sice strašná,ale měla alespoň ten špatný děj,toto pokračování není už vůbec ničím.Není to ani komedie,ani oddychovka,není to ani romantika,je to prostě jen sled barevně nasnímaných scén nesoudně se ztrapňujícíh herců,kteří ani nemají co hrát.Jejich dialogy jsou po celou dobu o pověstném hovně,veškerá zábavnost je naprosto nulová,je to jedna gigantická nuda!Dějově též ani ťuk,vůbec to celé nedrží pohromadě,jen se pořád něco řeší,rádobyhumorně se zde diskutuje,ale výsledek nula.A závěrečné vyřizování účtů mezi Stllerem a De Nirem by pak mělo být zapsáno do dějin jako jedna z nejtrapnějších a nejtopornějších scén filmové historie.Ale nikdo se nemusí bát,nakonec všichni zmoudří a budou se mít rádi až do smrti.Vážně peklo!Opravdu nechápu,že to právě Bobby De Niro,anebo třeba i Dustin,májí zapotřebí se takto pitvořit a plivat na své herecké umění v takovémto braku.A Ben Stiller?Chlape,vzpamatuj se už,jde to s tebou strmě z kopce!Já si zkrátka myslím,že série Fotrů padla na úplné dno a jen doufám,že už nikoho nenapadne ho z toho dna vytahovat dalším zrůdným pokračováním. ()

slovan1

Já byl mile překvapen. Dle mého hodně povedené pokračování ságy Jebalů. Bavil mě cely film, hodněkrát jsem se fakt smál. Vtipných scén zde bylo mnoho. Navíc, dvojka Stiller - De Niro stále funguje a ti dva film táhnou. Starý známy Wilson si roli vyloženě užívá a "trhla" Alba je šíleně sexy a hlavně se do své role taky dobře položila. Do toho všeho trhlí rodiče v podáni Hoffman a Streisand a o zábavu je po celou délku slušně postaráno. ()

kenkaku

Jebalové junioři už nejsou ani zdaleka tak vtipní jak by si autoři přáli. Přece jen to co předtím 2x fungovalo už teď působí spíš ohraně a některý typ humoru najednou působí víc "fekálně" než by musel. Prostě Jack už není to co býval a ani návrat "starých Jebalů" není to co bývalo ve filmu #2. ()

herr_carter

Tohle už se nemělo stát, zbytečně to opět degraduje relativně povedené a originální první díly..................moje hodnocení = 3 z 10. ()

darwin

Mnohem zábavnější než dvojka, ale na první díl to ani zdaleka nemá. Tvůrci opět vsadili na jiskření mezi Robertem de Nirem a Benem Stillerem a vyplatilo se jim to. Klasickou dvojku opět doplňuje bohatý a zvrácený Owen Wilson, a také božská Jessica Alba. Příjemná oddychová komedie. ()

Kacula24

Naprosto zbytečné pokračování. Předchozí díly byly fajn, tohle už je jen snaha ještě z toho něco vytřískat. Co nás čeká dál? Ve čtvrtém díle děti vyrostou a přitáhnou do rodiny zase své protějšky? Nedivila bych se... ()

joora1

Bez humoru se komedie bohužel neobejde. Nezasmál jsem se snad ani jednou, děj šel chaoticky, gagy bez špetky nápadu. Vše už jsme viděli v předchozích dílech v o dost lepším podání ( O.Wilson, kocour atd.) až tedy na Jessicu Albu, která nic nezachránila, naopak. Prostě třetí díl Jebalů je pravdu projebaný čas :) ()

Wicky

Horší než předchozí dva díly ale propadák to není..Občas jsem se fakt smál nahlas,ale tož po třetí už to tak moc nefungovalo..Do 4 dílu už by se rači nikdo pouštět neměl..65% ()

Nassau

Upřímně musím napsat, že mě film místy pobavil. S ohledem na hodnocení místních uživatelů jsem nečekal žádnou slávu, ale příval notně plytkého humoru. Ten se dostavil, ale byl vyvážen překvapivě uspokojujícím množstvím vtipných scének. Nic víc člověk sice nedostane, ale pokud se Vám trefí do nálady, celkem si ho užijete. (40%) ()

velkyvezir

"Neznáte nějakého sexuálně frustrovaného kardiaka?" - za tento výrok a za to, kdo jej vyřknul, dávám filmu čtvrtou hvězdu. Marná sláva, jako první díl není tento film vtipný, ale srovnám-li to s druhým dílem, bavil jsem se u tohoto více. Odpadly různé technické hračičky na sledování a postavením Jebala do úrovně někoho, kdo už umí sem tam přijít Burnsovi na zoubek, oponovat mu, se naskytla De Nirovi příležitost více prokázat svůj komediální talent než v předchozích dílech (scéna v metru, vysvětlování vnukovi, cože to bylo se stříkačkou apod.). ()

korndaddy

Je smutný, jak se kvalitní herci jako De Niro, Hoffman a Keitel nacpou do takový píčoviny. Přitom jednička byla tak fajn. ()

klukluka

Rozhodně lepší než dvojka, ale kvalit jedničky to nedosahuje. Komediálních kvalit. Protože jinak je to samozřejmě maloměšťácká srajda majda. Pro někoho možná denní chleba, pro mě oddechovka, po které cíleně sahám- když hodně- třikrát do roka. A i když jsem se konkrétně u jedničky vážně výborně bavil, dalších dílů mi netřeba. Dost bylo Jebala, stejně to tady zaznělo tolikrát, že to příjmení už nikdy nevypudím z hlavy. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)