Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

RasputincZ

Změna režiséra fotrům očividně neprospěla. Není se co divit, že se Dustin Hoffman ze své role tak vykrucoval, ten film je strašný. Humor je nesmírně křečovitý a trapný a nad napsanými postavami zůstává rozum stát. Obzvlášt postava Owena Wilsona a Jessicy Alby. Jednu hvězdu zachranuje věčná rivalita mezi Gregem a tchánem Jack Byrnesem ( díky bohu za Roberta De Nira), která je místy aspon úsměvná. Rozhodně nejhorší díl trilogie. ()

SaNcHeZ_cz

Až neskonale okatá výplachovka, která se pokouší ještě silněji než předchozí díly uvařit hodinu a půl dlouhou rodinou podívanou postavenou na pár dobrých vtipech. Až na dvě scény je to nuda, slabota a naprostá zbytečnost. ()

Paxxx.cz

Od třetího pokračování Fockerů jsem nečekal žádný zázrak a taky jsem nakonec nebyl překvapen. Známých herců sice přibylo, ale bohužel ubylo humoru. Jak říkám jsem sice mírně zklamaný, ale přesto mám tuhle sérii komedií moc rád - lepší dvě. ()

Rosana

Ach né! Takový krásný film byl jednička, vtipný, zábavný a svěží. Plný laskavého humoru a s nezapomenutelnými gagy! Dvojka byla peklo, nuda a jakýsi odvar z jedničky stojící na dvou nových hereckých hvězdách. Už to byla chyba. Ale PROČ!!!! PROČ!!! tvoříte trojku. To je odvar z odvaru, jakési homeopatikum, které potěší jen toho, kdo mu bezmezně věří a bohužel už první minuty filmu jsou naprosto neuvěřitelné. V ošklivém slova smyslu. Již nevařte další odvar z odvaru. Již žádné homeopatikum ani placebo homeopatikum z homeopatika! ()

Riddick77

Tři pozitiva: Jessica Alba ve spodním prádle, čelisti v bazénku s míčkama a injekce do penisu Roberta De Nira. Totálně poJEBANÉ pokračování, které je zoufale nevtipné, protože vaří z vody. Třetí díl nabízí pouze přehlídku hollywoodských hvězd, které ovšem vlivem idiotského scénaře a nevtipných dialogů zcela upadají do vod trapnosti. Snésitelná sice první projekce je, ale stejně nechápu, proč tohle vzniklo, když první dva díly (především první) jsou opravdu povedené a humorné rodinné komedie. Jojo, železo se musí kout... Pryč už s Jebalem. 3/10! ()

Makky

Hoci to po slabšom rozbehu vyzeralo, že sa všetko vráti do starých kolají, vyznelo to nakoniec len ako snaha. Už aj najväčší tromf celých Jebalovcov - neustále konfrontácie De Nira so Stillerom, nevyzneli tak vtipne ako v minulosti. Napriek tomu pobavili a rovnako ma tešili aj postavy Hoffmana, Alby alebo Keitela a samozrejme odkazy na Krsného otca a Čeluste. ()

blackrain

Doufám, že fotříky jsem viděla naposled. Herecké obsazení bylo hvězdné a celkem fajn, ale opakovaný vtip už přestává být vtipem. Na štěstí je stopáž zkrácená, takže nehrozí, že by se někdo mohl unudit k smrti, ale není to vůbec žádné terno. Potenciál, který tento příběh měl, byl trestu hodně nevyužit. Takovou promarněnou šanci jsem dlouho neviděla. Dokoukala jsem se zatnutými zuby. ()

Dr. Hawkeye

Poslední a bohužel nejméně vtipný díl Yebalovské trilogie. Účast Dustina Hoffman mi přišla už jen jako nutné zlo, respektive měl jsem z jeho minimální účasti takový pocit... ()

MATADOR

Celá ta fotrovská trilogie stojí sotva za brambor, možná ještě za to herecké osazenstvo. Jinak ani nevím, proč jsem to sledoval. Možná, kdybych byl naprostý looser, z tohohle filmu bych se alespoň dozvěděl, co je to ten Google :) ()

katuska138

Dokonale hvězdné obsazení. Já prostě na Roberta De Nira nedám dopustit. Přejdu i ty parodie i to, že se to opět točí možná až moc okolo sexu. Bavila jsem se, trapně jsem se cítila jen chvílema a byla to super oddychovka. Co víc od tohohle žánru a hlavně od ujetýho Stillera čekat. ()

kovi55

Průměrný film na oddych. Podtrženo sečteno? Komedie žádná, film si hraje na něco co v sobě nemá. I když se herecké obsazení zdá být dostačující, tak to ten správný šmrnc nechytne. Tolik filmů na toto téma už tu bylo a tenhle se ničím od nich neliší. Snad jen vtipné jméno Grega Jebala, jako by se mělo postarat o všechnu zábavu. Prostě jen další počin od američanů, který projel výrobou tak rychle, jak jen to šlo. ()

Dexter1

Tak ja som sa na tom dosť bavil. Skutočne podarených gagov je tam ako šafránu, ale jemne som chechtal celý film. A tie podarené vtípky mi naozaj trhali bránicu. Ešte musím pozdvihnúť hudobný doprovod, ktorý sa vždy hodil, hlavne pri scéne s krstným otcom. Podčiarknuté a sčítané, je to omnoho lepšie ako dvojka, no slabšie ako jednotka a koniec koncov je to dôstojné ukončenie série(ale ak by aj bolo pokračovanie tak by som sa nenahneval). ()

Colonist

98 minut, 3 povedené vtipy. Z toho nám vychází 0,03061 vtipu za minutu. Páni, tomu teda říkám komedie. Je to smutné, neboť první díl téhle trilogie mám moc rád, je to moje oblíbená komedie, ve které Stiller a De Niro excelují. Druhý díl byl průšvih, přibylo v něm vulgárního humoru a trapnosti a dokoukal jsem ho až na třetí pokus. No a tenhle poslední díl je ještě horší. Bylo mi líto těch velkých hereckých jmen, které se v tomhle snímku objevily. Postavy Owena Wilsona, Dustina Hoffmana, Barbry Streisand a Jessicy Alby byly vysloveně na pěst. Celý film zachraňuje to jiskření mezi Gregem a Jackem, ale už to také nebylo ono. Dalo se to čekat... ()

jurama525

Poněkud ostřejši než předchozi dvě časti. Humoru trochu ubylo nebo soiš neni až tak čemu smat . Nicmeně humor tady je a všichni herci hraji opět velice dobře . Pokud se už nedočkáme 4 dilu tak myslim, že fotři jsou lotři tuto jebalovskou sagu ukončili se cti . ()

sssssycak

Tak po dlouhém čekání je tu 3. díl série. Malokterý film jsem tolik očekával, jako tento. Po shlédnutí však musím konstatovat, že tento díl svým předchůdcům nesahá ani po kotníky. Tvůrci nedokázali přijít s ničím novým, originálním, ale ani vtipným - skutečně nenuceně a upřímně jsem se zasmál asi tak jednou, maximálně dvakrát. Děj je navíc po zkušenostech z minule snad až přespříliš průhledný. A tak, ačkoliv hvězdně nabitý, spadá pro nezaujaté fanoušky silně do průměru. A jen abych nehanil - film to není špatný, sice nenadchne, ale ani neurazí. Pro fanoušky Gaylorda Jebala povinnost, ale stejně se budeme i přes existenci trojky vracet stále ke kořenům. Bohužel očekávání byla příliš velká a tak ve mně zůstává spíše pachuť zklamání z nevyužitého potenciálu... ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)