Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

ivan bohatyr

Ani jako film ani jako lehčí "péčko" to nebylo dostačující. Doporučuji nějaké vybrat a mrknout na jedno z nich odděleně, tady v tomto provedení společném to nestojí za nic. Nebýt té hrubé žabky úplně na konci, která mě jako jediná z celého filmu donutila zporoznět a vnímat film na těch pár minut (samozřejmě krom nějakých "skoro aktů", to sem taky zpozorněl), uvažoval bych o odpadu. Nuda nuda nuda proložená romantickými kecy v nálevu dramatické nevhodnosti, kdyby natočili módní přehlídku, ke které tedy film nemá daleko, jistě by těch 97 minut bylo z mé strany více oceněných. ()

lennyd

Každý rok přijíždí do L.A. na třicet tisíc mladých mužů, jejichž jediným zájmem jsou mladé (není podmínkou) dívky a paní s tučným kontem (je podmínkou). Jedním takovým je i Nikki (Ashton Kutcher), kterému nedělá problém si kdykoliv sehnat nějakou ochotnou dívku, která s ním stráví noc. Jenže, když potká dívku, na které mu začne skutečně záležet, začíná si uvědomovat, že jeho dosavadní život není úplně ideální ... Ashton Kutcher, Anne Heche - když jsem četl herecké obsazení, začínal jsem se na film docela těšit. Nadšení ale trvalo jen asi prvních pět minut, a pak se dostavilo docela velké zklamání. Film je takříkajíc o ničem (jasně, pokud má někdo slabost pro hezké (málo oblečené) slečny, případně (málo oblečeného) Ashtona Kutchera, tak si na filmu své najde. Ale pokud by někdo rád inteligentnější film (byť na velmi podobné téma), doporučuji Alfieho... ()

Phietros

Příběh alfa samce, který životem proplouval a vozil se po bohatství žen, které okouzlil a dostal do postele! Nikdy jsem nesnášel tyhle frajírky co si ukázali na největší kočku a ta jim zobala z ruky! Ale tady to má postupný spád, nejprve si zbalí bohatou paničku Samanthu s kterou mu je fajn, získá si důvěru a když odjíždí pryč svěří mu svou luxusní vilu. Jenže to by nebyl on a důvěru si pokazí, když jí podvede a ona ho přistihne.. Situace se vyvrbí a oni zůstanou jen přáteli do postele! Do toho pozná servírku Heather, která ho okouzlí a on se zamiluje. Pozve jí do vily, kde začne Heather hrát stejnou hru na něho, jako on na najivní paničky. Jenže Samantha toho má dost a vyhodí ho na ulici! Přichází následné zvraty, odtajení pravdy, život na ulici, intriky na zbohatlíky až po sliby zamilovanosti! Na konci skončí Nikki sám, jelikož mu právě jeho vlastní zbraní Heather ublíží... Ta je totiž vdaná a zvyklá na přepich! Pěkné sexuální scény na pomezí a fajn kočky! 60% ()

strixsr

Po naprosto idiotském začátku zcela v duchu distributorova textu, kdy jsem byl přesvědčen o hodnocení okolo čisté nuly, se film odebral nečekaným směrem a gradoval tak úspěšně, až jsem musel hodnocení zvednout do nečekaných výšin...tento film opravdu není komedie. ()

Mihail123

I keď sa mi film nezdal rozhodne taký nudný ako ostatným, chýba tomu niekto iný ako Kutcher. Ten chlapec nemá na to aby utiahol celý film sám...A rozhodne nestačí iba súložiť. ()

Curlyman

Úplne priemerná romantická dráma. Film plný využívania a sexu je tiež dôkazom, že nie všetky hollywoodske filmy sa musia končiť happy endom, čo ma dosť prekvapilo, ale potešilo. Nič prevratné od toho nečakajte, ale nie je to ani bieda ako tu niektorí píšu. Anne Heche je fakt "boží" a Kutcher je sympaťák ako všade a táto úloha mu sadla ako uliata. Predpokladám, že využil skúsenosti s Demi :) Čisté 3* ani viac, ani menej. ()

blackJag

Začátek je dobře dráždivý, zvlášť pokud každé ráno musíte poctivě do fachy (nejlépe nedostatečně ohodnocené) a večer nemáte k dispozici čerstvou lasičku pro pobavení... Ono ale ta arogantní, relativně zábavná poloha, kdy byste Kutchera nejradši dobili na kaši (ale přesto jeho postavě maximálně závidíte), nevydrží filmu dlouho. Skluz ke hře o instantní karmu nastává celkem záhy a to už je to potom nuda jako kolikou stižená kráva, čemuž neodpomůže ani hrozný výkon scénáristy, ani herecká nemohoucnost Kutcherova (tento termín dal by se klidně sochat do hereckého manuálu - je transparentně přesný). Upřímně, chtěl jsem se nekorektně bavit, ale tento blábolivý kousek mi to neumožnil. Nezohledním ani eroticky pozitivní přístup, kdy každé bradavce nezaclání naaranžovaná přikrývka (jak je u jiných hollywoodských filmů příbuzného druhu obvyklé). Vlastně jsem původně přemýšlel o jedné *, ale ta ropucha na závěr byla přesvědčivě roztomilá :-) 30% ()

Autogram

Nejakú hĺbku inteligentného filmu som nečakal, ale toto bolo celkom na hranici pozerateľnosti. Umelý príbeh, umelé vzťahy a telá plasticky upravené do dokonalosti. Často tu kritizujú Kutchera, ale on za to môže asi najmenej, to ani nebolo možné zahrať lepšie. –––– Musíte je pořádně vošukat. Ale zase ne moc, nechte si prostor na vývoj vztahu. ()

Josefin

Tak tohle je buď na 3* nebo na odpad. Ale jelikož tam dle mého názoru hraje sám sebe a za podobné muže, tak je to odpad. A jestli to je romantický film, tak mě omývejte. Ale jednu hvězdu mu dám, Ashton bude asi opravdu sexuální samec, že Demi? Ale na jak dlouho ještě bude její, no nevím... ()

answer

Líbivé, občas úsměvné s pokusem o pointu. Mně osobně Aston do role opravdu sedl. Na mě to zapůsobilo a svůj účel splnilo, nenudil jsem se... ()

Rousse odpad!

Tak takhle projebanou kopu sraček jsem fakt ještě neviděla. A to doslova. Naprostá ztráta času mého, času filmařů, co se na téhle hromadě hnoje podíleli a případně i času vašeho. ()

Lukoboss

Hlavním problémem tohoto filmu je jeho nevyváženost. První polovina je vcelku vtipná, dokonce i lehce erotická, zatímco ta druhá už je jenom romantická a nic víc. Tady vidím kámen úrazu, protože počáteční spád se najednou vytratí a už jen čekáte, až bude konec. ()

ZkuKol

Mladšie Alfie v L.A. Hezké filtry, hezké holky a mezi nima Kutcher. Příběh je jasný Alfie, doplněný o "harlequinovský" motiv rovnoceného protějšku jako nenaplnitelné lásky. Herecky je to slušné, koukat se na to dá a soundtrack je poslouchatelný. Jenže je to takové nezajímavé, dopředu odhadnutelné a chybí tomu drive/šťáva/nasazení. Prostě taková rutina bez nápadu se spoustou hezkých holek:-) Nikki žije s žen, což je fajn, dokud se nezamiluje do stejné jako je on... 40% ()