Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

HellFireFery

V zásadě tomu nic nechybí. Po skončení filmu vám však dojde, že nic nenabízí. Žádné výraznější zvraty, které by vás vzaly za srdce a pokud se nějaký objeví, tak je zabitý svým provedení. Nejsmutnější však je, že hlavní pointa filmu se odehraje v závěrečných deseti minutách. Film se klidně mohl odehrát na ploše 20 minut a nic by se nestalo. Ashton Kutcher se na roli "samce" hodí a ani ženské postavy nejsou vůbec špatné, ale když se ten film začne rozjíždět, tak skončí... ()

LucyViv

Snad by se dala najít snaha o morální ponaučení, o vysvětlení že každý musí jednou dospět... Nicméně, zařazení drama - romantický - komedie se celkem minulo; nezasmála jsem se ani jednou, do dramatu to má taky dost daleko... Ale abych nebyla nespravedlivá, romantika tam je, to zase ano. Na můj vkus až moc, ale to je o osobních prefereních - kdyby si ten film nehrál na něco, co není, a prostě přiznal, že je to od začátku do konce jen nuda v hezkém prostředí drahých domů a aut, v hezkém velkoměstě kde je pořád hezké počasí a s herci na které se hezky kouká, snad bych mu dala i vyšší hodnocení. Takhle je to jedna hvězdička za to, jak skončí Heather, protože jsem to nečekala, a druhá za Ashtona Kutchera, protože ho mám ráda. ()

Lukinek.cz

Včera večer jsem měl takovou dlouhou chvíli, takže jsem brouzdal po televizních stanicích, až mě to dovedlo k Samci. Herec tam zrovna vysvětloval balící techniky, jaké používá na ženský. No, ale radši k filmu samotnému. Myslím, že by to se to ujalo jako takové porno s trochou romantiky, ale fakt jen trochu. Prostě decentně. Herec ukázal jako vypadá život podfukáře v Americe, kterého zajímá jenom sex, paření a hlavně nepracovat. Bavit se na učet jeho ostatních. Nakonec se to změní, ale koukněte na to a udělejte si vlastní obrázek. Za mě 69% =D ()

vodkasesemte

přesně tak, film uplně vo ničem, psychotickym chovatelkám koček tam chyběl silnej příběh, víc romantiky, mín oslizlýho píchání, nádhernej happyend, protože jinak si konec nedovedou představit. pro mě klasika, která zaujme a pobaví, naruší zaběhlé pořádky a je víc ze života než jiné slátaniny (film se soustředí na detail) a klidně si ho pustím jako kulisu znova.. "Nesundavám ti kalhotky. Už jsou dávno sundaný. Aha." to mi stačí... ()

njd29

Kutcher ako zlatokopka v muzskom podani, uz som videl vsetko..a inak len 2h...slabota, slabota a slabota....:) ()

HAssAN

Nezáživný film, ktorý po vypadnutí Anne Heche z deja bol proste nudnejší ako nudný. Ale ona bola dokonalá. ()

VUCAKO

Nebylo to zase tak špatné, i když se mi už trochu přejídají krásné exteriéry i interiéry města andělů.. Postavy působí uvěřitelně, sexu uvidíte dost, ale je tam nenásilně zakomponován.. Zakončení: to není nešťastný konec, naopak, ve světě daného příběhu je to pro hlavního hrdinu v podstatě jeden z nejlepších možných - dávající naději do budoucna.. 70% ()

Fabeeh

Z počátku sem od filmu moc nečekal, ale nakonec se z něho vyklubal docela zajímavý kousek .. Ashton Kutcher borec na roli seděl jak vyšitej..5* ()

SphAnel

prostě americký příběh a k informaci, že je to drama/romantický, bych přidal ještě pohádka, ovšem pro dospělé. Chtěl jsem dát dvě, ale protože jsem chlap, tak za ty soft scény dám tři. ... hmm, taky bych chtěl být lamač... ()

Scenixia

Film o tom, jak to vypadá, když je pěkný chlap prodejná děvka. A to doslova. Hezky a vkusně natočeno, krásný byt na střeše Hollywoodu. Odpočinkový film s trochou erotiky - která zde v podání Ashtona Kutchera není vůbec na škodu :)) ()

veverysiak

Zbytočný film, miešanina rôznych žánrov, z ktorých ani jeden nebol dotiahnutý do aspoň znesiteľnej úrovne, výsledok je potom trapošina, po ktorej zostane blbá pachuť, našťastie nie dlho, lebo sa dosť rýchlo rozplynie do zabudnutia, takže 40%. ()

TheSandrah

Totálně bez příběhu, začala jsem se nudit už od začátku... Konec byl o trošku lepší, ale také ne o moc. Ashton Kuther do role zapadl, ale jeho herecký výkon byl děsivý ()

Lumpos

Dost nepředstavitelný život, který vede Ashton a z toho se pak odvíjí spousta nepředstavitelných situací. Ale myslím, že film má přeci jen něco do sebe, čímž nemyslím pouze závěr. ()