Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

F.man

Ashton Kutcher se pokusil ukázal prostředníček na všechny bulvární novináře jež propírají jeho jméno společně s D. Moore a sám si vyprodukoval film tak trochu o sobě. Samec je snímek drzý a otevřený, navíc, ač možná ne v takovém měřítku, neřekl bych že úplně mimo realitu. Chápu, že se na něj nedívá moc lehce - holky budou pohoršeny a chlapy budou závidět/nenávidět. Přesto i když Kutcherovo herectví stojí za houby něco na něm v tom filmu je. Vážně se v tom vyžívá a dělá si jakokdyby škodolibou srandu ze všech těch co maj plno keců na jeho vztah. Škodou je, že jeho postava má v podstatě jasný vývoj a je od začátku patrné jak nakonec skončí... Tady by možná ten bad ending přidal filmu ještě další hvězdičku. I tak, tři hvězdy - na to že Kutcher je pořád na plátně a v podstatě nehraje - je výsledek skvělý. Docela mě to totiž bavilo. I am here to fuck with you ()

spaceboyCZ

Cekal jsem kravinu, ale tohle me hodne dostalo. Aby se nejznamejsi hollywoodska lesbicka oddaval vasnivemu sexu s Kutcherem pred kamerou, kdy sceny opravdu nemaji daleko do erotickeho filmu, wow wow wow, casto jsem si rikal, ze se divim, ze to Mooreova Ashtonovi dovolila :D. Navic asi tezko vybrat pro roli "Samce" lepsiho herce nez je prave Kutcher. Perfektne zahrane, vtipne, s dobrym hudebnim doprovodem. Jenze jak film plyne a drzi Vas na te spravne hladine, ke konci se to zacne vse s*at a je Vam naprosto jasne, kam to bude za chvili smerovat a jak to skonci. Tady tvurci mohli projevit vice fantazie. Ale i tak se pro me jedna o nadprumernou a castence jinou komedii, nez jsme v poslednich letech z Hollywoodu zvykli. ()

Kryton

Pokud si pustím jeden díl Californication, tak mám naprosto vše co je i zde. L.A. , sex, hezký domy, hezký auta.....a Duchovnyho . Ashton Kutcher a jeho variace na lovce mě zábavná nepřišla. Ta žába na konci je to nejlepší co jsem si z filmu ponechal. ()

MartinezZ

V podstatě jsem ani nevěděl, co od toho čekat. Popis obsahu a zařazení "Komedie" mi dávaly jen znát, že to bude nějaká hovadina. Ale ono to, kupodivu, překvapilo. Nejen odvážnými scénami, ale také tím, který BLBEC to označil jako Komedii. (Koukám, že Komedie už z popisu zmizela - hle :) - (hmm, nějaké trdlo tam tu Komedii zase připsalo...) ~~~ *MiniSpolier* "Kdo s čím zachází, tím také schází" - kdyby to končilo happyendem, bylo by to za **, že ho ale kopla a on to tak dostal vyžrat, to se u Hollywooďáků vidí málokdy. */MiniSpoiler* ~~~ Taky proto to asi neokupuje 70%. ()

mysiak

Dáva si na sebe záležať, má šarm, charizmu a rozdáva si to so ženuškami..ale stále je to Ashton Kutcher, ten netalentovaný herec s úsmevom ale ničím viacej...a hľa tento film má aj príbeh, ale všetko sa to utápa v tých ženách..proste je to predvídateľná bieda o páde na hubu...a tým tento Samec je..pádom na hubu ()

Riddick77

Co dodat, první polovina softporno, druhá polovina rádoby filozofický přesah s životním ponaučením. Inu, špatné. Za Annu Heche a její dům 1 hvězda. ()

Alementina

Ashtonovi role nicim vyjmecneho chlapa, kterej ma jen roztomilej kukuc a vi, jak dobre ojebat (v obou dvou vyznamech :) zenskou, fakt sedla a ja se bavila. A za ten princip, jak nektere veci bohuzel funguji a to nejen v L.A., ty ctyri hvezdy dat musim. ()

speedy3

Klasické ohrané téma vyšperkované jen větším množství sexu a odvážnějších záběrů. Nic nového, nic převratného... 2*. ()

numi

Ano, Kutcher je po celou dobu buď toporný, nebo ztopořený, ale ono to nevadí - filmu to nijak neubližuje. Samec je nenáročnou, povrchní, ale i povedenou sondou do světa dlouhodobých mužských VIP šlapek, že by i Deuce Bigalow záviděl. Pokus o katarzi tady je, kýčovité rozuzlení naopak nikoli, takže vlastně film ani nemá čím urazit - snad jen ve chvíli, kdy se Kutcher pokouší brečet po telefonu mámě, to by zasloužilo vystřihnout... Tři a půl. ()

ABLABLABLA

No... film byl prostě jen o tom, s kým si to rozdá a co za to dostane. Na konci se sice objevilo nějaké "ponaučení", ale to celý film nezachrání. Jediné co ho alespoň pro mě pozvedlo byl Ashton Kutcher. Na něj se dalo dobře dívat. Ne že by jeho herecký výkon byl nějak úchvatný, ale prostě tam jen působil jako estetický prvek. Ale je fakt, že jsem nečekala, že to dopadne tak, že zůstane sám s žábou. Myslela jsem, že to bude mít typický americký závěr á la happyend, kdy se k Nikkimu vrátí ta jeho, do které se zamiloval. ()

slunicko2

Mírná komedie v mezích zákona. 1) Nomen omen. Filmový samec je pohledný a přitažlivý Ashton Kutcher a spolu se svým kamarádem, 26letým mladším klonem Jasona Priestleyho Sebastianem Stanem jsou jediným důvodem, proč jsem na film koukal._____ 2) Žánr lehká komedie (v čem je to drama, nechápu) s mírným softpornovým nádechem dodal přesně to, co se dalo čekat. Tak proč si stěžovat?_____ 3)  9.10.2023 - opakované zhlédnutí mi potvrdilo vše, co jsem dříve uvedl. ()

vanadium

Další, ničím výjimečný americký film s kostrou vystavěnou ze sexuálních a vztahových klišé, jakých tady bylo už nesčetně. ()

runner85

Zo začiatku som si vravel že WTF ??? že to čo pozerám nejaký slabší odvar porna ... ale postupne sa film "upokojil" a Pána Samec sa zaľúbil ... ()