Epizody(12)

Kultovní cyklus výuky německého jazyka Alles Gute vedený Milanem Šteindlerem a Davidem Vávrou z České sody se vrací s novými díly, které vycházejí na DVD poprvé. Dvanáct lekcí o celkové délce 70 minut. S nezapomenutelnou dvojkou si prosvištíme pár slovíček a propereme několik vět. (oficiální text distributora)

mi-ib

Nové díly na streamu jsou přecejen o slabší než ty z dob České sody, jak se říká: do stejné řeky nestoupíš. ()

TheHanz

Šteindler a Vávra už nemají takovou formu, jakou měli v České Sodě, ale překonat tak vysoko nastavenou laťku se už asi nedá. Celkově trochu nudné, něco se ale celkem povedlo, např "Evropě to vosolíme". 60% ()

VanMagnifico

Některé scénky jsou slabší (hlavně ty poslední dvě), ale u ostaních dílů jsem se skvěle bavil. Jejich humor, hlavně ten s nacistickou tematikou, je prostě výbornej. ()

Wyrdas

To nejlepší z České sody je tady!!! Kdo by neznal legendární lekce němčiny v podání těchto dvou ikon českého humoru. Naprosto nezapomenutelné hlášky, které prostě musíte slyšet v kombinaci s jednoduchým, nicméně trefným vizuálním zážitkem. Doporučuji všem, kterým humor a sranda není cizí. ()

ChickenPate

Jestliže hodnotím původní díly zaslouženě pěti hvězdami, tak této reinkarnaci nemůžu dát víc jak dvě hvězdy. Všem novým dílům chybí ten duch svobody 90. let. ()

masekjc

Alles Gute nepatřilo už v kultu České sody k mým nejoblíbenějším částem.Tady se mi zdá, že to už není co to bývalo a ten humor není až tolik krutě perverzní. Pár velmi dobrých episod a pár hodně podprůměrných, nicméně stále originální. ()

Steggles

Mimo dvou dílů a to prvního, který paroduje spot Evropě to osladíme! a posledního Gipsy CZ vrací úder, je to opravdu slabota. ()

Weissik

Díl Evropě to vosolíme byl perfektní, prostě starý styl, ale jinak... Má to sice hezčí kabát, ale je to podle mého názoru trochu někde jinde. Někoho jsem slyšel říkat, že se Alles Gute komercializovalo, a myslím, že na tom něco bude. ()

lehkoživka odpad!

Blbé a trapné, s křečovitou snahou o vtip. Vávra a Šteindler ve stejných kostýmech, ale už bez obsahu. Nečekala jsem hned kultovní pecky jako Ich komme, ich spritze, Koncentrační tábor je jako šoubyznys nebo jódlujícího asiata, ale ani jsem nevěřila, že stejní tvůrci mohou vyprodukovat až takovou sračku. ()