Paity

Je to spíše romantické až melancholické, než komediální. Pár vtipných scének tam je, ale tím to tak končí. Bohuže opakovat nebudu. ()

Scevola

Pohodova romanticka komedia, ktora sice nicim neprekvapi, ale vdaka hereckemu obsadeniu sa to celkom dobre pozeralo. 6/10 ()

Bety88

Mě osobně tohle téma nic moc neříká. nechápu, proč si hlavní hrdinka opět začíná se svým bývalým. Zdálo se mi to celé nelogické, moc vtipu to nepobralo. Samozřejmě herci přesvědčiví, ale v tomhle případě to nestačí. Spíš jsem se nudila a podruhé už to vidět nemusím. ()

boro123

Milá komedie u které jsem se několikrát musela nahlas smát. Naprosto splnila svůj účel, pobavila, potěšila a naladila dobrou náladou. Podíl na tom mají hlavně Meryl, která je tu naprosto okouzlijící a taky Alec Baldwin, kterého jsem nikdy moc v oblibě neměla, ale od té doby, co sleduju 30 rock pro něj mám slabost. Spolu vytvořili výborný pár. Steve Martin, kterého snad poprvé vidím v normální roli, jim zdatně přihrával. Výborná je i Zimmerova hudba, skvěle dotváří atmosféru. I když je konec trošku dlouhý a ne úplně takový, jak bych si představovala, tak tenhle film si ráda znovu pustím, až budu potřebovat zvednout náladu. Normálně bych nejspíš dala 3 hvězdičky, ale kvůli Meryl ještě jednu přidám. ()

Lionheart

Jak jsme postupem času dopíjeli při tomto filmu láhev silného vína, stával se čím dál lepším:-) Ale za střízliva nic moc. Možná že by pomohlo, kdybychom si dali šluka, jako Streep s Martinem. ()

Harapes

Parádní oddychová komedie v se super Meryl Steep a ještě lepším Alecem Baldwinem,u kterého bych řekl,že tato role mu parádně sedla a byl báječný,jako celý film. ()

Charon11

Přistoupil jsme k tomuto filmu, jako k romantické komedii k vyplnění nedělního večera při vínečku. Byl jsem mile překvapen humorem, zábavností tempem, výkony herců....prostě dobrá zábava. Musím souhlasit s tím co píše lorelay Steve Martin je tam hrozný (podle mě po tom co má za sebou nemůže začít se seriózními postavami). Alec Baldwin je skvělý a Maryl Streep (i když jí úplně nemusím) byla velmi dobrá. Můžu doporučit jako příjemnou zábavu. Hláška "Home, sweet home!" od Aleca je pro mě hláškou měsíce možná filmového roku. ()

ElizabethB

Pri tomto filme nebolo vobec komplikovane zasmiat sa a dokonca poriadne nahlas. Meryl Streep, Alec Baldwin, John Krasinsky a samozrejme Steve Martin su herci, ktorich mam rada a ktori, prave tento druh pribehu urobili prijemnym a sviezim. ()

Marys

Rozmýšľal som, či dať tomuto filmu 3, alebo štyri hviezdičky, pretože podľa mňa nebol ničím až tak výnimočný, strhujúci, či skrátka zapamätateľný, ale konieckoncov musím povedať, že občas som sa celkom dobre zasmial pri ňom, takže 4. ()

katchi

Nancy Meyers je vážně umělec. Každý z jejich filmů má neskutečnou eleganci,lehkost,upřímnos a ač jsou nabité kýčem, působí roztomile. Líbí se mi lehké podání klasické zápletky Možná už tu byla hromada filmů o rozvráceném manželství, nejistotě a "vztahové zmatenosi", avšak tento byl poněkud jiný. Tak nějak upřímný a lehce stravitelný. Meryl Streep se možná chovala jak náctiletá poběhlice, ale já ji prostě toto věřila a velmi jsem si ji oblíbila. Byla tak přesvědčivá. Její mimika, její pohledy..všechno působilo poněkud opravdově, jako by to zrovna zažívala. Co se týká hlavní pánské dvojice Aleca Balwina a Steveho Martina, celý film jsem vlastně nevěděla, komu "držet palce", jelikož oba byli neskutečně sympatičtí a pohodoví. Co mě na filmu trošku rozčilovalo, bylo to "americké" objímání a řeči typu "hrozně ste nám rozvodem ublížili. Dostáváme se z toho ještě teď"...to už mi přišlo až moc kýčovité, ale co už. Jako celek to šlapalo pekelně. A můžu s klidem řict, že se jedná o jeden z nejlepších filmů 2009. ()

KatRi

Už ani Meryl Streep není zárukou dobrého filmu? A tohle navíc tak trochu vypadá, jako když režisérka chtěla mladší generaci ukázat, že i padesátníci a šedesátníci provozují sex a mají právo ukazovat své odhalené rozvlněné faldíky....Děkuji nechci. Ať si pěkně doma zatáhnou závěsy a do sytosti si užívají druhý nabraný dech...nikdo jim to přece nebere. ()

petrfox

Nějak se to nepovedlo... Nancy Meyers staví příběh na podobné šabloně jako Mamma mia, jen bez písniček od ABBA... Doufám, že se tak skvělá herečka jakou Meryl Streep je, nehodlá zaškatulkovat do "komedií" podobného ražení... ()

sona123

Nemastné, neslané, stojící na brilantním (jak jinak) výkonu Meryl. Jinak bych to spíš viděla jako tv film, než blockbuster do kina. Aleca dobíhají roky a nezakryje to ani role docela šitá na tělo. A napadá mě, že bych vlastně i Meryl chtěla vidět v něčem zajímavějším, než co si v poslední době vybírá - ne, že by v tom nebyla dobrá, ale já se do ní zamilovala spíš pro dramatičtější role, než hopsání v Mamma Mia nebo šněrování drůbežích nožiček v Julii a Julii. Tak snad se ještě dočkám. ()

Movie Gourmet

Film nás zaujme především výborným herectvím kouzelného Aleca Baldwina a Maryl Streep, která zahraje vždy vše dobře. Děj sám o sobě není ničím extra. Verdikt: 3* a 70 %. ()

fredisek

2 ze 3 manželství končí rozvodem, 3 ze 3 filmů o rozvodu končí průšvihem. Romantická komedie o vaření, navoněných předzahrádkách a hledání vztahu v době, kdy už máte pocit, že jste za zenitem. No, tak jen doufám, že až budu za zenitem já, že mě tohle nedojme. Ten slabý vývar neokořenily ani rádoby drsné vtípky o nepoužívaných vagínách a nedostatku spermatu...předměstský Sex ve městě? Ani náhodou, spíš způsob, jak vyburcovat (a lehce šokovat) maminy u žehlení. Prvoplánové, nenápadité, přetékající všemi klišé (scénu s hulením trávy mohli rovnou vystřihnout z nějakého jiného filmu stejného žánru a ničemu by to neškodilo a navíc by ušetřili). Meryl Streep byla sice skvělá a mám ji moc rád, ale jak má za (ne)manžela Baldwina, jde všechna sranda stranou... ()

Weyland

Příjemná romantická komedie o rozvedeném páru, který se „omylem“ vrací k sobě, avšak vše nefunguje tak jak by mělo… Nápad rozhodně dobrý, provedení také a herecké obsazení se mi dost zamlouvalo. Filmu nechybí vtip, příjemná atmosféra, ale také zamyšlení se, nad životem se svým protějškem. Zakončení filmu se povedlo a celkově mi tento dvouhodinový snímek utekl rychle, jako voda. Velké plus dávám za hudbu od Zimmera. ()

mira007

Jednoduchá, předvídatelná skvěle obsazená oddechovka. Nic víc nic míň, ale mne to stačilo. Scény s nahým Baldwinem na posteli mne dostala do kolen smíchy. Už kvůli tomu ten film trochu vyčnívá z průměru těchto komedií. ()